Статьи

Чому не завантажується і не працює соціальна мережа Одноклассники, а так само як її відкрити, якщо вона заблокована

 1. Проблеми, пов'язані з соціальною мережею Однокласники
 2. Несправності на ПК, що заважають працювати Однокласників
 3. Як відкрити Однокласники, якщо їх заблокували?

З кожним роком кількість користувачів в соціальній мережі «Однокласники» стає все більше. Десятки мільйонів людей реєструються, але при виникненні будь-яких труднощів не можуть знайти питання на багато відповідей.

Десятки мільйонів людей реєструються, але при виникненні будь-яких труднощів не можуть знайти питання на багато відповідей

І один з найпоширеніших відповідей, з якими стикається практично кожен користувач, звучить так: чому не заходить в «Однокласники»? Сьогодні ми постараємося розібратися в цій проблемі і максимально точно і інформативно відповісти на всі можливі причини.

Проблеми, пов'язані з соціальною мережею Однокласники

До таких проблем відносяться ті, що виникають безпосередньо через збої і технічних неполадок на серверах і в самій соціальній мережі.

Досить часто їх сайт виявляється не здатний впоратися з напливом мільйонів користувачів в конкретно взятий проміжок часу - це те саме DDos-атаці (що це?) . У таких випадках цілком можливо, що виконати вхід в «Однокласники» буде вельми проблематично, а аккаунт користувача може завантажуватися далеко не у всіх випадках.

У таких випадках цілком можливо, що виконати вхід в «Однокласники» буде вельми проблематично, а аккаунт користувача може завантажуватися далеко не у всіх випадках

Також поширена причина, коли неможливо відкрити «Однокласники» під час проведення технічних робіт на сайті. Правда, в таких випадках керівництво відправляє користувачам повідомлення такого змісту: «Просимо вибачення за незручності, сторінка тимчасово недоступна через проведення технічних робіт».

Правда, в таких випадках керівництво відправляє користувачам повідомлення такого змісту: «Просимо вибачення за незручності, сторінка тимчасово недоступна через проведення технічних робіт»

Ресурс дуже великий, тому в деяких розділах може проводитися модерація або повноцінне форматування деяких розділів. Однак керівництво соцмережі, як правило, повідомляє про подібні проблеми. Тому розглянемо, чому не працюють «Однокласники» в зв'язку з технічними проблемами на комп'ютері користувача.

Несправності на ПК, що заважають працювати Однокласників

Існує ряд неполадок, які виникають на комп'ютері користувача і блокують доступ до соціальної мережі «Однокласники». Розглянемо найпоширеніші причини:

 1. Перевантажена кеш-пам'ять в браузері. Одна з найпоширеніших причин, чому не відкриваються «Однокласники», полягає в наступному: в вашому браузері є власна виділена пам'ять, яка зберігає паролі і логіни до облікових записів користувача, дані про серверах і доступі до них і багато іншого.

  І чим більше користувач використовує один і той же браузер, тим більша ймовірність «засмічення» кеш-пам'яті. Саме тому необхідно періодично чистити вміст браузера. Залежно від його виду, доступ до кеш-пам'яті знаходиться в різних параметрах налаштувань. Але в будь-якому випадку, який би ви не використовували браузер, знайдіть в розділі «Налаштування» підрозділи «Очищення історії» або ж «Очищення кеш-пам'яті». Читайте докладніше про те, як очистити кеш в Опері, хром і Мозіль .

 2. Друга причина, чому не завантажуються «Однокласники», полягає у вірусах і шкідливі програми, які є на комп'ютері. В Інтернеті існує величезна безліч вірусів і шкідливих програм, через які не тільки блокується доступ в «Однокласники», а й порушується робота в Інтернеті - компоненти повільніше завантажуються, програми починають зависати, а деякі додатки і зовсім не відкриваються.

  Єдине рішення проблеми в такому випадку - це установка або оновлення антивірусної програми. Після установки антивіруса (будь-якого, на ваш розсуд) необхідно виконати сканування браузерів, кеш-пам'яті, системного реєстру і основного томи. Для вирішення проблеми підійде будь-який сучасний антивірус, який припаде до смаку користувачеві - це може бути Dr.Web, Avast !, Kaspersky і багато інших.

 3. Ще одна проблема, яка безпосередньо пов'язана з попередньою або обумовлена їй - це блокування доступу до сайту «Однокласники» антивірусними програмами або фаєрволом. Неправильно налаштований антивірус здатний не тільки захищати комп'ютер користувача від шкідливих кодів, а й блокувати всю інформацію, що надходить з Інтернету. Те ж саме стосується і брандмауера. Для вирішення проблеми достатньо розібратися в настройках антивіруса і додати в список дозволених сайтів (безпечних) «Однокласники».
 4. Ще одна проблема, яка виникає через неполадки системи - це порушення в системних файлах. І найбільш поширена з них - це збій в файлі «host» . Можна вирішити проблему досить просто: цей файл розташовується за адресою C: \ Windows \ System32 \ drivers \ etc. В кінці ви знайдете файл, який називається «host».

  Відкрийте файл за допомогою текстового редактора і перегляньте інформацію, що міститься в ньому. Якщо у файлі є згадка про сайт «Однокласники» (наприклад, адресна рядок), то видаляйте всю інформацію про цей сайт, після чого можете сміливо відкривати аккаунт. У «Однокласники» «Моя сторінка» відкрити можна буде без жодних проблем.

Як відкрити Однокласники, якщо їх заблокували?

Ще одна проблема, яка може виникнути у користувачів - це блокування доступу до сайту «Однокласники» провайдером або ж керівництвом сайту, за допомогою визначення ip-адреси користувача.

Якщо «Однокласники» заблокували, відкрити безкоштовно свою сторінку можна за допомогою ряду програм або онлайн сервісів анонімайзерів , Які дозволяють входити на сайт під іншим ip-адресою і дозволяють створити видимість входу з іншого комп'ютера або навіть з іншого регіону.

На сьогоднішній день в мережі міститься величезна кількість програм-анонімайзерів, які дозволяють заходити на сторінку користувача навіть незважаючи на блокування. Щоб знайти такі програми (які можуть використовуватися як в браузері, так і встановлюватися на ПК користувача), досить ввести в пошуковику запит «Програма-анонімайзер».

Власне, мені зовсім не важко привести тут їх список, ну, а ви вже спробуйте і подивіться який з них вам найбільше припаде до душі:

 1. хамелеон
 2. Anonymouse
 3. Anonymizer.RU
 4. Guardster
 5. WebWarper
 6. Amegaproxy
 7. Anonymizer.com

Так, ще я писав про досить цікавий сайт 2IP , Де крім можливості вимірювання швидкості інтернету є ще й свій Анонимайзер .

Я сподіваюся, що мої рекомендації допомогли вам впоратися з виниклою проблемою і змогли відповісти на яке вас цікавить, і в подальшому ви будете мати у своєму розпорядженні точну інформацію щодо того, що робити з соціальною мережею «Однокласники» в разі відсутності доступу.

Удачі вам! До швидких зустрічей на сторінках блогу KtoNaNovenkogo.ru

Збірки по темі

Використовую для заробітку

О це?
Як відкрити Однокласники, якщо їх заблокували?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача