Статьи

Цікаві гаджети для Windows 7

У цьому пості я хотів би розповісти про декілька цікавих гаджетах для Windows 7. Тут - і інтернет - месенджер, і гаджет для постінгу в Blogger, і чудовий погодний інформер, онлайн - радіо, і клієнт для популярної соціальної мережі Twitter, і дещо - що ще ...

1. ICQ Gadjet - простенький Icq- клієнт прямо на вашому робочому столі! Володіє всіма потрібними функціями: підключення і спілкування з вашими контактами (проблем з російськими іменами, на щастя немає), пошук і додавання контактів, редагування і перегляд UserInfo, прередачі файлів. На жаль, інтерфейс у гаджета, щиро кажучи, не дуже, але, незважаючи на це, користуватися ним абсолютно нескладно. Досить погано зроблено вікно повідомлень - 2 нещасні кнопки відправки смайликів і передачі файлів виглядають щонайменше дивно, проте цілком працездатні. Взагалі, єдине, за що можна посварити цей віджет - це його інтерфейс.

Більше я гаджетів icq не знайшов)). Також не знайшов і jabber. Якщо хтось виявить що-небудь робоче - дуже прошу, повідомте мені!

--Обнаружіл наступну проблему: приймає тільки в UTF, cp1251 не сприймає. Тобто поки не всім клієнтам icq можна писати російською мовою (не транслитом). Будемо шукати…--

Посилання на сторінку завантаження гаджета Перейти .

2. Blogger Buddy - просто відмінний гаджет для постінгу в Blogger! Володіє відмінним дизайном і непоганими можливостями. Можливість, втім, одна і цілком природно випливає з призначення - постинг в Blogger. При першому запуску у нас запитують логін і пароль, в Далі гаджет являє собою віконце з назвою блогу і 2 кнопками - Post і View. Ми натискаємо на Post і переходимо в режим написання поста, для зручності обираємо великий розмір. Стиль набору - HTML, подібний веб-інтерфейсу. На відміну від останнього, нам є трохи більше кнопок з тегами, але багатьох корисних речей, таких, як колір тексту, або, наприклад. розрив (врізка), тут, чомусь не передбачено і нам доведеться приписувати дані теги вручну що не дуже то й зручно.

У гаджеті передбачений красивий і зручний, як і весь гаджет, попередній перегляд. Взагалі інтерфейс дуже зручний. Все на своїх місцях, там, де і повинно бути. Відмінно гармонує з темними темами оформлення Windows.

З недоліків повинен відзначити ще одну річ: немає міток, що дуже заважає при постінгу. Все одно доведеться заходити на сайт і редагувати пост, що кілька неприємно.

Завантажити цей чудовий гаджет ви можете тут .

3. Tweets - зручний Twitter - клієнт. Вельми зручний як для відправки повідомлень в Твіттер, так і для всіляких дій (пошук, додавання та перегляд вибраного, відправка повідомлень іншим користувачам, і, власне, перегляд «стіни» повідомлень (звичайно ж, з аватарками і посиланнями). Відправлення повідомлень дуже зручна - натискаємо на заголовок гаджета, і внизу з'являється панель для набору повідомлення з возмождностямі, до речі, автоматично скорочувати посилання.

Працювати з гаджетом рекомендую в розгорнутому вигляді (великий розмір). Не забудьте відвідати розділ налаштувань, там ви можете налаштувати висоту в згорнутому і розгорнутому вигляді «під себе», а також частоту оновлення повідомлень і деякі інші параметри. На жаль, возмодность настройки кольору інтерфейсу автори даного гаджета не передбачили, а шкода.

Завантажити гаджет можна тут

4. Central Radio - непоганий клієнт онлайн - радіо у вигляді симпатичного гаджета. В налаштуваннях гаджета вибираємо радіо з великого списку і слухаємо. Цей список легко редагується у вигляді звичайного текстового документа, розібратися в ньому дуже просто.
Домашня сторінка гаджета перейти

5. Центр Погоди - відмінний гаджет, виводить різні дані про погоду з декількох великих зарубіжних і вітчизняних серверів. Гаджети відображає дані про температуру, хмарності, швидкості і напрямку вітру, вологості, тиску. У гаджета двольно обширні налаштування виведеної інформації, також можливість вибрати 1 з 2 встановлених скінів.

Домашня сторінка гаджета.

6. Volume Control THLE - регулювання гучності. Простий і зручний гаджет, має многочіследдие скіни. Для регулювання гучності наводимо курсор Сишко на шкалу.

на цієї Ви можете завантажити цей чудовий гаджет.

7. Postit (white) - простий, зручний і красивий гаджет для Windows 7, в якій ми можемо писати свої коротенькі замітки. Нотатки перемикаються за допомогою панелі навігації. яка з'являється при наведенні курсору до нижньої частини віджету. Є 6 «скінів», де ми обираємо положення імпровізованого скотча, за допомогою якого замітки «приклеюються» до робочого столу.

на цієї Ви можете загрухіть даний гаджет

8 8. SysTran - гаджет - онлайн-перекладач., Використовує сервіс Google Translate. Вибираємо мову - джерело і мова, в який треба перевести, і вводимо слово або адреса веб-сторінки. Відкриється невелике вікно, в якому ми і побачимо переклад. В цей же вікно ми можемо потрапити, вибравши «Більший розмір».

Завантажити цей гаджет можна тут .

На цьому я закінчую свою розповідь про гаджетах для ОС Windows

Якщо знайду ще щось цікавеньке по цій темі. обов'язково оновлю пост.

Якщо ви користуєтеся яким-небудь цікавим гаджетом - ласкаво просимо в коментарі)

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача