Статьи

Ціни на установку батарей опалення | Заміна радіаторів на біметалічні

 1. ціни
 2. Звертаємо Вашу увагу:
 3. Чому слід поміняти батареї опалення?
 4. Гарантія - 1 календарний рік!
 5. Наші переваги:
 6. Схема роботи:

Вам потрібна заміна батарей опалення

Вам потрібна заміна батарей опалення? Зверніться по допомогу в компанію «Справа Майстри Боїться». Наші фахівці проводять установку радіаторів як в новобудовах, так і на вторинному ринку житла. Ціна на даний вид послуг залежить від складності та обсягу всієї роботи. Телефонуйте, щоб проконсультуватися з нашими фахівцями!

ціни

Вид роботи Од. вимірювання Вартість Установка радіаторів опалення на готову підводку шт. 3000 руб. Установка батарей опалення з заміною або перенесенням стояка шт. 5500 руб. Демонтаж радіатора опалення шт. 1000-2000 руб.

Замовити дзвінок

Щоб розуміти, о котрій саме Вам обійдеться заміна батарей опалення в квартирі, рекомендуємо попередньо викликати нашого фахівця на осмечіваніе. Вартість даної послуги складає 600 руб. Якщо Ви будете згодні продовжити співпрацю, ми повернемо Вам цю суму при оплаті виконаних робіт.

Звертаємо Вашу увагу:

Звертаємо Вашу увагу:

Наша компанія надає тільки послуги з установки і заміни батарей в квартирі Наша компанія надає тільки послуги з установки і заміни батарей в квартирі. Ми не продаємо самі радіатори опалення.

Монтаж біметалевих батарей проводиться за допомогою нарізного сполучення Монтаж біметалевих батарей проводиться за допомогою нарізного сполучення. Ми не використовуємо зварювання.

До початку робіт Вам необхідно узгодити з місцевим ДЕЗ (ТСЖ) тимчасове перекриття стояків опалення До початку робіт Вам необхідно узгодити з місцевим ДЕЗ (ТСЖ) тимчасове перекриття стояків опалення.

Чому слід поміняти батареї опалення?

 • старіння наявних радіаторів (регулярні протікання, низька тепловіддача);
 • минулий термін служби;
 • громіздкість і неестетичний вигляд старих чавунних батарей.

Терміни виконання робіт

В середньому, щоб замінити одну батарею опалення, фахівця потрібно 1-3 години, в залежності від ситуації. Більш точний час Вам зможе озвучити майстер на місці проведення робіт.

Гарантія - 1 календарний рік!

Гарантія - 1 календарний рік

Наші переваги:

Наші переваги:

 • досвідчені кваліфіковані майстри;
 • робота без передоплат;
 • гарантія за договором;
 • виїзд по всій Москві і в найвіддаленіші куточки Підмосков'я.

Схема роботи:

Схема роботи:

 1. Ви залишаєте заявку по телефону або через форму онлайн-замовлення.
 2. Майстер погоджує з Вами попередній обсяг робіт і терміни їх виконання.
 3. У призначений день фахівець приїжджає на місце і виробляє остаточну оцінку.
 4. Після узгодження вартості при наявності матеріалів проводиться монтаж батарей.
 5. Після закінчення робіт Ви оплачуєте послуги фахівця.

Вам все ще потрібно встановити нові радіатори опалення? Звертайтеся до фахівців! З нами заміна радіаторів опалення пройде швидко і непомітно! Телефонуйте!

Ми виконуємо заміну батарей опалення в Москві, а також в Одинцово, Голіцино, Красногорську, Митищах, Хімках, Люберцях, Реутова і ін. Містах найближчого Підмосков'я.

Замовити дзвінок

Чому слід поміняти батареї опалення?
Вам все ще потрібно встановити нові радіатори опалення?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача