Статьи

Чому школярі вибирають Dota 2, а дорослі дядьки - League of Legends?

Уже кілька років на різних фанатських форумах, присвячених таким мега-MOBA, як Dota 2 і League of Legends, ведуться запеклі суперечки, яка з цих ігор краще. Насправді, відповідь проста: тут все залежить від смаку. Але з'явилася ще одна тема для дискусії. Виявляється, геймерами була помічена така особливість: Dota 2 найчастіше воліють школярі, а в LoL люблять порубиться досить дорослі дядьки. Природно, тут теж все індивідуально, і противників цього твердження знайдеться чимало, але якщо вже спірний момент є, то можна і поміркувати. Цим ми зараз і займемося.

Цим ми зараз і займемося

І для того, щоб з'ясувати, чи правда, що дорослі геймери найчастіше віддають перевагу LoL, портал Game2Day простудіював безліч форумів, де дядьки-гравці діляться своїми думками. Як виявилося, конкретної і явної причини того, чому вони віддають перевагу саме League of Legends, немає. Але цікаві міркування і припущення все-таки знайшлися.

По-перше, багатьох не влаштовує ігрове співтовариство Dota 2. «Нерозуміння» з боку «бувалих» гравців, з яким доводиться стикатися новачкам, ображає не на жарт. До речі, ось що говорить про це в своєму блозі кіберспорсмен FLUFFNSTUFF: "Отстутствие поваги, на мій погляд, це те, що знаходиться в корені проблеми дотерского спільноти. Величезне ком'юніті на всіх рівнях стикається з масштабними проявами неповаги учасників один до одного ... Троллинг і флейм стали буденністю в грі, яка вимагає згуртованості. Небажання засунути своє его куди подалі виражається в ще більшому поширенні злоби ". І правда, багатьох обурює безперервний потік матюків, який йде, в основному, з боку школярів, які погрожують дорослим дядькам розбірками. І отримати по перше число в Dota 2 можна за будь-яку провину. Тому багато дорослих і віддають перевагу більш інтелігентну LoL.

По-друге, дуже багато дядька зізнаються, що LoL їм сподобалася тим, що кожного тижня відкриваються лише 10 героїв у вільний доступ, і для новачка це дуже зручно. Є можливість звикнути до гри, вивчити всі особливості героїв. Але в той же час така обмеженість починає набридати вже досвідченому гравцеві. Цікаво те, що дорослим геймерам, в общем-то, складно догодити, так як спочатку відкритий повний комплект героїв в Dota 2 для деяких є серйозною перешкодою в детальному освоєнні кожного персонажа.

Цікаво те, що дорослим геймерам, в общем-то, складно догодити, так як спочатку відкритий повний комплект героїв в Dota 2 для деяких є серйозною перешкодою в детальному освоєнні кожного персонажа

По-третє, багатьом школярам LoL просто не по кишені. Особливо тим, хто хоче отримати все і відразу. Роблячи невелику відсилання до попереднього пункту, доповнимо, що в Dota 2 доступ до всіх героїв відкритий спочатку, а в League of Legends вся система побудована таким чином, що у гравця, якщо він не планує платити за гру гроші, є доступ лише до обмеженої кількості персонажів. Більшість героїв приховані, і дістатися до них можна в одному з двох випадків: або персонаж потрапив на тиждень в безкоштовну ротацію, або геймер його купив.

По-четверте, способи досягнення перемоги в двох іграх різні. Наприклад, LoL як би складається з міні-квестів: забрати вежу, забрати барона, пропушіть лайн. Гравці намагаються максимально уникати бійок, навіть маючи досить вагоме перевага. У Dota ж навпаки, основною метою є нарощування свого потенціалу з максимальною швидкістю. Можливо, саме динамічність і прагнення тиснути на супротивника так приваблює школярів, в той час як дорослі дядьки воліють без зайвих нервів йти до перемоги, вибравши League of Legends.

У п'ятому пункті просто наведемо одне з думок дорослого фаната LoL: «League of Legends краще Dota 2 у всьому. Як в плані балансу, так і в плані відсутності великої кількості російських. Друге мене радує навіть більше, ніж перше. Я вже не кажу про те, що треба більше логічно мислити, а не нафарміть на БКБ і «посилати» всіх супротивників під час тімфайта. Хто вважає, що LoL - це легка гра, мабуть не вникав толком в її суть ».

Але існує і протилежна тенденція, коли приблизні і серйозні сім'янини воліють League of Legends її суперницю. Ось, наприклад, одна з думок з цього приводу: «Щільно пограв в обидві гри і хочу висловити свою думку. Своє знайомство з MOBA-іграми я почав саме з LOL. Грав в неї довго і багато. Потім отримав інвайт DOTA 2. І хочу сказати, що, на мою думку, DOTA 2 перевершує LOL в рази. Велика кількість тактик, комбінацій героїв і зв'язок ... Складніша і в той же момент цікава. Грати після неї в LOL зовсім нецікаво. Це як після десятитонного вантажівки сісти за легковий автомобіль ».

Мабуть, ми перерахували основні причини, чому дорослі «йдуть на LoL», а діти рвуться в сторону Dota 2. Знову ж - таке розмежування є просто наслідком спостереження, яке зажадало міркувань. Але все одно, скільки не доводь, а взаємні «обливання брудом» на форумах і в чатах не припиняються, та й, напевно, не припиняться ніколи. Однак, хай там що, а обидві гри мають загальні магічні властивості, перед якими не встоять ні грізні дітки, ні розумні дядьки. В першу чергу, і Dota 2, і LoL однаково «пожирають» час геймерів. Як кажуть багато - вже краще грати, ніж «палити і бухати», але від других половинок геймерів все частіше можна чути: «Краще б пив, ніж добою Гамал ...». Та й бажання домінувати і перемагати притаманне як «Дотері», так і «ЛОЛоману», так що в цьому відношенні і дорослі дядьки, і геймери-школярі однакові.

Загалом, грайте в ту гру, яка буде вам дійсно до душі і по кишені. І поважайте новачків - згадайте себе на початку «кар'єри».

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.