Статьи

Чи не працює Youtube на Philips Smart TV

Починаючи з середини серпня на телевізорах Philips 2012 року з'явилася проблема з роботою віджету Youtube Починаючи з середини серпня на телевізорах Philips 2012 року з'явилася проблема з роботою віджету Youtube. У деяких Youtube просто не запускається і зависає на етапі логотипу, у частини користувачів Youtube все ж відкривається, але нічого не показує. Проблема полягає в тому, що розробники Youtube припинили підтримку старих сертифікатів SHA-1. Youtube тимчасово буде недоступний в апаратах TV550R4 (4xx7, 5xx7), Fusion R2 (6xx7-9xx7). Новий сертифікат SHA-256 буде внесений в нове програмне забезпечення.
На жаль, сертифікат SHA-256 несумісний з архітектурою ТВ на платформі TV550R3 (6xx6-9xx6) і з деякими ТВ інших виробників - додаток Youtube в серпні 2015 року вилучений зі списку додатків.

Більш детальна інформація про виведення сертифіката SHA-1:
посилання 1
посилання 2

Передбачуваний випуск нової версії ПЗ для Fusion R2 і TV550R - середина вересня.

За попередньою інформацією відновлення роботи сервісу Youtube на телевізорах Philips 2012 року реалізовано в кінці серпня. Буде потрібно оновлення вбудованого ПО ваших пристроїв.

UPD (22/09/2015): Якщо оновлення на Ваш телевізор не загрузилось автоматично, то Вам доведеться зробити це в ручному режимі. Для цього треба зайти на сайт Philips ( http://www.philips.ua/cm/consumer-support ), Введіть свою модель і скачайте останнім ПО, яке присутнє для вашої моделі. Разом з ПО йде інструкція по установці.

Якщо коротко, то скачаний архів потрібно розпакувати, і отриманий в результаті файл 'autorun.upg необхідно помістити в корінь USB-флешки. Увімкнути телевізор, вставити в ТВ флешку, почекати +/- 10 секунд, дочекатися початку оновлення ПЗ. Після завершення оновлення, система видасть відповідне повідомлення про успішне оновлення. У процесі оновлення телевізор може перевантажуватися кілька разів.

UPD (04/02/2016): Philips і Google офіційно підтвердили інформацію про те, що «старі» телевізори не будуть більше підтримувати роботу платформи API 2 та рекомендують використовувати сторонні пристрої для перегляду роликів на YouTube: https://support.google.com/youtube/answer/6098135?hl=en і http://www.supportforum.philips.com/en/showthread.php?19698-Youtube-does-not-work

Наші фахівці допоможуть встановити нове ПЗ для вашого телевізора Philips. Просто зателефонуйте нам і назвіть зручне для Вас час візиту майстра.

Також, пропонуємо власникам телевізорів Philips старих моделей Купити SMART TV приставку , Яка значно розширить можливості Вашого ТВ!

Com/youtube/answer/6098135?
Php?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.