Статьи

Дана Борисова змінилася до невпізнання: фото вилікувалася провідною, Оглядач

Відома російська телеведуча Дана Борисова, яка пройшла курс лікування від нарко- і алкозалежності, вже майже рік не вживає заборонених речовин, в результаті чого стала набагато краще виглядати.

Зміни в зовнішності знаменитості демонструє Дни.ру.

"Мій шлях - тверезість. Я ніколи з нього не зійду. Обходжу стороною полки зі спиртним в магазинах. У Новий рік, щоб не пити шампанське, просто лягла спати. Хоча вороги дуже чекають, щоб я оступилася. Не буде цього", - заявила Борисова.

Відзначимо, що останнім часом в ЗМІ поширюють інформацію про те, що провідна зірвалася і знову почала вживати.

Відзначимо, що останнім часом в ЗМІ поширюють інформацію про те, що провідна зірвалася і знову почала вживати

дана Борисова

"Вони поширюють брехню, що мене примусово відправляють на реабілітацію, оскільки у мене нібито був зрив. Причому репортери йдуть на відвертий підроблення - показують старі зйомки, змінюють мій голос, щоб здавалося, ніби я перебуваю під кайфом. Я відповідально заявляю, що жодного зриву не було, що я нічого вже майже рік не вживаю і більше до гидоти навіть не доторкнуся ", - запевнила Борисова.

Як повідомляв "Обозреватель", раніше Дану Борисову звинуватили в проституції.

Чи не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача