Статьи

Давай я пошукаю в Google за тебе

Не знаю, як вам, але мені дуже часто задають такі питання, на які ну просто до непристойності просто знайти відповіді в інтернеті. Для цього є стільки можливостей - цілі сервіси-монстри працюють на вас: Google, Яндекс, Mail.ru, Рамблер, Bing та інші. Існують спеціальні сервіси типу «питання-відповіді» в тому ж Гуглі і Мейл.ру.

Але ось яка дивина. Люди чи то настільки ліниві, чи то настільки безграмотні, що не можуть самі скористатися цим всім. І ось тут на допомогу може прийти спеціальний сервіс, який, з одного боку тактовно і тонко покаже людині, що він і сам міг би це все зробити, з іншого боку, покаже, як саме це зробити.

Сервіс цей називається «Давай я пошукаю в Google за тебе»

Користуватися ним вкрай просто. У віконце вводите будь-який пошуковий запит, від самого простого, типу «Як побудувати будинок?» 🙂 до більш складного, з яким стикаються вже професіонали, наприклад, перед будівництвом будинку, актуальна експертиза будівельних робіт . Запит може бути будь-яким, неважливо. Будівельні запити привів просто як приклад.

Далі, натискаєте кнопку «Пошук в Google» або «Мені пощастить!» І копіюєте посилання, а потім відправляєте це посилання поставив питання.

Відкривши таке посилання, людина побачить покрокову відеоінструкцію про те, як самому дуже просто ввести цікавить його запит в Google, натиснути кнопку «Пошук в Google» і тут же побачити відповідь. Більш того, в кінці ролика його автоматом перекине на результати пошуку по даному запиту.

Більшість людей відразу розуміють натяк і в наступний раз будуть намагатися самостійно знайти відповідь на своє питання.

Відмінний і дійсно корисний сервіс, яким я рекомендую користуватися при таких ситуаціях 🙂

У віконце вводите будь-який пошуковий запит, від самого простого, типу «Як побудувати будинок?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача