Статьи

Чому Wi-Fi не працює навіть при хорошому сигналі?

Wi-Fi може нестабільно працювати навіть в радіусі дії роутера. Ми розповімо, з чим це пов'язано і як уникнути такої проблеми. Wi-Fi може нестабільно працювати навіть в радіусі дії роутера

Чому Wi-Fi не працює?

  • У багатьох ноутбуків є «перемикач», призначений для включення і виключення WLAN-модуля. Найчастіше ці кнопки нічим не виділяються і ви можете випадково натиснути їх і відключити Wi-Fi. Переконайтеся, що WLAN-з'єднання на вашому пристрої активовано.
  • Менш очевидною проблемою є перевантаження певного каналу локальної мережі. За допомогою утиліти Wi-Fi аналізатор можна перевірити, який з каналів в навколишньому вас середовищі використовується найменше і налаштувати Wi-Fi відповідним чином.
  • Бездротові телефони і мікрохвильові печі є джерелами перешкод для WLAN-сигналу . Поліпшити роботу Wi-Fi допоможе переміщення роутера в найбільш «безпечне» місце.
  • У будь-якій окремо взятій мережі не повинні повторюватися IP-адреси : Якщо у різних пристроїв один і той же IP, це може привести до проблем зі стабільністю з'єднання. Ми рекомендуємо використовувати DHCP-сервер, щоб автоматично призначити адреси для всіх пристроїв.
  • Якщо у вас все ще пропадає Wi-Fi, є ймовірність, що мережева карта вашого пристрою не відповідає стандарту WLAN-мережі. Перевірте сумісність устаткування і обновіть драйвери.
  • Коли доступ до локальної мережі нестабільний на всіх мережевих пристроях, варто переналаштувати роутер і встановити на нього останню версію прошивки. Таким чином можуть бути вирішені проблеми з програмним забезпеченням маршрутизатора.
  • Якщо ви користуєтеся старим роутером , Можливо, його просто варто замінити на новий. Однак, це крайній захід: з правильними налаштуваннями може стабільно працювати навіть застарілий маршрутизатор.

Читайте також:
Збільшуємо швидкість домашньої мережі в 10 разів: практичне випробування двох технологій
Що робити, якщо швидкість DSL-з'єднання занадто низька?

Фото: Pixabay

Ольга Дмитрієва

Чому Wi-Fi не працює?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача