Статьи

Чому немає звуку в браузері гугл хром: рішення проблеми

 1. Причини відсутності звуку в браузері, чому не працює звук на гугл хром
 2. Чому немає звуку в хромі - найпоширеніші причини
 3. Можливі шляхи вирішення проблеми
 4. інші причини

Браузером хром користується більше половини власників персональних комп'ютерів і сучасних смартфонів Браузером хром користується більше половини власників персональних комп'ютерів і сучасних смартфонів. Зручність використання і швидкість завантаження даних дозволяють використовувати його для максимально продуктивної роботи.

Але не виключені такі ситуації, коли при перегляді відео або прослуховування аудіо в режимі онлайн, браузером не проводиться звук. Причин такої реакції є досить багато, і щоб вирішити таку ситуацію позитивно варто визначити через що саме так відбувається. Чому не чути звуку з хромі і як вирішити цю проблему любителі сучасних комп'ютерних технологій дізнаються зараз.

Причини відсутності звуку в браузері, чому не працює звук на гугл хром

Бувають ситуації, коли користувачі хочуть подивитися відео онлайн і відкривають певні файли за допомогою хрому. В результаті цих дій людина отримує якісну картинку і повна відсутність звуку. Більшість користувачів навіть не уявляють, що з цим робити, але відсутність звуку не завжди є виключно проблемою хрому. Причин його відсутності багато і зараз варто спробувати розібратися з кожною окремо. Бувають ситуації, коли користувачі хочуть подивитися відео онлайн і відкривають певні файли за допомогою хрому

Чому немає звуку в хромі - найпоширеніші причини

Найчастіше проблеми зі звуком в хромі виникають через неправильну працездатності flash player - спеціальна програма, призначена для твору відео онлайн. Але крім цього існує і ряд проблем іншого характеру, серед яких варто відзначити такі:

 • присутній повне відключення звуку на самому комп'ютері або смартфоні;
 • звук встановлений на мінімальну позначку і через це практично нічого не чути;
 • присутність проблеми, які стосуються механічних несправностей персонального комп'ютера або мобільного пристрою;
 • проблеми через присутність флеш-модуля;
 • відключений звук в установках самого браузера і тому його немає.

Щоб усунути причину відсутності звуку, людині потрібно розібратися, що конкретно є причиною такої реакції - сам браузер, флеш плеєр, неправильні настройки комп'ютера або його механічні поломки.

Після установки справжньої причини відсутності звуку в хромі, користувачеві варто вжити заходів для усунення джерела несправності. Якщо проблема не стосується механічної частини комп'ютера, кожній людині вдасться усунути її самостійно, а в іншому випадку буде необхідний ремонт в центрі сервісного обслуговування. Після установки справжньої причини відсутності звуку в хромі, користувачеві варто вжити заходів для усунення джерела несправності

Можливі шляхи вирішення проблеми

Якщо людина є власником персонального комп'ютера, він повинен розуміти, що для можливості твори їм звуку необхідні колонки. Якщо вони присутні, користувачеві необхідно перевірити правильність їх підключення. Коли колонки підключені, а звуку все одно немає, людині варто шукати причину цього в такий спосіб:

Якщо звук з'явився, значить, проблема повністю вирішена, а якщо немає необхідно шукати причину відсутності звуку в налаштуваннях самого браузера.

Щоб перевірити налаштування звуку в гугл хром, людині слід виробити ряд таких дій:

 • на екрані знайти робочу панель і вибрати меню налаштувань;
 • знайти в налаштуваннях пункт, який відповідає за звук;
 • якщо в настройках поставлена ​​позначка включено, значить, проблема не в самому браузері, а якщо відключено необхідно включити.

Коли такі дії не допомагають, людині варто задуматися про несправності флеш плеєра. Щоб усунути зазначену проблему, користувачеві варто вчинити так:

 • знайти в розширеннях браузера програму флеш плеєр;
 • провести повне видалення цієї програми з пам'яті пристрою і браузера;
 • зайти на офіційний джерело і завантажити ліцензійну версію цієї програми;
 • знову завантажити додаток на комп'ютер або телефон;
 • провести установку пристрою і перезавантажити комп'ютер або смартфон.

Якщо після проведених дій звуку знову немає, користувачеві варто повністю очистити кеш браузера гугл хром. Після цього звук повинен з'явитися. Якщо цього не відбулося, людині варто задуматися про те, що проблема криється саме в механічної частини пристрою.

інші причини

У разі поломки комп'ютера, смартфона, ноутбука або планшета, людині варто звертатися до професіоналів і проводити ремонт. Якщо звук не запускається саме в хромі, який встановлений на комп'ютер, людині варто задуматися про те, що несправними є саме колонки. У будь-якому випадку, технічні проблеми необхідно усувати саме в сервісному центрі. Якщо немає звуку в хромі, користувачеві варто звертати увагу на те, коли додаток оновлювалося останній раз. Якщо браузер давно не оновлювався, це може стати основною причиною відсутності звуку в процесі твори аудіо та відео файлів. Людині варто спробувати встановити різні версії хрому і визначити яка саме буде працювати найбільш продуктивно.

Якщо немає звуку в хромі, людині варто провести перевірку всіх параметрів, в яких може ховатися несправність, а якщо він нічого не виявить, варто звернутися в сервісний центр. Професійне обслуговування комп'ютерної техніки дозволить не просто визначити існуючу проблему, а й правильно розв'язати цю проблему. Щоб браузер працював правильно, людині не варто перезавантажувати його пам'ять, а для цього необхідно проводити регулярне очищення кеша. Провести цей процес користувач зможе, якщо зайде в настройки браузера і вибере пункт очищення пам'яті. Причини відсутності звуку в хромі, якщо вони не механічного характеру, вирішуються досить швидко і просто, а з процесами підключення звуку легко впоратися кожна людина.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача