Статьи

Де взяти приховані смайли Skype: покрокова інструкція

 1. Секретні смайли Skype: що таке і навіщо
 2. Як користуватися прихованими смайлами?
 3. Всі секретні смайли Skype
 4. Приховані смайли Skype: прапори
 5. Секретні емодзі-логотипи
 6. Суперсекретні смайлики "Скайп"
 7. Останні новини
 8. Як прибрати в "Скайпі" непотрібні смайлики?

Багатьом здається, що така поширена і легка у використанні програма, як Skype, не може вже на сьогоднішній день таїти в собі нічого незвіданого. Але при цьому не всі знають про існування так званих прихованих смайлів "Скайпу". Якщо для вас їх існування - новина, то поспішаємо відкрити завісу таємниці.

Секретні смайли Skype: що таке і навіщо

Приховані смайли Skype - це емодзі, яких немає в стандартному вікні з кумедними мордочками, яке ви можете відкрити при наборі повідомлення, клікнувши на ":-)". Їх можна додати в своє повідомлення, тільки вставивши спеціальний код.

Їх можна додати в своє повідомлення, тільки вставивши спеціальний код

Чому розробники приховали ці смайлики? На це питання конкретної відповіді немає. Може бути через те, що частина з них пов'язана з "дорослими" темами: лайками, алкоголем, курінням. А також для того, щоб якось зацікавити публіку - випадково відкриті емодзі приємно дивують користувача. Крім цього, багато смайли впроваджені чисто для співробітників корпорації Skype - картинки зображують карикатури на них.

Як користуватися прихованими смайлами?

Секретні смайли можна впровадити в своє повідомлення, дотримуючись цієї простий інструкції:

  Виберіть відповідний емодзі з таблиць нижче - скопіюйте його код, не забуваючи про дужки, ось так: (код) .Вернітесь в діалог "Скайпу" і просто вставте копіпаст в потрібне место.Отправьте повідомлення - замість коду з'явиться описана в таблиці картинка. Ваш співрозмовник також побачить в посланні приховані смайли "Скайпу".

Всі секретні смайли Skype

Найцікавіші приховані емодзі додатки інтернет-телефонії:

ОпісаніеКодВзриваюсь від злості: @ Розбійник в масці (bandit) Кружка пива (beer) Вклоняюся (bow) Моє серце розбите (u) Жучок, що впав на спинку (bug) кружало тортик (^) Хлопаючий в долоньки (clap) Це я схрестив пальчики на удачу (yn) Веселий танецo / Чорт забирай! (doh) Сьогодні мені не наливати (drunk) "Челкастий" емо (emo) Що ж ти так! (Рука-обличчя) (fail) Іди ти дуже далеко! (Finger) Ти зовсім поганий? (Fubar) Лови "пятюню"! (H5) Красиві жіночі ноги (hollest) Міцно обіймає плюшеве ведмежа (hug) Мовчу, мовчу: xДелаю макіяж (kate) Ух ти! (mm) Чоловічок, що показує сідниці (mooning) Подивіться, який у мене біцепс (flex) Танцююча нота (music) Крутиться колесо фортуни (golmaal) Боєць-ніндзя (ninja) Ой, я тебе не слухаю (lala ) у мене сьогодні свято ↓ Стрімко зникаюча піца (pi) Курйозний випадок на вечірці в басейні (hrv) Ви в нокауті! (punch) Рок назавжди в моєму серці (rock) Курящий (ci) Ні-і (shake) Пухнаста білочка (heidy ) примружений сонечко (sun) Ру гаюсь (цензура) (swear) Втомився і спітнів (: | Людина і його пес (toivo) стрибає веселка-дуга (rainbow) Перекотиполе (tumbleweed) Біжу підстрибом (skipping) Тихо! (wait) Робота-дім (wfh) Равлик в русі (snail) Гей, ти! (poke) Дискотека (handsinair) Пронесло (whew) Так що це таке! (wtf) що, де я?: sЕвріка!: iТанцующая новорічна ялина (xmastree) Як мене дістав цей комп'ютер! ( computerrage) Пінгвін танцює (penguin) танцює індичка (запечена) (turkey) Мавпа-сніговий ангел (snowangel) Листок конюшини на удачу (gl) Полярний ведмедик з двома синочками (polarbear) А зараз буде спойлер! (llsshock) Поліцейський з табличкою "Стоп "(!) Овечка, накоїв" д ла "(sheep) Чорна кішечка: 3Очень радісна собачка (&) (dog): o3Капітан Америка, Капітан Америка, захищається щитом (captain) (shielddeflect) Нік Ф'юрі (nickfury) Какашка (poop) Історія кохання двох авокадо (avocadolove) Ноги на столі (neil) Вже біжу! (run) Чорна вдова (blackwidow) Баки (bucky) Сиджу в туалеті (ontheloo) Windows 10 - динозавр, що несе на спині кубики логотипу корпорації Microsoft (win10)

Приховані смайли Skype: прапори

Вставити в своє зображення прапор тієї чи іншої країни дуже просто - достатньо набрати наступну комбінацію: (flag: код країни).

