Статьи

Чи не працює Youtube на Philips Smart TV

Починаючи з середини серпня на телевізорах Philips 2012 року з'явилася проблема з роботою віджету Youtube Починаючи з середини серпня на телевізорах Philips 2012 року з'явилася проблема з роботою віджету Youtube. У деяких Youtube просто не запускається і зависає на етапі логотипу, у частини користувачів Youtube все ж відкривається, але нічого не показує. Проблема полягає в тому, що розробники Youtube припинили підтримку старих сертифікатів SHA-1. Youtube тимчасово буде недоступний в апаратах TV550R4 (4xx7, 5xx7), Fusion R2 (6xx7-9xx7). Новий сертифікат SHA-256 буде внесений в нове програмне забезпечення.
На жаль, сертифікат SHA-256 несумісний з архітектурою ТВ на платформі TV550R3 (6xx6-9xx6) і з деякими ТВ інших виробників - додаток Youtube в серпні 2015 року вилучений зі списку додатків.

Більш детальна інформація про виведення сертифіката SHA-1:
посилання 1
посилання 2

Передбачуваний випуск нової версії ПЗ для Fusion R2 і TV550R - середина вересня.

За попередньою інформацією відновлення роботи сервісу Youtube на телевізорах Philips 2012 року реалізовано в кінці серпня. Буде потрібно оновлення вбудованого ПО ваших пристроїв.

UPD (22/09/2015): Якщо оновлення на Ваш телевізор не загрузилось автоматично, то Вам доведеться зробити це в ручному режимі. Для цього треба зайти на сайт Philips ( http://www.philips.ua/cm/consumer-support ), Введіть свою модель і скачайте останнім ПО, яке присутнє для вашої моделі. Разом з ПО йде інструкція по установці.

Якщо коротко, то скачаний архів потрібно розпакувати, і отриманий в результаті файл 'autorun.upg необхідно помістити в корінь USB-флешки. Увімкнути телевізор, вставити в ТВ флешку, почекати +/- 10 секунд, дочекатися початку оновлення ПЗ. Після завершення оновлення, система видасть відповідне повідомлення про успішне оновлення. У процесі оновлення телевізор може перевантажуватися кілька разів.

UPD (04/02/2016): Philips і Google офіційно підтвердили інформацію про те, що «старі» телевізори не будуть більше підтримувати роботу платформи API 2 та рекомендують використовувати сторонні пристрої для перегляду роликів на YouTube: https://support.google.com/youtube/answer/6098135?hl=en і http://www.supportforum.philips.com/en/showthread.php?19698-Youtube-does-not-work

Наші фахівці допоможуть встановити нове ПЗ для вашого телевізора Philips. Просто зателефонуйте нам і назвіть зручне для Вас час візиту майстра.

Також, пропонуємо власникам телевізорів Philips старих моделей Купити SMART TV приставку , Яка значно розширить можливості Вашого ТВ!

Com/youtube/answer/6098135?
Php?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача