Статьи

Чому телефон не підключається до Wi-Fi

 1. Чому смартфон не бачить Wi-Fi мережу: Відео
 2. Як дізнатися IP адресу WiFi роутера: Відео
 3. Перевірка налаштувань маршрутизатора
 4. Як підключитися до WiFi роутера в Windows 8: Відео
 5. Що робити якщо Wi-Fi підключений але Інтернет не працює на Android: Відео

.

 • Неправильні налаштування вай-фай роутера.
 • Збої в роботі маршрутизатора (підвисання).
 • Збій в роботі платформи Android (рідко, але все ж зустрічається).
 • Отже, давайте розглянемо всі ці помилки більш докладно.

  Чому смартфон не бачить Wi-Fi мережу: Відео

  Неправильно введений пароль безпеки

  Дуже часто, телефон не вдалося підключитися до бездротового домашньому WiFi з'єднання через неправильно введеного ключа. Спробуйте ввести його ще раз, але на цей раз поставте галочку в рядку «Відображати символи» (або «Показати пароль»). Уважно стежте за тим, де використовуються великі символи, а також зверніть увагу, якою мовою вводиться ключ.

  Якщо ви, то його можна подивитися в настройках безпеки точки доступу. Для входу в параметри пристрою вам доведеться підключитися до нього за допомогою ноутбука або стаціонарного комп'ютера. Після цього в адресному рядку пропишіть IP WiFi роутера. Потрібна інформація є на корпусі маршрутизатора, уважно огляньте його з усіх боків. Також адреса вказана в інструкції. Якщо керівництва немає, а на корпусі ви не знаходите потрібної інформації, то запустіть командний рядок.

  Робиться це одночасним натисканням клавіш Пуск + R. У вікні напишіть CMD і натисніть «Enter». Тепер пропишіть команду IPCONFIG. Програма видасть докладну інформацію про підключення. Знайдіть рядок «Основний шлюз». Це і є необхідна адреса, який слід прописати в браузері.

  Як дізнатися IP адресу WiFi роутера: Відео

  Отже, тепер система просить ввести логін і пароль. Тут пишемо admin, admin, відповідно, і натискаємо «Увійти». Ось ви і потрапили в параметри роутера. Далі ми розглянемо настройки на прикладі вай-фай маршрутизатора D-LinkDir-615. Однак варто пам'ятати, що всі моделі роутерів працюють за одним принципом і мають практично однакові настройки. Відмінність тільки в оформленні інтерфейсу і в деяких додаткових функціях.

  Внизу екрана натискаємо «Розширені настройки». Тепер у вікні під назвою «WiFi» знаходимо розділ «Налаштування безпеки». Перший рядок «Мережева аутентифікація» - це тип шифрування даних. Другий рядок «Ключ шифрування PSK» - це і є пароль від нашої мережі. Саме його і потрібно вписувати при підключенні телефону.

  Перевірка налаштувань маршрутизатора

  Помилка підключення телефону до бездротової мережі WiFi, часто виникає через неправильні налаштування роутера. Справа в тому, що сучасні вай-фай маршрутизатори підтримують технологію DHCP. Це означає, що всі дані про підключення роутера автоматично висилає на телефон. Саме на це і орієнтовані смартфони і планшети. Якщо відключити цю функцію, то телефон не зможе отримати IP адресу, і, відповідно, підключитися до мережі.

  Рішення проблеми полягає в тому, щоб включити цю функцію, якщо вона відключена. Для цього, слід повернутися в параметри роутера і відкрити додаткові параметри. Тепер нас цікавить вікно під назвою «Мережа». У ньому переходимо в розділ «LAN». Це налаштування локальної мережі.

  Це налаштування локальної мережі

  Саме тут і можна включити або виключити DHCP. Варто зазначити, що для включення функції в рядку «Режим» слід виставити «Дозволити». Трохи нижче буде наведено діапазон IP адрес, ви також можете його змінити. Після включення функції DHCP застосуєте параметри і збережіть зміни. Також рекомендується перезавантажити роутер. Після цього знову спробуйте підключити ваш телефон.

  Після цього знову спробуйте підключити ваш телефон

  Як підключитися до WiFi роутера в Windows 8: Відео

  Збої в роботі WiFi роутера

  Ще одна причина, по якій телефон бачить WiFi мережу, але не підключається до неї, полягає в тому, що пристрій банально підвисали. При цьому, наприклад, ноутбук може нормально працювати і виходити в інтернет. Справа в тому, що, кажучи про підвисань, слід розуміти збої і зупинка роботи деяких функцій. Наприклад, через перенавантаження чи перебоїв харчування може перестати працювати DHCP. При цьому пристрої, які були підключені до точки доступу раніше, вже отримали IP-адреса і можуть працювати нормально. Також можуть перестати працювати і інші функції вай-фай роутера.

  Рішення такої проблеми полягає в простий перезавантаження пристрою. Причому для цього навіть не потрібно заходити в параметри. Досить вимкнути блок живлення маршрутизатора з розетки на 7-10 хвилин. Після цього включіть його і дочекайтеся завантаження. Спробуйте знову підключитися з телефону. Такі подвисания можуть виникати не тільки на бюджетних моделях роутерів. Різниця лише в частоті таких помилок.

  Якщо виконані всі вищевказані дії, але помилка підключення вай-фай мережі на телефоні залишилася, то, цілком можливо, що збій стався в самому смартфоні. Справа в тому, що мобільні пристрої використовують звичайні бездротові адаптери, які також можуть подвисать або працювати з помилками. Але, на відміну від комп'ютера, на платформі Android немає розширених налаштувань. На таких платформах всі параметри внесені спочатку, і міняти їх немає можливості. Це означає, що вирішити таку проблему можна також, як і в попередньому випадку - просто перезавантажте пристрій.

  Тепер ви знаєте найпоширеніші причини, чому не вдалося підключитися мережу WiFi на телефоні. Як вже говорилося вище, можуть зустрічатися і інші проблеми з підключенням, але для їх вирішення потрібен індивідуальний підхід.

  Додатково про рішення проблем підключення телефону до мережі WiFi.

  Що робити якщо Wi-Fi підключений але Інтернет не працює на Android: Відео

  Працюю приватним комп'ютерним майстром. Професійно займаюся ремонтом комп'ютерів більше 12 років, як любитель з 90-х років.
  Два роки пропрацював керівником сервісного центру, що спеціалізується на підключенні абонентів до інтернету та комп'ютерної допомоги.

  Поділіться матеріалом в соц мережах:

  Новости

  Как создать видео без программ
  Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача