Статьи

Чому Wi-Fi не працює навіть при хорошому сигналі?

Wi-Fi може нестабільно працювати навіть в радіусі дії роутера. Ми розповімо, з чим це пов'язано і як уникнути такої проблеми. Wi-Fi може нестабільно працювати навіть в радіусі дії роутера

Чому Wi-Fi не працює?

  • У багатьох ноутбуків є «перемикач», призначений для включення і виключення WLAN-модуля. Найчастіше ці кнопки нічим не виділяються і ви можете випадково натиснути їх і відключити Wi-Fi. Переконайтеся, що WLAN-з'єднання на вашому пристрої активовано.
  • Менш очевидною проблемою є перевантаження певного каналу локальної мережі. За допомогою утиліти Wi-Fi аналізатор можна перевірити, який з каналів в навколишньому вас середовищі використовується найменше і налаштувати Wi-Fi відповідним чином.
  • Бездротові телефони і мікрохвильові печі є джерелами перешкод для WLAN-сигналу . Поліпшити роботу Wi-Fi допоможе переміщення роутера в найбільш «безпечне» місце.
  • У будь-якій окремо взятій мережі не повинні повторюватися IP-адреси : Якщо у різних пристроїв один і той же IP, це може привести до проблем зі стабільністю з'єднання. Ми рекомендуємо використовувати DHCP-сервер, щоб автоматично призначити адреси для всіх пристроїв.
  • Якщо у вас все ще пропадає Wi-Fi, є ймовірність, що мережева карта вашого пристрою не відповідає стандарту WLAN-мережі. Перевірте сумісність устаткування і обновіть драйвери.
  • Коли доступ до локальної мережі нестабільний на всіх мережевих пристроях, варто переналаштувати роутер і встановити на нього останню версію прошивки. Таким чином можуть бути вирішені проблеми з програмним забезпеченням маршрутизатора.
  • Якщо ви користуєтеся старим роутером , Можливо, його просто варто замінити на новий. Однак, це крайній захід: з правильними налаштуваннями може стабільно працювати навіть застарілий маршрутизатор.

Читайте також:
Збільшуємо швидкість домашньої мережі в 10 разів: практичне випробування двох технологій
Що робити, якщо швидкість DSL-з'єднання занадто низька?

Фото: Pixabay

Ольга Дмитрієва

Чому Wi-Fi не працює?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.