Статьи

Чому школярі вибирають Dota 2, а дорослі дядьки - League of Legends?

Уже кілька років на різних фанатських форумах, присвячених таким мега-MOBA, як Dota 2 і League of Legends, ведуться запеклі суперечки, яка з цих ігор краще. Насправді, відповідь проста: тут все залежить від смаку. Але з'явилася ще одна тема для дискусії. Виявляється, геймерами була помічена така особливість: Dota 2 найчастіше воліють школярі, а в LoL люблять порубиться досить дорослі дядьки. Природно, тут теж все індивідуально, і противників цього твердження знайдеться чимало, але якщо вже спірний момент є, то можна і поміркувати. Цим ми зараз і займемося.

Цим ми зараз і займемося

І для того, щоб з'ясувати, чи правда, що дорослі геймери найчастіше віддають перевагу LoL, портал Game2Day простудіював безліч форумів, де дядьки-гравці діляться своїми думками. Як виявилося, конкретної і явної причини того, чому вони віддають перевагу саме League of Legends, немає. Але цікаві міркування і припущення все-таки знайшлися.

По-перше, багатьох не влаштовує ігрове співтовариство Dota 2. «Нерозуміння» з боку «бувалих» гравців, з яким доводиться стикатися новачкам, ображає не на жарт. До речі, ось що говорить про це в своєму блозі кіберспорсмен FLUFFNSTUFF: "Отстутствие поваги, на мій погляд, це те, що знаходиться в корені проблеми дотерского спільноти. Величезне ком'юніті на всіх рівнях стикається з масштабними проявами неповаги учасників один до одного ... Троллинг і флейм стали буденністю в грі, яка вимагає згуртованості. Небажання засунути своє его куди подалі виражається в ще більшому поширенні злоби ". І правда, багатьох обурює безперервний потік матюків, який йде, в основному, з боку школярів, які погрожують дорослим дядькам розбірками. І отримати по перше число в Dota 2 можна за будь-яку провину. Тому багато дорослих і віддають перевагу більш інтелігентну LoL.

По-друге, дуже багато дядька зізнаються, що LoL їм сподобалася тим, що кожного тижня відкриваються лише 10 героїв у вільний доступ, і для новачка це дуже зручно. Є можливість звикнути до гри, вивчити всі особливості героїв. Але в той же час така обмеженість починає набридати вже досвідченому гравцеві. Цікаво те, що дорослим геймерам, в общем-то, складно догодити, так як спочатку відкритий повний комплект героїв в Dota 2 для деяких є серйозною перешкодою в детальному освоєнні кожного персонажа.

Цікаво те, що дорослим геймерам, в общем-то, складно догодити, так як спочатку відкритий повний комплект героїв в Dota 2 для деяких є серйозною перешкодою в детальному освоєнні кожного персонажа

По-третє, багатьом школярам LoL просто не по кишені. Особливо тим, хто хоче отримати все і відразу. Роблячи невелику відсилання до попереднього пункту, доповнимо, що в Dota 2 доступ до всіх героїв відкритий спочатку, а в League of Legends вся система побудована таким чином, що у гравця, якщо він не планує платити за гру гроші, є доступ лише до обмеженої кількості персонажів. Більшість героїв приховані, і дістатися до них можна в одному з двох випадків: або персонаж потрапив на тиждень в безкоштовну ротацію, або геймер його купив.

По-четверте, способи досягнення перемоги в двох іграх різні. Наприклад, LoL як би складається з міні-квестів: забрати вежу, забрати барона, пропушіть лайн. Гравці намагаються максимально уникати бійок, навіть маючи досить вагоме перевага. У Dota ж навпаки, основною метою є нарощування свого потенціалу з максимальною швидкістю. Можливо, саме динамічність і прагнення тиснути на супротивника так приваблює школярів, в той час як дорослі дядьки воліють без зайвих нервів йти до перемоги, вибравши League of Legends.

У п'ятому пункті просто наведемо одне з думок дорослого фаната LoL: «League of Legends краще Dota 2 у всьому. Як в плані балансу, так і в плані відсутності великої кількості російських. Друге мене радує навіть більше, ніж перше. Я вже не кажу про те, що треба більше логічно мислити, а не нафарміть на БКБ і «посилати» всіх супротивників під час тімфайта. Хто вважає, що LoL - це легка гра, мабуть не вникав толком в її суть ».

Але існує і протилежна тенденція, коли приблизні і серйозні сім'янини воліють League of Legends її суперницю. Ось, наприклад, одна з думок з цього приводу: «Щільно пограв в обидві гри і хочу висловити свою думку. Своє знайомство з MOBA-іграми я почав саме з LOL. Грав в неї довго і багато. Потім отримав інвайт DOTA 2. І хочу сказати, що, на мою думку, DOTA 2 перевершує LOL в рази. Велика кількість тактик, комбінацій героїв і зв'язок ... Складніша і в той же момент цікава. Грати після неї в LOL зовсім нецікаво. Це як після десятитонного вантажівки сісти за легковий автомобіль ».

Мабуть, ми перерахували основні причини, чому дорослі «йдуть на LoL», а діти рвуться в сторону Dota 2. Знову ж - таке розмежування є просто наслідком спостереження, яке зажадало міркувань. Але все одно, скільки не доводь, а взаємні «обливання брудом» на форумах і в чатах не припиняються, та й, напевно, не припиняться ніколи. Однак, хай там що, а обидві гри мають загальні магічні властивості, перед якими не встоять ні грізні дітки, ні розумні дядьки. В першу чергу, і Dota 2, і LoL однаково «пожирають» час геймерів. Як кажуть багато - вже краще грати, ніж «палити і бухати», але від других половинок геймерів все частіше можна чути: «Краще б пив, ніж добою Гамал ...». Та й бажання домінувати і перемагати притаманне як «Дотері», так і «ЛОЛоману», так що в цьому відношенні і дорослі дядьки, і геймери-школярі однакові.

Загалом, грайте в ту гру, яка буде вам дійсно до душі і по кишені. І поважайте новачків - згадайте себе на початку «кар'єри».

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача