Статьи

Де взяти контент для СДЛ?

 1. копірайтинг текстів
 2. рерайтінг тексту
 3. рерайтінг поради
 4. Використання книги для написання
 5. Переклад статті на російську мову
 6. Використання форуму
 7. Соціальні мережі
 8. Відеоматеріали
 9. Засоби масової інформації
 10. Купівля контенту

Вже давно пошукові системи стали карати сайти, які крадуть контент. Постійно ведуться роботи по поліпшенню спеціальних алгоритмів, які дозволили б зменшити кількість неякісних сайтів. Але будь-який веб-майстер, який бажає створювати сайти для людей (СДЛ), хотів би знайти матеріал для нього, тобто контент. Адже якщо матеріал скопійований з різних сайтів, то це не означає, що сайт є неякісним або заспамленності, яким його можуть порахувати пошукові системи. Це може бути спроба звичайної систематизації інформації, щоб донести людям її в одному конкретному місці.

Я постараюся розповісти вам всі доступні способи отримання контенту для сайтів, за публікацію якого ви б не були покарані пошуковими системами. Обов'язково прочитайте іншу статтю на цю тему Огляд Міралінкс, як джерела отримання контенту.

копірайтинг текстів

копірайтинг текстів

Копірайтинг - це написання статей. Якщо у вас достатньо часу, і ви добре розбираєтеся в обраній для сайту тематиці, то краще самостійно писати статті для нього. Це найбільш оптимальний спосіб у всіх відносинах.

рерайтінг тексту

рерайтінг тексту

Це один з найпоширеніших способів. Мета рерайтинга - змінити текст так, щоб пошукові системи взяли його за унікальний, залишаючи при цьому сенс. Існують навіть спеціальні програми - сінонімайзери, які замінюють в автоматичному режимі слова в тексті на їх синоніми. Виходить практично нечитаний текст, тому ми не будемо користуватися ними, адже у нас сайт для людей, а не для пошукового робота :-). До речі, навіть у Яндекса є схожий сервіс yandex.ru/referats/

рерайтінг поради

 • Шукайте статті якомога з меншою кількістю копій по інтернету. Для перевірки можете використовувати сервіс Copyscape.com. Ввівши в потрібне поле URL сторінки зі статтею, можна виявити копії по інтернету;
 • для досягнення найбільшої унікальності тексту не тільки замінюйте слова на їх синоніми, але і змінюйте структуру пропозицій і тексту в цілому. Краще прочитати абзац, а потім його переказувати своїми словами, по логічному ланцюжку починаючи з кінця абзацу. Перевірити унікальність тексту можна за допомогою програми Advego Plagiatus, а счачать її можна тут;
 • розбавляйте текст своїми знаннями і висновками.

Використання книги для написання

Використання книги для написання

Книги - це величезне джерело інформації. Можна знайти книгу, яка співпадає з тематики сайту і перенести текст на сайт. Тільки не слід копіювати текст один в один, краще його трохи змінити. Так само не можна забувати вказувати джерело. Це більше підходить для вузько тематичних сайтів.

Переклад статті на російську мову

Переклад статті на російську мову

Якщо ви володієте іноземними мовами, то вам набагато простіше знайти контент. Для цього достатньо знайти статтю іноземною сайті і перевести її на російську. Для цього використовуємо розширений пошук Google, там можна вибрати потрібну мову. Якщо ви не досить добре володієте іноземними мовами, то можна перекласти статтю через перекладач, привівши її у читабельний вигляд.

Використання форуму

Використання форуму

В інтернеті існує безліч форумів, де спілкуються люди, а їх повідомлення приховані від пошукових систем. Там можна знайти цілі статті, готові для публікації, але частіше за все доведеться збирати інформацію по шматочках.

Соціальні мережі

Соціальні мережі

Інформація, яка публікується в популярних соціальних мережах (наприклад, Facebook і Vkontakte) прихована від пошукових систем. Але ж в них існують велика кількість груп і заміток, де повно самописних робіт. Але знову ж таки, частіше доведеться збирати статтю по шматочках. Крім цього, в тих же соціальних мережах інформацію можна знайти у друзів, опублікувавши пропозицію по типу «А що ви думаєте про .......?».

Відеоматеріали

Відеоматеріали

Підпишіться на тематичні подкасти на спеціалізованих сайтах. Одні з найкращих, на мій погляд, це Rpod.ru і Podfm.ru. З подкастів можна витягти безліч інформації, яку потім можна склеїти в досить непогану статтю. Таким же чином поступаємо і з відео. Шукаємо відео матеріали потрібної тематики і дивимося, а точніше слухаємо. Якщо вдасться знайти документальний фільм, який відповідає вашій темі, то можете вважати це успіхом. У цих методах працюємо за простим принципом «з звуку в текст».

Засоби масової інформації

Засоби масової інформації

У газетах і журналах часто можна знайти цікаві статті. Так само існують вузько тематичні журнали, які були б корисні в разі схожості тематики. Новини та різні передачі теж є джерелами інформації, а згодом і контенту для сайту. Думаю, що в цю категорію можна віднести і радіо.

Купівля контенту

Купівля контенту

На сьогоднішній день існує маса сервісів по покупці контенту, найбільш популярні - це Etxt.ru, Advego.ru , Copylancer.ru. У цих сервісах люди займаються копірайтингом, рерайтинг і перекладом статей. Залежно від кваліфікації письменника, ціна буде варіюватися в широких межах. Рерайтінг, природно, дешевше копірайтингу, а ціна за переклад в свою чергу лежить між ними. Якщо є гроші на розвиток сайту, то краще не скупитися на покупку якісних статей.

На мою думку, всі перераховані вище способи найбільш придатні для отримання якісного контенту. Не забувайте, якщо ви скопіювали контент, то обов'язково вказуйте джерело інформації. Також дотримуйтесь правилом, що на сайтах для людей повинна бути інформація для живих відвідувачів, а не для роботів.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача