Статьи

Давай я пошукаю в Google за тебе

Не знаю, як вам, але мені дуже часто задають такі питання, на які ну просто до непристойності просто знайти відповіді в інтернеті. Для цього є стільки можливостей - цілі сервіси-монстри працюють на вас: Google, Яндекс, Mail.ru, Рамблер, Bing та інші. Існують спеціальні сервіси типу «питання-відповіді» в тому ж Гуглі і Мейл.ру.

Але ось яка дивина. Люди чи то настільки ліниві, чи то настільки безграмотні, що не можуть самі скористатися цим всім. І ось тут на допомогу може прийти спеціальний сервіс, який, з одного боку тактовно і тонко покаже людині, що він і сам міг би це все зробити, з іншого боку, покаже, як саме це зробити.

Сервіс цей називається «Давай я пошукаю в Google за тебе»

Користуватися ним вкрай просто. У віконце вводите будь-який пошуковий запит, від самого простого, типу «Як побудувати будинок?» 🙂 до більш складного, з яким стикаються вже професіонали, наприклад, перед будівництвом будинку, актуальна експертиза будівельних робіт . Запит може бути будь-яким, неважливо. Будівельні запити привів просто як приклад.

Далі, натискаєте кнопку «Пошук в Google» або «Мені пощастить!» І копіюєте посилання, а потім відправляєте це посилання поставив питання.

Відкривши таке посилання, людина побачить покрокову відеоінструкцію про те, як самому дуже просто ввести цікавить його запит в Google, натиснути кнопку «Пошук в Google» і тут же побачити відповідь. Більш того, в кінці ролика його автоматом перекине на результати пошуку по даному запиту.

Більшість людей відразу розуміють натяк і в наступний раз будуть намагатися самостійно знайти відповідь на своє питання.

Відмінний і дійсно корисний сервіс, яким я рекомендую користуватися при таких ситуаціях 🙂

У віконце вводите будь-який пошуковий запит, від самого простого, типу «Як побудувати будинок?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.