Статьи

Чому не завантажується і не працює соціальна мережа Одноклассники, а так само як її відкрити, якщо вона заблокована

 1. Проблеми, пов'язані з соціальною мережею Однокласники
 2. Несправності на ПК, що заважають працювати Однокласників
 3. Як відкрити Однокласники, якщо їх заблокували?

З кожним роком кількість користувачів в соціальній мережі «Однокласники» стає все більше. Десятки мільйонів людей реєструються, але при виникненні будь-яких труднощів не можуть знайти питання на багато відповідей.

Десятки мільйонів людей реєструються, але при виникненні будь-яких труднощів не можуть знайти питання на багато відповідей

І один з найпоширеніших відповідей, з якими стикається практично кожен користувач, звучить так: чому не заходить в «Однокласники»? Сьогодні ми постараємося розібратися в цій проблемі і максимально точно і інформативно відповісти на всі можливі причини.

Проблеми, пов'язані з соціальною мережею Однокласники

До таких проблем відносяться ті, що виникають безпосередньо через збої і технічних неполадок на серверах і в самій соціальній мережі.

Досить часто їх сайт виявляється не здатний впоратися з напливом мільйонів користувачів в конкретно взятий проміжок часу - це те саме DDos-атаці (що це?) . У таких випадках цілком можливо, що виконати вхід в «Однокласники» буде вельми проблематично, а аккаунт користувача може завантажуватися далеко не у всіх випадках.

У таких випадках цілком можливо, що виконати вхід в «Однокласники» буде вельми проблематично, а аккаунт користувача може завантажуватися далеко не у всіх випадках

Також поширена причина, коли неможливо відкрити «Однокласники» під час проведення технічних робіт на сайті. Правда, в таких випадках керівництво відправляє користувачам повідомлення такого змісту: «Просимо вибачення за незручності, сторінка тимчасово недоступна через проведення технічних робіт».

Правда, в таких випадках керівництво відправляє користувачам повідомлення такого змісту: «Просимо вибачення за незручності, сторінка тимчасово недоступна через проведення технічних робіт»

Ресурс дуже великий, тому в деяких розділах може проводитися модерація або повноцінне форматування деяких розділів. Однак керівництво соцмережі, як правило, повідомляє про подібні проблеми. Тому розглянемо, чому не працюють «Однокласники» в зв'язку з технічними проблемами на комп'ютері користувача.

Несправності на ПК, що заважають працювати Однокласників

Існує ряд неполадок, які виникають на комп'ютері користувача і блокують доступ до соціальної мережі «Однокласники». Розглянемо найпоширеніші причини:

 1. Перевантажена кеш-пам'ять в браузері. Одна з найпоширеніших причин, чому не відкриваються «Однокласники», полягає в наступному: в вашому браузері є власна виділена пам'ять, яка зберігає паролі і логіни до облікових записів користувача, дані про серверах і доступі до них і багато іншого.

  І чим більше користувач використовує один і той же браузер, тим більша ймовірність «засмічення» кеш-пам'яті. Саме тому необхідно періодично чистити вміст браузера. Залежно від його виду, доступ до кеш-пам'яті знаходиться в різних параметрах налаштувань. Але в будь-якому випадку, який би ви не використовували браузер, знайдіть в розділі «Налаштування» підрозділи «Очищення історії» або ж «Очищення кеш-пам'яті». Читайте докладніше про те, як очистити кеш в Опері, хром і Мозіль .

 2. Друга причина, чому не завантажуються «Однокласники», полягає у вірусах і шкідливі програми, які є на комп'ютері. В Інтернеті існує величезна безліч вірусів і шкідливих програм, через які не тільки блокується доступ в «Однокласники», а й порушується робота в Інтернеті - компоненти повільніше завантажуються, програми починають зависати, а деякі додатки і зовсім не відкриваються.

  Єдине рішення проблеми в такому випадку - це установка або оновлення антивірусної програми. Після установки антивіруса (будь-якого, на ваш розсуд) необхідно виконати сканування браузерів, кеш-пам'яті, системного реєстру і основного томи. Для вирішення проблеми підійде будь-який сучасний антивірус, який припаде до смаку користувачеві - це може бути Dr.Web, Avast !, Kaspersky і багато інших.

 3. Ще одна проблема, яка безпосередньо пов'язана з попередньою або обумовлена їй - це блокування доступу до сайту «Однокласники» антивірусними програмами або фаєрволом. Неправильно налаштований антивірус здатний не тільки захищати комп'ютер користувача від шкідливих кодів, а й блокувати всю інформацію, що надходить з Інтернету. Те ж саме стосується і брандмауера. Для вирішення проблеми достатньо розібратися в настройках антивіруса і додати в список дозволених сайтів (безпечних) «Однокласники».
 4. Ще одна проблема, яка виникає через неполадки системи - це порушення в системних файлах. І найбільш поширена з них - це збій в файлі «host» . Можна вирішити проблему досить просто: цей файл розташовується за адресою C: \ Windows \ System32 \ drivers \ etc. В кінці ви знайдете файл, який називається «host».

  Відкрийте файл за допомогою текстового редактора і перегляньте інформацію, що міститься в ньому. Якщо у файлі є згадка про сайт «Однокласники» (наприклад, адресна рядок), то видаляйте всю інформацію про цей сайт, після чого можете сміливо відкривати аккаунт. У «Однокласники» «Моя сторінка» відкрити можна буде без жодних проблем.

Як відкрити Однокласники, якщо їх заблокували?

Ще одна проблема, яка може виникнути у користувачів - це блокування доступу до сайту «Однокласники» провайдером або ж керівництвом сайту, за допомогою визначення ip-адреси користувача.

Якщо «Однокласники» заблокували, відкрити безкоштовно свою сторінку можна за допомогою ряду програм або онлайн сервісів анонімайзерів , Які дозволяють входити на сайт під іншим ip-адресою і дозволяють створити видимість входу з іншого комп'ютера або навіть з іншого регіону.

На сьогоднішній день в мережі міститься величезна кількість програм-анонімайзерів, які дозволяють заходити на сторінку користувача навіть незважаючи на блокування. Щоб знайти такі програми (які можуть використовуватися як в браузері, так і встановлюватися на ПК користувача), досить ввести в пошуковику запит «Програма-анонімайзер».

Власне, мені зовсім не важко привести тут їх список, ну, а ви вже спробуйте і подивіться який з них вам найбільше припаде до душі:

 1. хамелеон
 2. Anonymouse
 3. Anonymizer.RU
 4. Guardster
 5. WebWarper
 6. Amegaproxy
 7. Anonymizer.com

Так, ще я писав про досить цікавий сайт 2IP , Де крім можливості вимірювання швидкості інтернету є ще й свій Анонимайзер .

Я сподіваюся, що мої рекомендації допомогли вам впоратися з виниклою проблемою і змогли відповісти на яке вас цікавить, і в подальшому ви будете мати у своєму розпорядженні точну інформацію щодо того, що робити з соціальною мережею «Однокласники» в разі відсутності доступу.

Удачі вам! До швидких зустрічей на сторінках блогу KtoNaNovenkogo.ru

Збірки по темі

Використовую для заробітку

О це?
Як відкрити Однокласники, якщо їх заблокували?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.