Статьи

Де взяти унікальний контент для сайту?

  1. Перетворюємо знайдений матеріал в унікальний текст статті

Де взяти хороший, унікальний контент для сайту, блогу

Де взяти хороший, унікальний контент для сайту, блогу? Найняти фахівця? Для початківців блогерів це дорого. Та й не завжди навіть хороший професіонал здатний надати інтернет проекту особа, яка замислювалося спочатку. Хоча бувають вдалі ситуації, коли хороший оператор знаходить хорошого режисера, і команда артистів підбирається до пари ім.

Що таке, власне кажучи, контент? Контент - це продукт інтелектуальної праці.

1. Куплені статті, тут вам доведеться керувати роботою інших людей, і знаходити виконавців або просто купувати статті в магазині контенту. Чи не дорогі, цікаві матеріали можна підібрати або замовити в сервісах купівлі (продажу) контенту, наприклад Адвего або ETXT . Другий сервіс подобається мені більше.

Там можна ознайомитися з «портфоліо» виконавців, почитати відгуки, подивитися статистику. Для цього потрібно зареєструватися на сайті, почитати статті, опубліковані для продажу або на дошці оголошень розмістити своє замовлення. Чітко позначити тематику і завдання, яке ви пропонуєте, позначити ціну, яку ви готові запропонувати за виконувану роботу. Ціни не високі, переглянувши оголошення інших замовників, можна визначитися з вартістю послуги. На подібних сервісах покупка-продаж унікального контенту відбувається максимально комфортно, швидко.

2. Сам собі копірайтер. Тут вам доведеться працювати і писати контент самому. Цей спосіб прийнятний, якщо ви володієте, хоча б найменшої фантазією і добре розбираєтеся в темі свого інтернет проекту. Нехай це не лякає, насправді все не так вже й складно. Не обов'язково писати статті з «чистого аркуша». Дуже вірно відображає ситуацію з інформацією народна мудрість: «Все нове, добре забуте старе». І можна додати, - «перероблене старе».

Ми живемо у величезній безкрайньому інформаційному просторі. Ні кого не закликаємо красти чужі матеріали, і списувати, як в школі, закінчується це, як правило, крахом проектів і надій. Скажімо точніше, це серйозна, вдумлива робота, яка називається копірайтинг. Не важливо, де ви знайдете необхідний матеріал: в інтернеті, або подивіться передачу по телевізору; прочитаєте в книзі, журналі, почуєте від знайомих. Якщо поставити собі за мету, на вас буквально обрушитися лавина інформації.

Ваше завдання, - вибрати відповідну, і сумлінно з нею попрацювати.

Перетворюємо знайдений матеріал в унікальний текст статті

Уважно читаємо матеріал.

Переказуємо своїми словами, і додаємо свої думки або об'єднуємо декілька матеріалів в один.

Словом, пропустити треба інформацію через власний розум. І тільки потім записати, знову ж іншими словами. Якщо у вас проблеми з російською мовою, «розумниця Word» все виправить, сам вкаже на орфографічні, граматичні помилки. Якщо з письменництвом глобальні проблеми, можна підключити до цієї справи знайомих, якщо такі є, і мають необхідними навичками і талантами. Але не поспішайте перекладати проблему на чужі плечі. Спробуйте самі. І навіть, якщо відразу вийти не дуже добре, будьте впевнені, що з третьої або з четвертої спроби вийде цілком пристойна стаття.

Перевіряємо написаний текст кілька разів за змістом.

Перевіряємо текст на унікальність! Це обов'язково! Для цього є прекрасні програми. Щоб завантажити програму потрібно зареєструватися на сайті, далі її знайти в розділі «сервіс».

Програма перевірки тексту на унікальність виручить вас багато разів. В тому числі, і, коли ви будете робити статті на замовлення, і в тому випадку, коли ви будете писати сама. Багато часу це не займе, а вихідне якість інформації значно підвищить. Ця програма один з основних помічників в створенні унікального контенту.

Будьте терплячі, послідовні, наполегливі. Як часто оновлювати матеріал? Чим частіше, тим краще. Думаю, не рідше 3-4 разів на місяць, а ще краще, якщо буде виходити, щотижня. Якщо у вас кілька рубрик, не обов'язково відразу оновлювати кожну. Можна періодично писати статті в різні рубрики. Тим часом, підбираючи інформацію, в наступні.

Стаття готова? Постарайтеся ще трохи, створіть пост в соціальних закладках.

Інтернет проект повинен бути близький, зрозумілий, перш за все, вам самим. «Обличчя» сайту, блогу народжується в вашому розумі. Найме ви помічників, чи будете писати контент самі, важливо, щоб ви могли доступно, дохідливо приготувати, піднести інформацію. Пишіть про те, що цікаво самим. Кожен з нас в чомусь дуже талановитий, і навіть геніальний. Хтось геніально грає на скрипці, а інший віртуозно володіє стамескою, третій дивовижно розбирається в автомобілях, четвертий сміливо приборкує віртуальний простір і цифри.

Найняти фахівця?
Що таке, власне кажучи, контент?
Як часто оновлювати матеріал?
Стаття готова?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.