Статьи

Де завантажити плагіни для WordPress і як встановити плагіни на WordPress блог

  1. Як завантажити, завантажити і встановити плагін з адміністративної частини (адмінки) WordPress блогу
  2. Де завантажити плагіни для WordPress
  3. Як встановити плагіни на WordPress блог
  4. Спосіб 2.
  5. Установка перших плагінів.

Привіт друзі! Сьогодні поговоримо про те, де завантажити плагіни для WordPress, покажу кілька різних способів як встановити плагіни на WordPress блог і які плагіни потрібно встановлювати в першу чергу при створенні блогу на вордпресс, які не вимагають додаткових налаштувань, тобто просто активуються і працюють, тим самим покращуючи і роботу нашого блогу в цілому.

Сьогодні поговоримо про те, де завантажити плагіни для WordPress, покажу кілька різних способів як встановити плагіни на WordPress блог і які плагіни потрібно встановлювати в першу чергу при створенні блогу на вордпресс, які не вимагають додаткових налаштувань, тобто просто активуються і працюють, тим самим покращуючи і роботу нашого блогу в цілому

Для тих хто не знає, плагіни - це доповнення (модулі), які покращують функціональність блогу. У плагінів WordPress просто величезні можливості: це і захист від спаму, і перелінковка сторінок, і попередження хакерських атак. Модулі допоможуть поліпшити юзабіліті блогу, просування в пошукових системах.

В одній із попередніх статей, на прикладі плагіна RusToLat , Я показав як можна завантажити і встановити плагін на WordPress безпосередньо з адмінки блогу, але як говоритися, "Повторення - мати навчання", і в цьому пості я ще раз поясню як завантажити і встановити плагіни для WordPress з адмінки блогу, а також розповім як скачати і встановити їх з офіційного сайту WordPress.

Як завантажити, завантажити і встановити плагін з адміністративної частини (адмінки) WordPress блогу

Найпростіший спосіб завантажити і встановити плагіни - це завантажити їх з адміністративної частини нашого блогу (адмінки). Давайте подивимося як це робиться: Для початку йдемо в адмінку блога у вкладку «плагіни» і тиснемо «Додати новий»

далі, в новому вікні, в полі пошуку вводимо назву потрібного нам плагіна. Давайте, наприклад, знайдемо і встановимо плагін Video Embedder , Для цього в пошуку пишемо «Video Embedder» і тиснемо «пошук плагінів».

Хочу відразу обмовитися, що пошук плагінів з адмінки відбувається по оф сайту WordPress, і якщо на оф сайті даного плагіна немає, то шукати доведеться в ручну, наприклад, на сайтах розробників необхідного плагіна.

Хочу відразу обмовитися, що пошук плагінів з адмінки відбувається по оф сайту WordPress, і якщо на оф сайті даного плагіна немає, то шукати доведеться в ручну, наприклад, на сайтах розробників необхідного плагіна

Далі, зі списку шукаємо наш плагін, і тиснемо «встановити» (у мене він встановлений)

Далі, зі списку шукаємо наш плагін, і тиснемо «встановити» (у мене він встановлений)

Далі погоджуємося з установкою плагіна, і в наступному вікні тиснемо на «активувати плагін»

Далі погоджуємося з установкою плагіна, і в наступному вікні тиснемо на «активувати плагін»

От і все! Дуже просто, чи не так? Всього в кілька кліків ми і завантажили плагін і відразу встановили !!!

Де завантажити плагіни для WordPress

Завантажувати плагіни ми будемо з офіційного сайту WordPress - wordpress.org/extend/plugins!

Якщо будите скачувати з інших джерел, то це Ви робите вже на свій страх і ризик, тому що можна завантажити кривої плагін, або, що набагато гірше - з вірусом. Так що ризикувати не будемо, а підемо на офіційний сайт з WordPress плагінами (скопіюйте посилання та вставте в адресний рядок браузера - wordpress.org/extend/plugins).

Дуже недорогий і ефективний SMM маркетинг в соціальних мережах Ви знайдете на сервісі Doctor SMM . На даному сайті Ви можете замовити будь-яку послугу по розкрутці: передплатники, лайки, коментарі, перегляди і т. Д. - все, що може знадобитися для успішного розвитку будь-якої сторінки. Крім недорогих цін, сервіс надає гарантії своїм клієнтам і вибір критеріїв практично кожної послуги.

