Статьи

Чим і як зняти відео з екрану Android?

 1. Відео з екрану Android - Додаток AZ Screen Recorder
 2. Відео з екрану Android - Додаток Rec. Free
 3. Відео з екрану Android - програма ADB RUN

Перед багатьма користувачами постає питання, а чим зняти відео з екрану Android? Є різні засоби і способи, детальніше читайте в цій статті!

Можливо ви хочете поділитися з другом проходженням гри, а може бути ви хочете зняти відео як щось налаштувати в Android і шукайте засіб як це зручно зробити! У даній статті будуть розглянуті різні рішення на ваш вибір, що надають можливість зняти відео з екрану Android.

Якщо ваш смартфон або планшет працює на версіях Android нижче ніж 4.4 (4.3 - 2.2), то я вас можу засмутити, для того щоб зняти відео вам будуть потрібні встановити Root права, без них у вас нічого не вийде:

Відео з екрану Android - Додаток AZ Screen Recorder

Номер 1 в створення відео з екрану! Додаток AZ Screen Recorder не вимагає Root прав, базова безкоштовна версія має безліч функцій (логотип, швидкість запису, бітрейт, запис аудіо, зйомка з екрану) і вам не доведеться шукати зламану програму для зняття відео з екрану телефону!

Інтерфейс головного меню практично відсутня, меню налаштувань, навпаки радує своїм достатком, все що необхідно є в безкоштовній версії, за символічну суму можна розблокувати додатковий функціонал.

Відео з екрану Android - Додаток Rec. Free

Третє додаток на яке теж варто звернути увагу це Rec. Free, скачати також його можна з офіційного магазину Google Play.

Rec. Free


Також гідний кандидат, для того щоб оселитися в вашому Android пристрої.

З плюсів додатки варто зазначити дуже простий інтерфейс налаштувань в яких можна швидко поставити: дозвіл, бітрейт, час запису відео, записувати звук і задати ім'я майбутньої відеозапису. З плюсів додатки варто зазначити дуже простий інтерфейс налаштувань в яких можна швидко поставити: дозвіл, бітрейт, час запису відео, записувати звук і задати ім'я майбутньої відеозапису Для того щоб зняти скрінкасти досить натиснути кнопку Record, після чого почнеться відлік таймера, за цей час ви встигнете згорнути інтерфейс програми REC. і знімати відео той час, скільки ви виставили в налаштуваннях.

До плюсів додатки REC. FREE можна віднести:

 • Простий і легкий інтерфейс налаштувань
 • Стабільно знімає відео, збої вкрай рідко
 • До мінусів додатки REC. FREE можна віднести:
 • Чи не тривалий час зйомки - всього п'ять хвилин
 • Мала кількість налаштувань

Всі мінуси додатки зникають після покупки PRO версії.

Відео з екрану Android - програма ADB RUN

Фірмова програма сайту Android +1 - ADB RUN також вміє знімати відео з вашого екрану Android смартфона або планшета і робить це вона просто на відмінно, єдина умова це версія Android не нижче 4.4 KitKat!

Як зробити відео за допомогою ADB RUN? Дуже просто:

 • скачайте програму ADB RUN і встановіть її на комп'ютер
 • Скачайте і встановіть драйвера Android , Якщо що раніше не встановили
 • Увімкніть налагодження по USB на вашому Android
 • Підключіть Android до ПК і запустіть програму ADB RUN
 • Перейдіть в ADB RUN по шляху: Screenshot / Record -> Record Video Android

скачайте програму  ADB RUN  і встановіть її на комп'ютер  Скачайте і встановіть  драйвера Android  , Якщо що раніше не встановили  Увімкніть  налагодження по USB  на вашому Android  Підключіть Android до ПК і запустіть програму ADB RUN  Перейдіть в ADB RUN по шляху: Screenshot / Record -> Record Video Android

 • введіть можливе час запису в секундах, після чого почнеться відеозйомка з екрану Android

По закінченню кліп буде знаходитися в папці Adb_Run_Record на робочому столі.

В майбутньому планується розширити функціонал роботи ADB RUN в плані зйомок скрінкасти, так що слідкуйте за оновленнями!

На цьому все огляд як зняти відео з екрану Android закінчено. Більше статей та інструкцій читайте в розділі Статті та Хакі Android . Залишайтеся разом з сайтом Android +1 , Далі буде ще цікавіше!

Як зробити відео за допомогою ADB RUN?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача