Статьи

Де взяти унікальний контент для сайту?

  1. Перетворюємо знайдений матеріал в унікальний текст статті

Де взяти хороший, унікальний контент для сайту, блогу

Де взяти хороший, унікальний контент для сайту, блогу? Найняти фахівця? Для початківців блогерів це дорого. Та й не завжди навіть хороший професіонал здатний надати інтернет проекту особа, яка замислювалося спочатку. Хоча бувають вдалі ситуації, коли хороший оператор знаходить хорошого режисера, і команда артистів підбирається до пари ім.

Що таке, власне кажучи, контент? Контент - це продукт інтелектуальної праці.

1. Куплені статті, тут вам доведеться керувати роботою інших людей, і знаходити виконавців або просто купувати статті в магазині контенту. Чи не дорогі, цікаві матеріали можна підібрати або замовити в сервісах купівлі (продажу) контенту, наприклад Адвего або ETXT . Другий сервіс подобається мені більше.

Там можна ознайомитися з «портфоліо» виконавців, почитати відгуки, подивитися статистику. Для цього потрібно зареєструватися на сайті, почитати статті, опубліковані для продажу або на дошці оголошень розмістити своє замовлення. Чітко позначити тематику і завдання, яке ви пропонуєте, позначити ціну, яку ви готові запропонувати за виконувану роботу. Ціни не високі, переглянувши оголошення інших замовників, можна визначитися з вартістю послуги. На подібних сервісах покупка-продаж унікального контенту відбувається максимально комфортно, швидко.

2. Сам собі копірайтер. Тут вам доведеться працювати і писати контент самому. Цей спосіб прийнятний, якщо ви володієте, хоча б найменшої фантазією і добре розбираєтеся в темі свого інтернет проекту. Нехай це не лякає, насправді все не так вже й складно. Не обов'язково писати статті з «чистого аркуша». Дуже вірно відображає ситуацію з інформацією народна мудрість: «Все нове, добре забуте старе». І можна додати, - «перероблене старе».

Ми живемо у величезній безкрайньому інформаційному просторі. Ні кого не закликаємо красти чужі матеріали, і списувати, як в школі, закінчується це, як правило, крахом проектів і надій. Скажімо точніше, це серйозна, вдумлива робота, яка називається копірайтинг. Не важливо, де ви знайдете необхідний матеріал: в інтернеті, або подивіться передачу по телевізору; прочитаєте в книзі, журналі, почуєте від знайомих. Якщо поставити собі за мету, на вас буквально обрушитися лавина інформації.

Ваше завдання, - вибрати відповідну, і сумлінно з нею попрацювати.

Перетворюємо знайдений матеріал в унікальний текст статті

Уважно читаємо матеріал.

Переказуємо своїми словами, і додаємо свої думки або об'єднуємо декілька матеріалів в один.

Словом, пропустити треба інформацію через власний розум. І тільки потім записати, знову ж іншими словами. Якщо у вас проблеми з російською мовою, «розумниця Word» все виправить, сам вкаже на орфографічні, граматичні помилки. Якщо з письменництвом глобальні проблеми, можна підключити до цієї справи знайомих, якщо такі є, і мають необхідними навичками і талантами. Але не поспішайте перекладати проблему на чужі плечі. Спробуйте самі. І навіть, якщо відразу вийти не дуже добре, будьте впевнені, що з третьої або з четвертої спроби вийде цілком пристойна стаття.

Перевіряємо написаний текст кілька разів за змістом.

Перевіряємо текст на унікальність! Це обов'язково! Для цього є прекрасні програми. Щоб завантажити програму потрібно зареєструватися на сайті, далі її знайти в розділі «сервіс».

Програма перевірки тексту на унікальність виручить вас багато разів. В тому числі, і, коли ви будете робити статті на замовлення, і в тому випадку, коли ви будете писати сама. Багато часу це не займе, а вихідне якість інформації значно підвищить. Ця програма один з основних помічників в створенні унікального контенту.

Будьте терплячі, послідовні, наполегливі. Як часто оновлювати матеріал? Чим частіше, тим краще. Думаю, не рідше 3-4 разів на місяць, а ще краще, якщо буде виходити, щотижня. Якщо у вас кілька рубрик, не обов'язково відразу оновлювати кожну. Можна періодично писати статті в різні рубрики. Тим часом, підбираючи інформацію, в наступні.

Стаття готова? Постарайтеся ще трохи, створіть пост в соціальних закладках.

Інтернет проект повинен бути близький, зрозумілий, перш за все, вам самим. «Обличчя» сайту, блогу народжується в вашому розумі. Найме ви помічників, чи будете писати контент самі, важливо, щоб ви могли доступно, дохідливо приготувати, піднести інформацію. Пишіть про те, що цікаво самим. Кожен з нас в чомусь дуже талановитий, і навіть геніальний. Хтось геніально грає на скрипці, а інший віртуозно володіє стамескою, третій дивовижно розбирається в автомобілях, четвертий сміливо приборкує віртуальний простір і цифри.

Найняти фахівця?
Що таке, власне кажучи, контент?
Як часто оновлювати матеріал?
Стаття готова?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача