Статьи

Цифрові книги і Аудіокниги. Інформація, як оплатити і завантажити, гарантії і вирішення питань

Цифрові книги і Аудіокниги. Інформація, як оплатити і завантажити, гарантії і вирішення питань

  1. Що таке цифрова книга і аудіокнига?

Цифрова книга - це книга в електронному вигляді, яку можна прочитати використовуючи смартфон, комп'ютер, рідер або планшет і т.д.

Аудіокнига - це книга, записана в звуковому форматі, яку можна прослухати, використовуючи смартфон, комп'ютер, планшет, або будь-який інший пристрій яке програє звукові файли (аудіофайли).

  1. Які цифрові і аудіокниги у Вас є?

Весь перелік електронних книг Ви зможете переглянути за посиланням https://www.bookovka.com.ua/201-cifrovye-knigi

Крім того використовуючи фільтр товарів можна відсортувати книги по ряду параметрів, такі як ціна, автор, видавництво, автор і т.д.

  1. Як купити і оплатити цифрову і аудіокнигу?

Після того як Ви вибрали книгу для покупки, натисніть на велику червону кнопку "Купити". Далі натисніть на кнопку оформити замовлення. У вікні, вкажіть своє ім'я та e-mail (потрібен для отримання замовлення). Оплатити цифрову книгу можливо тільки банківською картою через безпечний сервіс електронних платежів LiqPay. Весь процес оплати і скачування книги налаштований в автоматичному режимі без участі менеджера магазина.

  1. Як завантажити оплачене замовлення?

Після оплати Ви автоматично будете перенаправлені в створений «особистий кабінет» на сайті, де в розділі "Цифрові товари" знаходитися посилання на різні формати цифрової книги. Також, на Вашу електронну пошту додатково буде відправлено лист з посиланням на скачування замовлення. Обов'язково перевіряйте папку "Спам", лист може потрапити туди.

  1. Які формати цифрових і аудіокниг доступні?

Всі доступні формати книг Ви зможете побачити у вкладці «характеристики» книги, в рядку «Формат книги». В основному це формати TXT, EPUB, RTF, FB2, MOBI, а іноді PDF якщо книга творчого характеру і в текстовому форматі не має сенсу.

Аудіокниги надані в двох форматах:

- mp 3 заархівовані в архів WinZIP, для того що б їх відкрити необхідно розпакувати за допомогою будь-якого архіватора (наприклад, WinRAR);

- і формат для мобільних пристроїв m 4 b.

  1. Які гарантії що я отримаю свою книгу?

По-перше, ми не віртуальний, а фізичний магазин який знаходиться за адресою м.Київ, вул. Тампере 5.

По-друге, доступність оплати банківськими картками відкривається тільки для юридичних осіб та фізичних осіб підприємців які пройшли перевірку в системі LiqPay (ПриватБанк). Після оплати у Вас залишиться електронна квитанція. У разі непорозумінь вам повернуть гроші назад, звернувшись в цей сервіс.

  1. Куди мені звернутися якщо виникнуть якісь труднощі в оформленні замовлення?

Система налаштована на роботу в автоматичному режимі, але якщо у Вас виникнуть труднощі в оформлення і отримання замовлення зателефонуйте нам по телефону +38 (098) 0543003, або надішліть листа на електронну пошту [email protected] . Ми з радістю вирішимо всі виниклі питання і труднощі.

Інформацію про установку аудіокниг читайте тут ->

Які цифрові і аудіокниги у Вас є?
Як купити і оплатити цифрову і аудіокнигу?
Як завантажити оплачене замовлення?
Які формати цифрових і аудіокниг доступні?
Які гарантії що я отримаю свою книгу?
Куди мені звернутися якщо виникнуть якісь труднощі в оформленні замовлення?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.