Статьи

DAEMON Tools - створення образів (віртуальних копій) дисків

  1. Особливості програмного продукту DAEMON Tools
  2. Опис версій DAEMON Tools

Останнім часом стало дуже популярним створювати копії дисків на віртуальних приводах Останнім часом стало дуже популярним створювати копії дисків на віртуальних приводах. Всі комп'ютерні ігри та фільми можна зробити у вигляді образу і зберігати на комп'ютері. Для таких операцій існує дуже багато програм і утиліт. Прикладом таких додатків можна назвати UltraISO , ImgBurn, Alcohol 120% та інші. Всі ці продукти по-своєму гарні. У кожній програмі є функції, що відрізняють їх один від одного. Додатки таких брендів вже давно завоювали серця геймерів і користуються попитом навіть у звичайних пересічних користувачів.

Вирішити проблему зі створенням образу даних допоможе будь-яка з перерахованих вище програм. Щоб створити копію свого улюбленого фільму або гри без підтримки фізичного диска, достатньо зробити пару операцій, налаштувати необхідні параметри і все - проект готовий. Але, крім цих брендових програм є ще один кандидат на перше місце - це DAEMON Tools. Давайте розберемося, які в ньому особливості і що може програма.

Особливості програмного продукту DAEMON Tools

DAEMON Tools може створювати CD і DVD копії дисків і віртуальні приводи. Останнім часом ця програма в списку лідерів серед усіх утиліт для монтування образів даних і віртуальних дисків.

DAEMON Tools створює віртуальні образи дисків для подальшої роботи, як з фізичними даними оригінального диска. У програмі є багато функцій, починаючи з роботи з декількома віртуальними образами одночасно і закінчуючи обходом захисту диска.

Генерування образу відбувається не з оригінального диска, а з його копії. Ця функція може стати в нагоді при роботі на ноутбуках, в яких відсутні приводи CD або DVD , А також для роботи з програмним забезпеченням або ігровими дисками, які вимагають присутності диска в приводі. DAEMON Tools підтримує віртуальні приводи. У безкоштовної версії максимальну кількість приводів обмежена. Одночасно можна запустити чотири віртуальних диска.

Програма підтримує основні формати для роботи з віртуальними образами: APE, FLAC, CUE / BIN, ISO, CCD, BWT, MDF / MDS, CDI, NRG, PDI, B5T, B6T, ISZ, MDX.

Додаток може відтворювати дискові образи ігрових гаджетів, аудіо дисків і відеодисків. DAEMON Tools дозволяє обійти захищену інформацію на диску і дає можливість скопіювати дані. Ця функція подобається багатьом любителям комп'ютерних ігор.

Утиліта формує буквально копію диска і працює з образом як з диском. Додаток з простим і зрозумілим інтерфейсом, тому розібратися буде не складно навіть новачкові.

Опис версій DAEMON Tools

Опис версій DAEMON Tools

DAEMON Tools Lite - безкоштовний варіант програми з урізаними можливостями і не може редагувати і створювати файли образів. Кількість створених приводів обмежена чотирма SCSI CD / DVD.

DAEMON Tools Pro Standard - в цій версії можна створювати CD, DVD, HD, Blu-ray віртуальні образи. Утиліта може працювати з великою кількістю віртуальних приводів (16). Також ця версія з вбудованою функцією стиснення образу, що дозволить зменшити розмір створюваного проекту. А ще можна створити пароль на образі диска.

DAEMON Tools Pro Advanced - здатний ділити образ на кілька томів і стиснути до потрібного обсягу з функцією захисту даних. Плюс до цього всього можна ще й записати образ з інформацією на CD / DVD носій. Підтримується різна емуляція.

DAEMON Tools Net - може записувати CD / DVD / Blu-ray образи з профілями і настройками для кожного типу проекту окремо. Підтримка віртуальних приводів SCSI CD / DVD в цій версії збільшена до 32.

DAEMON Tools Ultra - по функціональності нічим не відрізняється від DAEMON Tools Pro і має функцію генерування віртуальних дисків для віртуальних машин з новим інтерфейсом.

PS DAEMON Tools - це найпопулярніша утиліта для роботи з віртуальними приводами і образами дисків з великою кількістю додаткових інструментів. Програма підтримує всі можливі варіанти монтування приводів від застарілих IDE до сучасних Blu-ray. Програма платна, але можна покористуватися пробним періодом або завантажити DAEMON Tools Lite версію. В Lite версії обмежені можливості, але для нормальної роботи з образами стандартних функцій її буде достатньо.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача