Статьи

CTR - що це? Як розрахувати і поліпшити

  1. Що таке CTR (клікабельність) в рекламі?
  2. Формула розрахунку CTR
  3. Як підвищити CTR оголошень

Кожному новачку в інтернет-рекламі часто зустрічаються такі терміни, як CTR або кликабельность оголошень, сайтів і так далі, тому відразу виникає питання, що таке CTR, навіщо потрібен цей показник, як його правильно розрахувати і поліпшити, про що і розберемося в цій статті .

Що таке CTR (клікабельність) в рекламі?

CTR (скорочено англ. Click-through-rate) - це іншими словами кликабельность, відношення кількості переходів по рекламі до кількості її показів. CTR - це один з основних показників ефективності рекламної компанії.

Показник кликабельности CTR вимірюється у відсотках і допомагає зрозуміти, на скільки правильно складена рекламна компанія і як витрачається рекламний бюджет.

Для розрахунку CTR реклами (оголошень, банерів, тізерів, контекстної реклами Google, Яндекс Директ і ін.) Використовується проста формула, яку докладно і з прикладом розглянемо нижче, щоб в подальшому Ви впевнено її використовували при необхідності і розуміли, що означає це показник.

Формула розрахунку CTR

Для розрахунку кликабельности (CTR) будуть потрібні кількість переглядів реклами та кількість кліків (переходів користувачами) по ній за певний період часу:

CTR = (кількість кліків по рекламі) / (кількість показів) * 100%

Ця формула розрахунку CTR використовується в усій інтернет рекламі, тому можете сміливо брати собі її на озброєння.

Приклад розрахунку CTR: Для прикладу візьмемо показники рекламної компанії за запитом «доставка троянд цілодобово». За місяць рекламний блок був показаний 25 000 разів і по ньому перейшло 7500 користувачів. В підсумку:

CTR рекламної компанії = 7500/25000 * 100% = 30%

Як бачимо в даному прикладі показник CTR високий, грубо кажучи, кожен третій користувач, який побачив рекламу перейшов по ній. Саме до такого показника і варто прагнути при прогнозуванні рекламної компанії.

В середньому при старті більшості рекламних компаній і при показі різній рекламі на сайті (контекстна, тізерна) у вебмайстрів показник кликабельности становить від 0,1 до 2 відсотків. Для підвищення CTR варто враховувати безліч факторів, тому нижче розберемося, як поліпшити CTR і що впливає на нього.

Як підвищити CTR оголошень

Залежно від самого товару і послуги, яку ви обрали для реклами, показник CTR буде різним, на це впливає і величина цільової аудиторії, і специфіка товару або послуги (на скільки він затребуваний). Також при розгляді, що впливає на величину CTR, можна виділити:

  1. Вибір рекламного майданчика, на якій буде показуватися реклама. Важливим фактором є, тематична майданчик (блог, форум, сайт, портал і т.д.) чи ні (наприклад, реклама « електронний гаманець Payeer »На дитячому форумі не матиме успіху).
  2. Вибір цільової аудиторії за різними параметрами (вік, стать, країна проживання і т.д.), а також ретельний підбір ключових слів і фраз при складанні рекламної компанії відчутно позначаться на її успішності.
  3. Якісне створення банера або складання рекламного оголошення з привабливим зовнішнім виглядом, інформативним і зазивають текстом.
  4. Розташування рекламних блоків на майданчику (зверху, в сайдбарі, над або під контентом).

Всі ці фактори слід враховувати при підготовці рекламної компанії з високим CTR (Сі-Ті-Ар). Існують і інші фактори, які більш детально розглянемо в подальшому в інших статтях.

На закінчення, хочеться відзначити, що знання, що таке CTR або що таке кликабельность буде корисна кожному при створенні рекламних компаній та купівлі трафіку, а також при заробітку на сайтах для вебмайстрів. Постійно оновлюйте свої знання, читайте і вивчайте інструкції і мануали по збільшенню кликабельности реклами, дивіться відеоуроки і відвідуйте тематичні курси від досвідчених рекламників і вебмайстрів, які поділяться з Вами своїми напрацюваннями, як поліпшити CTR оголошень у всіх видах реклами. Якщо Вам була корисна ця стаття, ділимося їй в соціальних мережах і залишаємо свої відгуки, поради та зауваження по даній темі в коментарях до статті.

Якщо Вам була корисна ця стаття, ділимося їй в соціальних мережах і залишаємо свої відгуки, поради та зауваження по даній темі в коментарях до статті


Що таке CTR (клікабельність) в рекламі?
Що таке CTR (клікабельність) в рекламі?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача