Статьи

Чому варто поповнювати гри через «Мобільні гроші» Київстар »? : LEOGAMING

Днями компанія LeoGaming однією з перших в Україні інтегрувала новий метод оплати за поповнення рахунку онлайн-ігор - «мобільні гроші» Київстар. Це означає що поповнювати рахунок World Tanks , гаманця Steam та інших улюблених сервісів можна буде прямо з рахунку мобільного телефону!

Що таке «мобільні гроші» і навіщо вони?

«Мобільні гроші» Київстар - це швидкий, зручний і безпечний спосіб оплати популярних послуг. Ви можете оплатити комунальні послуги, Інтернет та ТБ, квитки, штрафи, погасити кредити і багато іншого, використовуючи засоби на рахунку мобільного оператора! Так-так, при оплаті послуг використовуються кошти з вашого мобільного рахунку, причому всі платежі доступні без реєстрації.

Так-так, при оплаті послуг використовуються кошти з вашого мобільного рахунку, причому всі платежі доступні без реєстрації

Навіщо користуватися «Мобільними грошима» Київстар, якщо я звик платити карткою?

По-перше - карта не завжди під рукою (якщо, звичайно, ви не сплачуєте через Masterpass). А ось як часто ви виходите з дому без мобільного телефону? Смартфон завжди під рукою, він - найважливіше джерело Вашої зв'язку з близькими і один з головних робочих інструментів. Поповнення ж мобільного рахунку - найпопулярніша послуга серед українців протягом останніх 8 років. Чому ж не використовувати мобільний рахунок як спосіб оплати?

По-друге - ніякого введення карткових даних. При оплаті за допомогою банківської карти вам необхідно вказати її номер, термін дії та навіть CVV / CVV2 код. Незважаючи на повну безпеку таких платежів, багато хто ставиться до безготівкових оплатах з недовірою і побоюванням. При оплаті ж «мобільними грошима» все, що потрібно ввести - це номер телефону і код підтвердження оплати, який прийде в SMS-повідомленні.

По-третє - можна отримати вигідні бонуси. Наприклад, з 01 по 07 лютого на www. leogaming. net діє акція - поповнюй будь-який сервіс (крім League of Legends) на сайті на будь-яку суму і отримуй + 10% до платежу!

Як оплачувати «мобільними грошима» Київстар на сайті LeoGaming?

Алгоритм дуже простий - наша компанія однією з перших інтегрувала даний метод оплати на свій сайт і допрацювала платіжну форму, щоб максимально спростити поповнення ігор. Щоб поповнити рахунок онлайн-ігри через мобільні гроші Київстар, вам необхідно:

1. Вибрати "мобільні гроші Київстар в формі оплати необхідного сервісу

2. Ввести аккаунт, суму платежу і номер мобільного

3. Ввести код з SMS в рядку, що з'явився

4. Отримати підтвердження оплати на сайті і дочекатися SMS-повідомлення від «Київстар» або листи від самого сервісу.


Чи є якісь ліміти по платежах?

Так звісно.

 • Залишок коштів на балансі після виконання платежу - не менше 3 грн.
 • Максимальна сума одноразового платежу (включаючи можливу комісію) - 3000 грн.
 • Загальний ліміт по сумі в платежах, скоєних за місяць - 10 000 грн.
 • Як працюють "мобільні гроші" Київстар?

  За роботу «мобільних грошей» Київстар ФК відповідає «Контрактовий дім» разом з ФК «ГлобалМані» забезпечуючи безпеку здійснення платежів, контролюючи весь процес від моменту замовлення до передачі коштів одержувачу платежу. Дані фінансові компанії мають всі необхідні ліцензії НБУ. Більш детальну інформацію Ви можете отримати на сайті «мобільних грошей»: www.money.kyivstar.ua/about .

  Що таке «мобільні гроші» і навіщо вони?
  Навіщо користуватися «Мобільними грошима» Київстар, якщо я звик платити карткою?
  А ось як часто ви виходите з дому без мобільного телефону?
  Чому ж не використовувати мобільний рахунок як спосіб оплати?
  Чи є якісь ліміти по платежах?
  Як працюють "мобільні гроші" Київстар?

  Новости

  Как оформить группу в вконтакте видео
  Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

  Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
  Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

  Как создать фото из видео
  Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

  Как создать видео без программ
  Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача