Статьи

Цинк при застуді - як приймати

Цинк міститься в червоному м'ясі

Фото: bearfotos / Freepik

Цинк - це природний мінерал, який має ефект антиоксиданту і життєво важливий для стійкості організму до інфекцій. Як показали нові дослідження, прийом вітамінів з цинком під час застуди прискорює одужання, повідомляє сайт Likar.info .

На підставі 15 останніх випробувань, в яких взяли участь близько півтори тисячі осіб, вчені зробили висновок, що ліки на основі цинку, прийняті протягом дня хворими на простудні захворювання, зменшували тривалість хвороби і в цілому її симптоми. У дітей, які приймають цинкоутримуючий сиропи і таблетки протягом 5 місяців, зазначалося підвищення імунітету.

Вчені в ході експерименту повністю виключили ефект плацебо у приймаючих цинкоутримуючий препарати, оскільки ці методи застосовувалися для дослідження різних груп пацієнтів.

Нагадаємо, що цинк міститься в молюсках, яловичині і другом червоному м'ясі, горіхах і насінні, бобах, молоці і сирі.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.