Вставити в своє зображення прапор тієї чи іншої країни дуже просто - достатньо набрати наступну комбінацію: (flag: код країни)

Наведемо для прикладу коди деяких країн:

РоссіяruУкраінаuaГерманіяdeІндіяinІталіяitКітайcnСШАusТурціяtrФранціяfrШвеціяseЯпоніяjpБеларусьbyБразіліяbrВелікобрітаніяukЕгіпетegІспаніяesМексікаmxНідерландиnlНігеріяngПольшаplПортугаліяptРуминіяroСіріяsyФінляндіяfiШвейцаріяch

Секретні емодзі-логотипи

Їх зручно застосовувати в листуванні для того, щоб не вводити назву тієї чи іншої офісної програми.

Їх зручно застосовувати в листуванні для того, щоб не вводити назву тієї чи іншої офісної програми

Отже, приховані смайли Skype для бізнесу:

"ІксБокс" (xbox) "Ворд" (word) Електронна поштова скринька Outlook (outlook) "Облік" OneDrive (onedrive) "Майкрософт" (ms) Браузер "Інтернет Експлорер" (ie) Презентації Power Point (powerpoint) Бізнес- "Скайп "(skypebiz) Нотатки OneNote (onenote) Bing (bing) Таблиці" Ексель "(excel) Access (access) Publisher (publisher)

Суперсекретні смайлики "Скайп"

Розповімо ще про дві фішки розробників - приховані смайли Skype "Кішка" і "Зламаний олівець":

  При наборі повідомлення співрозмовника утримуйте кнопки з англійськими літерами "C", "A", "T" - замість звичного олівця, який символізує вас друкувального, в чаті у адресата з'явиться маленька прогулюються кішечка. Також цього ефекту можна домогтися, одночасно утримуючи дві будь-які сусідні клавіші і одну проізвольную.Рукі, в гніві ламають олівчик, з'являться в чаті у співрозмовника, якщо ви затиснете і будете утримувати на англійській розкладці літери "A", "S", "D" , "J", "K", "L".

Останні новини

Перераховані приховані смайли Skype, на жаль, доступні не у всіх версіях програми. З випуску 2015 року, наприклад, видалили наступні емодзі:

  Капітан Америка; Чорна Вдова; Баки; Нік Ф'юрі; красиві ноги дівчини; мордочка, що показує середній палець; лаються смайлик (цензура); "Що за чорт"; "Ти що, дурний?".

Перші прибрали через їх невеликої популярності (мабуть невелика кількість шанувальників "Марвел" користуються "Скайпом"), а останні п'ять ряд користувачів назвали образливими і попросили видалити з ужитку. При цьому кожне оновлення Skype має в своєму складі нові секретні смайли.

При цьому кожне оновлення Skype має в своєму складі нові секретні смайли

Спливаючі заміни набирає текст (кішечка і людина, що ламає олівчик) в останніх версіях також недоступні.

Як прибрати в "Скайпі" непотрібні смайлики?

Деякі користувачі, навпаки, бажають в Skype приховати смайли, так як розробники постійно додають нові, непотрібні їм емодзі - всього їх в колекції близько декількох сотень. Крім того, оновлення бази смайликів іноді стає причиною того, що ПК починає "зависати".

Відключення оновлень "Скайпу" не вирішує проблеми - нові мордочки завантажуються незалежно від нього. Повністю відключити відображення всіх смайликів можна, пройшовши наступний маршрут: "Інструменти" - "Налаштування" - "Чати" - "Візуальне оформлення". В останньому розділі потрібно прибрати прапорець навпроти рядка "Показувати смайли".

Для тих, хто хоче залишити тільки класичний набір емодзі Skype, приховати смайли нових наборів можна, дотримуючись наступної інструкції:

  Вийдіть з програми, переконайтеся, що вона закрита.Перейдіте в системні файли - потрібно серед їх різноманітності відшукати папку "Скайпу". Скористайтеся маршрутом: "Диск С" - "Ім'я користувача" - "App Data" - "Roaming" - "Скайп" - "Ваш логін в програмі" - "Media_messaging" - "Emo_cache" .В останньому розділі і буде міститися в різних папках все різноманіття нових смайликів - тому рекомендується їх все удаліть.Следующій пункт - видалити свої права користувача на папку з емодзі. Робиться це в такий шляхом: клік правою кнопкою миші на папці - "Властивості" - "Безпека" - "Змінити" - знайдіть в списку себе - "Повний доступ" - "Заборонити". Підтвердіть рішення натисканням кнопки "Застосувати" .Запустіте "Скайп" і переконайтеся в наявності тільки стандартної палітри емодзі, що не гальмує роботу системи вашого комп'ютера.

Приховані смайли Skype - інструменти, які можуть бути корисні і в цілях розваги - здивувати співрозмовника, і з метою бізнесу - використовувати картинки-символи для заміни назв популярних офісних програм. Кожне оновлення додатка інтернет-телефонії відзначається виходом нової партії секретних емодзі, коди яких користувачам доведеться розгадати.

джерело

Чому розробники приховали ці смайлики?
Як користуватися прихованими смайлами?
Finger) Ти зовсім поганий?
Wtf) що, де я?
Як прибрати в "Скайпі" непотрібні смайлики?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача