Статьи

Commander One - справжнісінький Total Commander для вашого Mac (огляд)

З моменту виходу Mac OS System 1.0 в 1984 році, Finder є незамінною частиною настільної операційної системи Apple. Однак незважаючи на безліч поліпшень через багато років - найбільш радикальних в OS X, що вийшла в 2001 році - функціональність Finder і раніше багатьма ставиться під сумнів. Втім, різноманіття файлових менеджерів для Mac зараз досягло свого піку і знайти альтернативу Finder не становить труднощів. Про одну з такої альтернатив, двохпанельний файловому менеджері Commander One, ми розповімо в цьому огляді.

Commander One багато хто називає найкращою альтернативою Total Commander для Mac. І таке дуже престижне звання заслуговує додаток по праву - після першого відкриття Commander One згадуєш саме про той самий класичному двохпанельний файловому менеджері для операційної системи Windows. Але з куди більшим набором функцій і набагато більш приємним інтерфейсом.

Commander One - файловий менеджер для Mac, повністю написаний на новому мовою програмування Apple - Swift.

З інтерфейсу огляд і почнемо. Якщо ви користувалися (або ж користуєтеся досі) Total Commander для Windows, то, швидше за все, не раз в серцях проклинали розробників за перезавантаженість інтерфейсу. З головного вікна Total Commander на нас дивиться величезна кількість ікон, в більшості своїй незрозумілих і непотрібних, навіть не натискаючи на які знехотя бентежишся і не відчуваєш легкості від використання програми. Тільки обрані, які зуміли абстрагуватися від споглядає армії іконок, змогли по-справжньому полюбити Total Commander і зробити його невід'ємною частиною своєї екосистеми.

Так ось, в Commander One не потрібно якось спеціально налаштовуватися на роботу Так ось, в Commander One не потрібно якось спеціально налаштовуватися на роботу. Інтерфейс додаток виконаний з властивою, напевно, всім додатки для Mac акуратністю і схильністю до звичайних користувачів. На верхній панелі Commander One розташовуються всього десять кнопок і всі вони є важливими і потрібними - використовувати їх ви будете постійно, тому звикнути до них не становитиме труднощів.

Кнопки ці розбиті на три розділи і відповідають вони за:

  • Вибір типу перегляду файлів на зазначеній панелі
  • Дії з файлами: перегляд прихованих файлів, властивостей вибраного файлу, інформації про папку або файл і запуск пошуку
  • Архівацію, підключення до сервера по FTP і сховища даних Amazon S3

Як бачите, всі основні функції мають доступність одного кліка мишкою - освоїтися і звикнути до них можна за лічені години. Викликати всі функції Commander One можна і за допомогою гарячих клавіш - їх список доступний в параметрах програми, але, по передбаченню розробників, всі вони є налаштованим.

Тепер що стосується самих функцій Тепер що стосується самих функцій. Їх різноманіття в Commander One таке велике, що навіть декількох оглядів не вистачить для їх повного перерахування. Тому обмежимося описом основних.

По-перше, Commander One дозволяє з максимальною зручністю працювати з файлами, все-таки перед нами файловий менеджер. Незважаючи на те що панелей в Commander One всього дві, кількість папок, з якими користувач може працювати в активному режимі є необмеженим. І це не жарт. Відкривайте скільки завгодно папок, проведіть між ними файли, розбирайте завали медіатеки, архівуйте файли, які точно не знадобляться найближчим часом - все це без нудного перемикання між вікнами і зазвичай жалюгідними спробами розставити всі потрібні папки на робочому столі. Секрет Commander One тут полягає у вкладках, в яких можна відкрити будь-які папки в абсолютно необмеженій кількості. Навіть творцям того самого Total Commander є чому повчитися.

Окремої уваги в Commander One заслуговує пошук Окремої уваги в Commander One заслуговує пошук. Крім звичайного пошуку ви можете: використовувати Reg Exp (регулярні вирази) для більш точного пошуку, вибирати глибину пошуку і, найцікавіше, шукати на основі вмісту файлів. Остання функція виявиться особливо корисна, якщо ви хочете знайти потрібний файл в своїх завалах, але не пам'ятаєте назву документа. Згадайте вміст файлу і пройдіться пошуком Commander One по файлової системи.

Commander One стане кращим другом власників iPhone і iPad. Так, ви все правильно зрозуміли, прямо на одній з панелі Commander One ви можете отримати доступ до папки User / Media свого пристрою для швидкого переміщення або перегляду недавно відзнятих фото і відео. У цьому плані, правда, Commander One є куди рости - в майбутньому сподіваємося побачити в додатку повноцінний доступ до файлової системи мобільних пристроїв Apple і можливість відкриття папок пристроїв по бездротовому підключення. Крім iPhone і iPad в Commander One розпізнаються і інші пристрої, включаючи фото / відеокамеру або смартфон під управлінням Android.

Ну а найцікавіше чекає користувачів Commander One Pro, яка є платною (мається безкоштовний 15-денний пробний режим) Ну а найцікавіше чекає користувачів Commander One Pro, яка є платною (мається безкоштовний 15-денний пробний режим). У повній версії Commander One додається нехілий такий список додаткових функцій, але ось кілька з них прямо-таки западають в душу.

Перше - інтеграція з хмарними сховищами Dropbox, Google Drive і Amazon S3. Користувачі Commander One отримують можливість не відриваючись від роботи з файловою системою Mac миттєво переходити в своє мережеве сховище і працювати з розташованими в ньому файлами.

Друге - емулятор Терміналу. Неймовірно корисне доповнення для досвідчених користувачів Mac. Завдяки йому більш не потрібно витрачати час на запуск «Терміналу» в якості окремого додатка - він буде доступний прямо з Commander One.

Ну, і третє - можливість застосування тим до Commander One Ну, і третє - можливість застосування тим до Commander One. Хоч стандартна оболонка Commander One є вельми привабливою, додаткові теми можуть зробити процес використання набагато приємніше. У списку доступних тим є як «лампові» теми в стилі Total Commander, так і сучасні оболонки, які повністю відповідають стилю OS X El Capitan.

Оцінити погано Commander One просто неможливо. Додаток може задовольнити потреби як досвідчених користувачів, включаючи адміністраторів та програмістів, так і самих пересічних власників Mac. Звичайно, мінуси є і у Commander One, але розробники своїм і останніми оновленнями показали, що зупинятися на досягнутому не збираються.

Для власників iOS-девайсів:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Commander One - справжнісінький Total Commander для вашого Mac (огляд)

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.