Статьи

Ціни на нерухомість в Анталії від забудовника

  1. Квартири від Забудовника в Анталії Проекти офф-плану (це проекти на стадії будівництва), розумне...
  2. Купити квартиру від будівельної компанії: переваги і недоліки

Квартири від Забудовника в Анталії

Проекти офф-плану (це проекти на стадії будівництва), розумне капіталовкладення грошей, яке користується великою популярністю у мільйонів людей. Ідея досить проста. Вкладення грошей в покупку квартири в Анталії є дуже перспективним і прибутковою справою.

Забудовник вкладає гроші в новий проект, після чого починається будівництво. Ціна нерухомості на стадії будівництва нижче, ціни на нерухомість після закінчення будівництва збільшуються.

Дешеві проекти офф-плану в Туреччині

Це сценарій, в якому бере участь забудовник і покупець, забудовник зобов'язується виконати проект відповідно до плану, а покупець купує нерухомість не бачачи її в реальності, тільки на картинках. Велика вигода в тому, що Ви купуєте нерухомість на стадії будівництва за ціною нижче ринкової. За - цьому це і є дешева інвестиційна стратегія.

Цей вид вкладення-дуже вигідний. Є однак, деякі речі, які потрібно дійсно пам'ятати, купуючи проект на стадії будівництва.

По-перше, Ви купуєте нерухомість тільки на картинках. Коли проект готовий, Ви можете оцінити його якість, коли проект офф-плану, Ви толко розраховуєте на будівельну компанію. Іноді забудовник може змінювати план проекту.

По-друге, інтернет дуже допомагає в презентації проект на стадії будівництва в недвіжімсоть Стамбулі. Приєднаетеся в групи, там де люди вже купували проекти на стадії будівництва і мають досвід. Дізнавайтеся більше інформації. Спочатку вартість нерухомості здасться високою, але по закінченню будівництва ціни на нерухомість збільшаться.

По-третє, знайдіть собі хорошого агента, фахівця в цій галузі. Вкладення грошей в турецьку нерухомість опинимося для Вас правильним капіталовкладенням. Отримайте від свого агента повну інформацію про об'єктах.

По-четверте, подумайте деякий час, перед тим, як укласти договір. Іноді трапляється, що об'єкт готовий не в терміни. Перевірте, щоб у вашому контракті були прописані терміни про здачу будинку в експлуатацію. Існують інвестиції протягом короткого проміжку часу, а також довгострокові інвестиції. Якщо об'єкт готовий до експлуатації, але ви тривалий час не проживаєте в своїй квартирі, Ви можете здати її в оренду туристам. Попросіть свого ріелтора допомогти Вам у цьому. Після укладення контракту Ви зможете мати дохід від квартири. Також ви можете використовувати свою нерухомість, як місце для літнього відпочинку, як дачу.

Це інвестування, яке принесе Вам прибуток в майбутньому. Інвестиційні варіанти - вид вкладення з найменшим вкладенням капіталу - нерухомість в Анталії купити .

Купити квартиру від будівельної компанії: переваги і недоліки

Давайте розберемося чим приваблює покупця з різних країн нерухомість на стадії будівництва від забудовника.
У чому полягають видимі переваги квартир від забудовника:

Головним і найвагомішим плюсом є новизна одержуваної житлоплощі, впевненість в тому, що в наслідку, після вашого переїзду вам не знадобиться мене проводку, сантехніку, покриття для підлоги, вікна та інше.
Якщо забудовник надійний і з хорошою репутацією, то в такому випадку це подвійна гарантія того, що ваша нерухомість буде здана без всяких дрібних неполадок. Всі важливі моменти прописуються в договорі нерухомість в Туреччині від забудовника.

Що ще відрізняє квартири на стадії будівництва, так це відносно низька вартість, простіше кажучи, на стадії котловану, можна купити квартиру з 1 спальнею піт дуже вигідною ціною, враховуючи той факт, що із завершенням будівництва ціни виростуть майже в 2 рази, погодьтеся це помітна економія, при цьому на виході ви отримуєте квартиру і зекономлені вами кошти залишаються у вас в кишені. До того ж на стадії будівництва забудовники, як правило, пропонують розстрочку платежу від 6 місяців до двох а іноді і п'яти років.

Віднесемо до переваг інвестиції в нерухомість в Туреччині і те, що ви можете зробити внутрішню обробку квартири на ваш розсуд, ви можете отримати унікальну обробку виконану за вашим власним дизайном.

Важливе значення має і соціум, зокрема сусіди, який будуть вас оточувати, в новому будинку, тим більше в курортному місті, можна припускати, що більшість з них будуть іноземцями, і купують нерухомість в Анталії від забудовника на час відпочинку або для постійного проживання, в такому випадку вам легко буде знайти загальні мову і потоваришувати.

Але як ви могли здогадатися, де є мінуси, там є і плюси, де є переваги, є і недоліки, ми не хочемо приховувати і темну сторону від наших покупців, краще обговорити всі можливі ризики і недоліки на березі і відправитися у вільний, легке плавання , яке принесе плоди.

Одним з головних недоліків, якому варто приділити дуже пильну увагу це, безсумнівно, фірма забудовник. З чим пов'язані ризики покупки квартири на стадії будівництва від недобросовісного забудовника. В першу чергу це невідповідність термінів здачі квартира в Туреччині від забудовника, це один з найбільш негативних чинників, тому, перш за все, переконайтеся, що в укладається вами договорі з продавцем є пункт, який передбачає штрафи за серйозне прострочення здачі в експлуатацію комплексу або окремого будинку.

Технічні невідповідність, неполадки, які не працюють ліфти і невчасно наповнюється басейн, недолік освітлення території, відсутність консьєржа та інше, все це можна віднести до ризиків.

Є і глобальні ризики, наприклад, економічна нестабільність, коливання ринку валют, можливій кризі, звільнення з роботи і неможливість платити розстрочку.

Це найважливіші моменти, на які варто звернути увагу на початковій стадії вибору нерухомості.
За даними декількох інтернет порталів, які аналізують попит на нерухомість Туреччини за останні 2 роки вартість квартир в новобудовах зросла приблизно на 10-12%. Такі показники суттєво впливають на зростання споживчого попиту. Люди розуміють, що інвестування в об'єкти нерухомості завжди приносять дохід.

У Туреччині будівництво комплексу з кількох будинків протікає в найкоротші терміни, будують швидко і якісно. завдяки погодним умовам, будівництво продолжаетсякруглогодічно. З кожним роком якість будівельних матеріалів і обробки стають тільки краще. забудовники так само орієнтуються на покупців, якщо житло буде знаходиться районі, де в основному проживають місцеві жителі, то якість обробки і дизайн буде орієнтований на традиційну публіку. Якщо ж житловий комплекс буде знаходиться в прибережній зоні, то в такому випадку, забудовники орієнтуються на іноземний ринок при обробці і дизайну квартир.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача