Статьи

Чому не друкує принтер

Принтер - допоміжний пристрій, що дозволяє виводити інформацію з комп'ютера на папір Принтер - допоміжний пристрій, що дозволяє виводити інформацію з комп'ютера на папір. Часто буває, що висновок інформації на папір неможливий, тому слід розібратися з причинами, які можуть перешкоджати друку.

Розглянемо основні проблеми з друком і шляхи їх вирішення. Якщо не зможете самі вирішити, то тут http://topzapravka.ru вам допоможуть. Це сервісний центр oki.

Насамперед слід перевірити, чи правильно встановлено пристрій. Для цього в меню «Пуск» потрібно перейти в пункт «Пристрої та принтери» і знайти там принтер, на який виводиться друк. Якщо принтер відсутній або напівпрозорий - необхідно його підключити або встановити. Якщо поруч з принтером, в лівому нижньому кутку, є жовтий трикутник зі знаком оклику, тоді на самому принтері є якась помилка. Для того щоб вирішити цю проблему, потрібно натиснути правою клавішею миші на пристрої з помилкою і вибрати в меню пункт «Пошук та усунення несправностей». Відкриється майстер, який визначить неполадки. Так само слід перевірити наявність паперу в лотку принтера, без паперу висновок на друк неможливий.

Часто проблемою, пов'язаною з виведенням на друк, може служити забита чергу друку. Якщо принтер, з якої-небудь причини, не зміг роздрукувати один документ, а на нього подаються все нові і нові завдання, то чергу друку забивається, і друк не йде. Для того щоб переконатися в тому, що черга друку вільна (або для того, щоб очистити її) потрібно поступити таким чином. Правою клавішею миші щелкнем на потрібному принтері, виберемо пункт в меню «перегляд черги друку» і у вікні буде видно, які завдання висять в черзі. Для того щоб прибрати всі завдання, слід натиснути кнопку «Принтер» - «Очистити чергу друку».

Якщо не виходить очистити чергу друку описаним вище способом, слід скористатися іншим методом. Даний метод призначений для досвідчених користувачів і виконувати його слід обережно. Для початку потрібно зупинити службу друку, для цього потрібно перейти в «Пуск» - «Панель управління» - «Адміністрування» - «Служби» і знайти службу «Диспетчер друку». Переконавшись, що вона працює, клацнути на ній правою кнопкою миші і вибрати «Зупинити». Далі перейти в каталог з системними файлами. Шлях найчастіше може бути такий «C: \ Windows \». Далі переходимо в каталог «System32 \ spool \ Printers \» і видаляємо всі файли черги друку (розширення * .spl) і тимчасові файли (розширення * .tmp). Після цих маніпуляцій слід перезавантажити комп'ютер.

Якщо перераховані вище поради не допомогли, проблема з печаткою може бути більш масивною. Можливо, не справний сам принтер, або закінчився тонер (чорнило).

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.