Статьи

Commander One - справжнісінький Total Commander для вашого Mac (огляд)

З моменту виходу Mac OS System 1.0 в 1984 році, Finder є незамінною частиною настільної операційної системи Apple. Однак незважаючи на безліч поліпшень через багато років - найбільш радикальних в OS X, що вийшла в 2001 році - функціональність Finder і раніше багатьма ставиться під сумнів. Втім, різноманіття файлових менеджерів для Mac зараз досягло свого піку і знайти альтернативу Finder не становить труднощів. Про одну з такої альтернатив, двохпанельний файловому менеджері Commander One, ми розповімо в цьому огляді.

Commander One багато хто називає найкращою альтернативою Total Commander для Mac. І таке дуже престижне звання заслуговує додаток по праву - після першого відкриття Commander One згадуєш саме про той самий класичному двохпанельний файловому менеджері для операційної системи Windows. Але з куди більшим набором функцій і набагато більш приємним інтерфейсом.

Commander One - файловий менеджер для Mac, повністю написаний на новому мовою програмування Apple - Swift.

З інтерфейсу огляд і почнемо. Якщо ви користувалися (або ж користуєтеся досі) Total Commander для Windows, то, швидше за все, не раз в серцях проклинали розробників за перезавантаженість інтерфейсу. З головного вікна Total Commander на нас дивиться величезна кількість ікон, в більшості своїй незрозумілих і непотрібних, навіть не натискаючи на які знехотя бентежишся і не відчуваєш легкості від використання програми. Тільки обрані, які зуміли абстрагуватися від споглядає армії іконок, змогли по-справжньому полюбити Total Commander і зробити його невід'ємною частиною своєї екосистеми.

Так ось, в Commander One не потрібно якось спеціально налаштовуватися на роботу Так ось, в Commander One не потрібно якось спеціально налаштовуватися на роботу. Інтерфейс додаток виконаний з властивою, напевно, всім додатки для Mac акуратністю і схильністю до звичайних користувачів. На верхній панелі Commander One розташовуються всього десять кнопок і всі вони є важливими і потрібними - використовувати їх ви будете постійно, тому звикнути до них не становитиме труднощів.

Кнопки ці розбиті на три розділи і відповідають вони за:

  • Вибір типу перегляду файлів на зазначеній панелі
  • Дії з файлами: перегляд прихованих файлів, властивостей вибраного файлу, інформації про папку або файл і запуск пошуку
  • Архівацію, підключення до сервера по FTP і сховища даних Amazon S3

Як бачите, всі основні функції мають доступність одного кліка мишкою - освоїтися і звикнути до них можна за лічені години. Викликати всі функції Commander One можна і за допомогою гарячих клавіш - їх список доступний в параметрах програми, але, по передбаченню розробників, всі вони є налаштованим.

Тепер що стосується самих функцій Тепер що стосується самих функцій. Їх різноманіття в Commander One таке велике, що навіть декількох оглядів не вистачить для їх повного перерахування. Тому обмежимося описом основних.

По-перше, Commander One дозволяє з максимальною зручністю працювати з файлами, все-таки перед нами файловий менеджер. Незважаючи на те що панелей в Commander One всього дві, кількість папок, з якими користувач може працювати в активному режимі є необмеженим. І це не жарт. Відкривайте скільки завгодно папок, проведіть між ними файли, розбирайте завали медіатеки, архівуйте файли, які точно не знадобляться найближчим часом - все це без нудного перемикання між вікнами і зазвичай жалюгідними спробами розставити всі потрібні папки на робочому столі. Секрет Commander One тут полягає у вкладках, в яких можна відкрити будь-які папки в абсолютно необмеженій кількості. Навіть творцям того самого Total Commander є чому повчитися.

Окремої уваги в Commander One заслуговує пошук Окремої уваги в Commander One заслуговує пошук. Крім звичайного пошуку ви можете: використовувати Reg Exp (регулярні вирази) для більш точного пошуку, вибирати глибину пошуку і, найцікавіше, шукати на основі вмісту файлів. Остання функція виявиться особливо корисна, якщо ви хочете знайти потрібний файл в своїх завалах, але не пам'ятаєте назву документа. Згадайте вміст файлу і пройдіться пошуком Commander One по файлової системи.

Commander One стане кращим другом власників iPhone і iPad. Так, ви все правильно зрозуміли, прямо на одній з панелі Commander One ви можете отримати доступ до папки User / Media свого пристрою для швидкого переміщення або перегляду недавно відзнятих фото і відео. У цьому плані, правда, Commander One є куди рости - в майбутньому сподіваємося побачити в додатку повноцінний доступ до файлової системи мобільних пристроїв Apple і можливість відкриття папок пристроїв по бездротовому підключення. Крім iPhone і iPad в Commander One розпізнаються і інші пристрої, включаючи фото / відеокамеру або смартфон під управлінням Android.

Ну а найцікавіше чекає користувачів Commander One Pro, яка є платною (мається безкоштовний 15-денний пробний режим) Ну а найцікавіше чекає користувачів Commander One Pro, яка є платною (мається безкоштовний 15-денний пробний режим). У повній версії Commander One додається нехілий такий список додаткових функцій, але ось кілька з них прямо-таки западають в душу.

Перше - інтеграція з хмарними сховищами Dropbox, Google Drive і Amazon S3. Користувачі Commander One отримують можливість не відриваючись від роботи з файловою системою Mac миттєво переходити в своє мережеве сховище і працювати з розташованими в ньому файлами.

Друге - емулятор Терміналу. Неймовірно корисне доповнення для досвідчених користувачів Mac. Завдяки йому більш не потрібно витрачати час на запуск «Терміналу» в якості окремого додатка - він буде доступний прямо з Commander One.

Ну, і третє - можливість застосування тим до Commander One Ну, і третє - можливість застосування тим до Commander One. Хоч стандартна оболонка Commander One є вельми привабливою, додаткові теми можуть зробити процес використання набагато приємніше. У списку доступних тим є як «лампові» теми в стилі Total Commander, так і сучасні оболонки, які повністю відповідають стилю OS X El Capitan.

Оцінити погано Commander One просто неможливо. Додаток може задовольнити потреби як досвідчених користувачів, включаючи адміністраторів та програмістів, так і самих пересічних власників Mac. Звичайно, мінуси є і у Commander One, але розробники своїм і останніми оновленнями показали, що зупинятися на досягнутому не збираються.

Для власників iOS-девайсів:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Commander One - справжнісінький Total Commander для вашого Mac (огляд)

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача