Статьи

Чому працівники Фейсбук не дають гаджети своїм дітям

  1. «Набагато простіше взагалі заборонити дітям проводити час з телефонами, ніж обмежувати їх у часі, -...
  2. "Я і не знав, що ми творимо з їхніми мізками, поки не почав спостерігати симптоми і наслідки"
  3. «Інші батьки не раз запитували мене:« Хіба тобі не страшно, хіба ти не хочеш знати, де знаходиться...
  4. Але в минулому році занепокоєння знаменитостей з Кремнієвої долини стало масовим. У моду увійшли будинку...
  5. "Люди просто бояться невідомості"
  6. «Моя думка начебто непопулярне, але я говорю від імені багатьох батьків, які просто не говорять про...

Журналіст The New York Times Неллі Боулз поговорила з батьками з Кремнієвої долини і дізналася, чому дітям працівників великих технічних фірм не дають смартфони і планшети.

Ті, хто «в темі», вельми стурбовані. Технічні фахівці знають, як насправді діють на дітей телефони, і багато хто вирішив захистити від них своїх дітей.

Таке насторожене ставлення стає все більш поширеним. Необхідність гаджетів як засобу для освіти вельми перебільшена, а ось ризики розвитку залежності і відставання в розвитку, навпаки, дуже великі. У Силіконовій долині все частіше обговорюють проблему впливу гаджетів на дітей.

«Набагато простіше взагалі заборонити дітям проводити час з телефонами, ніж обмежувати їх у часі, - вважає Крістін Стехер, в минулому дослідник соціальних мереж. - Обмеження не допомагають - вони хочуть проводити час біля екрану все більше і більше ».

Журналіст The New York Times Неллі Боулз поговорила з батьками з Кремнієвої долини і дізналася, чому дітям працівників великих технічних фірм не дають смартфони і планшети

Peter Prato // The New York Times

Крістін Стехер і її чоловік Рушабх Доши, інженер в Facebook, прийшли до простого висновку: в їхньому будинку не буде ніяких телефонів і планшетів. У них дві дочки - 5 років і 3 роки, - і у дівчаток немає ніякого спеціального екранного часу, коли їм дозволено користуватися телефонами. Єдиний виняток - довгу подорож на автомобілі або літаку.

Нещодавно Крістін трохи «послабила віжки», і тепер ввечері в п'ятницю сім'я разом дивиться кіно.

"Я і не знав, що ми творимо з їхніми мізками, поки не почав спостерігати симптоми і наслідки"

Деякі з творців відеопрограм сьогодні в жаху відзначають, що тепер діти можуть дивитися відео де завгодно.

Венчурний інвестор Хантер Вок, багато років створював продукцію для YouTube в Google, коли його запитали, чи варто обмежувати дітей у користуванні гаджетами, відправив фотографію туалету для привчання дитини до горщика з прикріпленим до нього планшетом і підписав це фото: "Хештег" Продукти, які ми не купуємо "".

Афіна Чаваррі, яка працювала виконавчим помічником в Facebook, а зараз працює в благодійній організації Марка Цукерберга, каже: «Я переконана, що диявол живе в наших телефонах і губить наших дітей». Чаваррі не дозволяла своїм дітям користуватися мобільниками до старшої школи, до сих пір забороняє їм користуватися телефонами в машині і жорстко обмежує користування гаджетами вдома.

«Інші батьки не раз запитували мене:« Хіба тобі не страшно, хіба ти не хочеш знати, де знаходиться твоя дитина? »А я відповідала їм:« Ні, мені не потрібно кожну секунду перевіряти, де зараз мої діти ».

Колишній редактор журналу Wired Кріс Андерсон, тепер головний виконавчий директор компанії, що займається розробкою робототехніки і дронів, так говорить про телефонах: «На шкалі від льодяника до кокаїну смартфони ближче до кокаїну».

Колишній редактор журналу Wired Кріс Андерсон, тепер головний виконавчий директор компанії, що займається розробкою робототехніки і дронів, так говорить про телефонах: «На шкалі від льодяника до кокаїну смартфони ближче до кокаїну»

Частина розкладу в сім'ї Андерсон

«Ми думали, що зможемо це контролювати, - сказав Андерсон. - Але це не в наших силах. Гаджети впливають на розвиток мозку, атакуючи його центри задоволення. І звичайний батько не може оцінити ступінь їх впливу ».