За допомогою пошуку шукаємо необхідний плагін, після чого ви зможете подивитися повну інформацію по плагіну: скільки разів його скачували, як встановлювати даний плагін, подивитися скріншоти, дізнатися з якими версіями WordPress він сумісний, а також задати питання по плагіну в коментарях. Сайт, правда англомовний, але що заважає використовувати перекладачі За допомогою пошуку шукаємо необхідний плагін, після чого ви зможете подивитися повну інформацію по плагіну: скільки разів його скачували, як встановлювати даний плагін, подивитися скріншоти, дізнатися з якими версіями WordPress він сумісний, а також задати питання по плагіну в коментарях (Гугл хром автоматично запитує перевести сторінку чи ні), так що, думаю не проблема !!!

Сайт, правда англомовний, але що заважає використовувати перекладачі   (Гугл хром автоматично запитує перевести сторінку чи ні), так що, думаю не проблема

Ще раз повторюся, набагато простіше встановлювати плагіни з адмінки блогу !!! ( почитайте тут )

На цьому сайті ви можете скачати русифіковані плагіни WordPress (mywordpress.ru/plugins/). Отже, де завантажити плагіни WordPress ми розібралися, давайте розберемося як їх встановити.

Як встановити плагіни на WordPress блог

Спосіб 1.

Отже, завантажили плагін до себе на комп'ютер, потім йдемо в адмінку блога у вкладку «плагіни» і тиснемо «Додати новий»

далі переходимо на вкладку "завантажити" та через провідник Віндоус вказуємо шлях до нашого завантаженого архіву з плагіном (розпакувати нічого не потрібно) і натискаємо «відкрити»

Потім натискаємо на кнопку «встановити», і у вікні, «Активувати плагін».

Все, плагін встановлений!

Спосіб 2.

Для тих хто працює на Денвері : Після того, як завантажили плагін до себе на комп'ютер, він буде в архіві zip, який нам потрібно разорхівіровать (хто не знає як разорхівіровать, не соромтеся, запитуйте в коментарях, все колись були новачками Для тих хто працює на   Денвері   : Після того, як завантажили плагін до себе на комп'ютер, він буде в архіві zip, який нам потрібно разорхівіровать (хто не знає як разорхівіровать, не соромтеся, запитуйте в коментарях, все колись були новачками   ), В загальному розархівували і отримали папку з нашим плагіном, потім отриману папку з плагіном потрібно скопіювати до нас на сайт в директорію - wp-content \ plugins і в адмінці активувати ), В загальному розархівували і отримали папку з нашим плагіном, потім отриману папку з плагіном потрібно скопіювати до нас на сайт в директорію - wp-content \ plugins і в адмінці активувати.

Для тих, хто вже переніс блог на реальний сервер ( хостинг ): Спочатку потрібно також розпакувати архів з плагіном до себе на комп'ютер, а потім закачати отриману папку з плагіном по FTP до себе на хостинг в папку з плагінами (зазвичай таким шляхом: / public_html / wp-content / plugins), а потім з адмінки блогу активувати. Для того, щоб закачувати файли по FTP, ознайомтеся з Як скачувати і закачувати файли на сервер по ftp через FileZilla , Або за допомогою ftp Total Commander .

Отже, плагін скачали, завантажили і ввімкнули Кому що не зрозуміло, ще раз повторюю, не соромтеся, запитуйте в коментарях !!!

Є плагіни які просто активуються і далі вони починають працювати без налаштувань. Є, які спочатку встановлюєш, потім з меню плагіна настроюєш, щоб він більш ефективно працював. Також є і такі, з якими доведеться повозиться. Для працездатності таких плагінів доводиться лізти в код файлів блогу і вставляти рядки коду від даного плагіна. Але не поспішайте боятися, просто при скачування таких доповнень читайте інструкцію по установки. Та й я буду писати про установку різних як складних так простих плагінів (щоб нічого не пропустити підпишись на RSS ).

Установка перших плагінів.

Отже, перші плагіни які потрібно встановити на WordPress і які не вимагають настройки, це RusToLat . Далі скачайте і активуйте «Anti-XSS attack» (цей плагін щось там захищає Отже, перші плагіни які потрібно встановити на WordPress і які не вимагають настройки, це   RusToLat ), «MaxSite Russian Date» (російські дати), «Russify Comments Number» (нормальне відображення закінчення слова «коментар» - тобто, «2 коментарі», «5 коментарів» і тд).

На сьогодні, напевно все, в наступних статтях будемо встановлювати, налаштовувати і розбирати ще багато цікавих і класних плагінів.

Читаємо також: Як створити сайт на WordPress з нуля

Дуже просто, чи не так?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача