Статьи

CTR - що це? Як розрахувати і поліпшити

  1. Що таке CTR (клікабельність) в рекламі?
  2. Формула розрахунку CTR
  3. Як підвищити CTR оголошень

Кожному новачку в інтернет-рекламі часто зустрічаються такі терміни, як CTR або кликабельность оголошень, сайтів і так далі, тому відразу виникає питання, що таке CTR, навіщо потрібен цей показник, як його правильно розрахувати і поліпшити, про що і розберемося в цій статті .

Що таке CTR (клікабельність) в рекламі?

CTR (скорочено англ. Click-through-rate) - це іншими словами кликабельность, відношення кількості переходів по рекламі до кількості її показів. CTR - це один з основних показників ефективності рекламної компанії.

Показник кликабельности CTR вимірюється у відсотках і допомагає зрозуміти, на скільки правильно складена рекламна компанія і як витрачається рекламний бюджет.

Для розрахунку CTR реклами (оголошень, банерів, тізерів, контекстної реклами Google, Яндекс Директ і ін.) Використовується проста формула, яку докладно і з прикладом розглянемо нижче, щоб в подальшому Ви впевнено її використовували при необхідності і розуміли, що означає це показник.

Формула розрахунку CTR

Для розрахунку кликабельности (CTR) будуть потрібні кількість переглядів реклами та кількість кліків (переходів користувачами) по ній за певний період часу:

CTR = (кількість кліків по рекламі) / (кількість показів) * 100%

Ця формула розрахунку CTR використовується в усій інтернет рекламі, тому можете сміливо брати собі її на озброєння.

Приклад розрахунку CTR: Для прикладу візьмемо показники рекламної компанії за запитом «доставка троянд цілодобово». За місяць рекламний блок був показаний 25 000 разів і по ньому перейшло 7500 користувачів. В підсумку:

CTR рекламної компанії = 7500/25000 * 100% = 30%

Як бачимо в даному прикладі показник CTR високий, грубо кажучи, кожен третій користувач, який побачив рекламу перейшов по ній. Саме до такого показника і варто прагнути при прогнозуванні рекламної компанії.

В середньому при старті більшості рекламних компаній і при показі різній рекламі на сайті (контекстна, тізерна) у вебмайстрів показник кликабельности становить від 0,1 до 2 відсотків. Для підвищення CTR варто враховувати безліч факторів, тому нижче розберемося, як поліпшити CTR і що впливає на нього.

Як підвищити CTR оголошень

Залежно від самого товару і послуги, яку ви обрали для реклами, показник CTR буде різним, на це впливає і величина цільової аудиторії, і специфіка товару або послуги (на скільки він затребуваний). Також при розгляді, що впливає на величину CTR, можна виділити:

  1. Вибір рекламного майданчика, на якій буде показуватися реклама. Важливим фактором є, тематична майданчик (блог, форум, сайт, портал і т.д.) чи ні (наприклад, реклама « електронний гаманець Payeer »На дитячому форумі не матиме успіху).
  2. Вибір цільової аудиторії за різними параметрами (вік, стать, країна проживання і т.д.), а також ретельний підбір ключових слів і фраз при складанні рекламної компанії відчутно позначаться на її успішності.
  3. Якісне створення банера або складання рекламного оголошення з привабливим зовнішнім виглядом, інформативним і зазивають текстом.
  4. Розташування рекламних блоків на майданчику (зверху, в сайдбарі, над або під контентом).

Всі ці фактори слід враховувати при підготовці рекламної компанії з високим CTR (Сі-Ті-Ар). Існують і інші фактори, які більш детально розглянемо в подальшому в інших статтях.

На закінчення, хочеться відзначити, що знання, що таке CTR або що таке кликабельность буде корисна кожному при створенні рекламних компаній та купівлі трафіку, а також при заробітку на сайтах для вебмайстрів. Постійно оновлюйте свої знання, читайте і вивчайте інструкції і мануали по збільшенню кликабельности реклами, дивіться відеоуроки і відвідуйте тематичні курси від досвідчених рекламників і вебмайстрів, які поділяться з Вами своїми напрацюваннями, як поліпшити CTR оголошень у всіх видах реклами. Якщо Вам була корисна ця стаття, ділимося їй в соціальних мережах і залишаємо свої відгуки, поради та зауваження по даній темі в коментарях до статті.

Якщо Вам була корисна ця стаття, ділимося їй в соціальних мережах і залишаємо свої відгуки, поради та зауваження по даній темі в коментарях до статті


Що таке CTR (клікабельність) в рекламі?
Що таке CTR (клікабельність) в рекламі?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.