У нього п'ятеро дітей і 12 правил по використанню техніки. Наприклад: ніяких телефонів до середньої школи, ніяких гаджетів в спальнях, блокування мережі, ніяких соціальних мереж до 13 років, ніяких iPad-ів і графік екранного часу через Google Wifi, який він контролює зі свого телефону. Погана поведінка? Дитина йде в автономний режим на 24 години.

«Я й не знав, що ми творимо з їхніми мізками, поки не почав спостерігати симптоми і наслідки», - сказав Андерсон.

Його діти відвідували приватну початкову школу, де адміністрація спочатку ввела користування iPad і розумними дошками, щоб потім "зануритися в хаос і відмовитися від усього цього".

Інформація про те, що батьки з Кремнієвої долини стурбовані розвитком технологій, не нова. Хрещені батьки технологій перейнялися цим багато років назад.

Тім Кук, генеральний директор Apple, на початку цього року заявив, що не дозволить своєму племіннику приєднатися до соціальних мереж. Білл Гейтс не дозволяв дітям користуватися мобільниками до підліткового віку, а Мелінда Гейтс написала, що з радістю б заборонила їм мобільники і далі. Стів Джобс не підпускав своїх молодших дітей до iPad.

Але в минулому році занепокоєння знаменитостей з Кремнієвої долини стало масовим. У моду увійшли будинку без технічних примочок, а від нянь вимагають підписувати контракт з пунктом: ніякого телефону.

Батьки, які раніше дозволяли дітям користуватися гаджетами, тепер намагаються врятувати їх від залежності, пояснюючи, як це працює.

Джон Ліллі, венчурний інвестор з Кремнієвої долини, розповів, що намагається допомогти своєму 13-річному синові зрозуміти, що їм маніпулюють ті, хто створював гаджети.

«Я розповідаю йому про код і людей, які керують нашими пристрастями, а він такий:« Я просто хочу витратити свої 20 баксів на комп'ютерну гру ».

"Люди просто бояться невідомості"

Але є і технічні фахівці, які не згодні з тим, що гаджети небезпечні. Джейсон Тофф раніше працював з Тб в Vine, а сьогодні працює в Google і дозволяє своєму 3-річній дитині грати на iPad, який, на його думку, нічим не краще або не гірше книги. Ця думка дуже непопулярне серед його колег.

«Тільки вчора мене запитали:« А вас не турбує, що все технологи в керівництві обмежують своїх дітей? »- розповідає Тофф. - І я подумав: може, і турбує, але я завжди скептично ставився до норми. Люди просто бояться невідомості ».

«Моя думка начебто непопулярне, але я говорю від імені багатьох батьків, які просто не говорять про це вголос через страх осуду». Він згадує, що в його дитинстві діти багато дивилися телевізор. «Мені здається, я при цьому виріс цілком нормальним».

Інші батьки із Силіконової долини вважають, що є способи звести до мінімуму шкоду від часу, проведеного дитиною за телефоном.

Рене Діреста, дослідник безпеки в Центрі гуманних технологій, не дозволяє своїм дітям користуватися телефонами просто так, але дозволяє їм грати в розвиваючі ігри. Наприклад, грати в додаток-конструктор можна, а дивитися відео на YouTube можна.

А Френк Барбьері, виконавчий директор в стартапі поштових розсилок PebblePost, який займається відстеженням онлайн-активності для відправки поштової реклами, намагається обмежити екранний час своєї 5-річної доньки вивченням італійської мови.

«Деякі наші друзі - аболіціоністи гаджетів, а деякі - ліберали гаджетів», - каже Барбьері. Він читав дослідження, що вивчення другої мови в дитинстві корисно для розвитку, і тому його дочка дивиться італійські фільми.

джерело

Переклад зі скороченнями Марії Строгановой

«Інші батьки не раз запитували мене:« Хіба тобі не страшно, хіба ти не хочеш знати, де знаходиться твоя дитина?
Погана поведінка?
«Тільки вчора мене запитали:« А вас не турбує, що все технологи в керівництві обмежують своїх дітей?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача