Статьи

Чи не працює Wi-Fi на Android

 1. Діагностика і рішення проблем
 2. першочергові дії
 3. Що робити якщо на Андроїд не включається WIFI: Відео
 4. Якщо все "ОК", але нічого не працює
 5. інші проблеми
 6. хитрий спосіб
 7. мимовільне відключення

Wi-Fi - найвідоміший і використовуваний модуль на планшеті Wi-Fi - найвідоміший і використовуваний модуль на планшеті. Ясна річ, якщо не працює Wi-Fi на Android, користувач сильно засмутиться і почне шукати вирішення проблеми. Вважайте, що вже вирішили. Зараз ми розглянемо можливі причини і все виправимо.

Діагностика і рішення проблем

Можливі причини:

 • IP-адреса;
 • аутентифікація;
 • захист;
 • пристрій підключається, але інету немає;
 • інші.

першочергові дії

Перед будь-якими діями спробуйте перезавантажити свої девайси - MID і роутер.

Якщо гаджет постійно отримує IP-адресу, тобто рішення, яке працює на 90%. Правда, коли підключення вже здійснювалося до даної точки й видатків не змінювалися ніякі параметри. Воно полягає в зміні каналу.

Воно полягає в зміні каналу

Це не глюк роутера або гаджета. Можливо, ваші сусіди провели собі інтернет і / або придбали новий роутер, який конфліктує з вашим.

Для зміни каналу необхідно в браузері (Opera, Chrome) вбити в рядку адреси 192.168.0.1 (рідко 192.168.1.1 - для модемів) - ви потрапите в налаштування передавача. Знайдіть розділ "Wireless" (бездротові мережі), де і знаходиться регістр за вибором каналу.

Далі збережіть вибрані зміни і перезавантажте точку інтернету.

Що робити якщо на Андроїд не включається WIFI: Відео

аутентифікація

Проблеми аутентифікації, як правило, пов'язані з неправильно введеним ключем безпеки. Переконайтеся в його коректності. Зайдіть в налаштування маршрутизатора (див. Вище) у вкладку з бездротовим підключенням і виберіть пункт його захисту (див. На зображенні).

Якщо все "ОК", але нічого не працює

Буває, девайс в'яжеться до інтернету, на пристрої з'являється індикатор, який символізує підключення, але він сірого кольору. Але повинен бути синього! Як-би і підключення є, всесвітня павутина недоступна. Найбільше, планшетник зв'язався з роутером, але на останньому відсутня підключення.

Спробуйте підв'язати інший пристрій. Коли і там також, підключіть до маршрутизатора десктоп:

 1. Через шнур. Викличте контекстне меню для «Підключення по локальній мережі», виберіть «Властивості». (Панель управління - Мережа та Інтернет - Центр управління мережами).
 2. За Wi-Fi. Ті ж «Властивості», але через бездротові мережеві з'єднання.

Виділіть протокол TCP / IPv4 і знову викличте властивості. Потрібно переконається, що адреси DNS і IP виходять автоматично. Все зберігаємо кнопкою «ОК».

інші проблеми

Якщо не включається Wi-Fi на Android, можливо, варто спробувати вкл. / Викл. файрвол і / або антивірус, навіть, якщо він встановлений задовго до виникнення «казусу».

До речі, тут розписані всі найкорисніші Wi-Fi додатки для Android.

хитрий спосіб

Спосіб хитрий, але випробуваний користувачами, оновити свої девайси до Андрійка 4.0 і вище. Деякі зіткнулися з проблемою, що на Android Wi-Fi не включається саме після нової версії. Вирішується ця проблема просто. Знайдіть інший девайс з мобільним інтернетом і налаштуйте його хот-спотом. Як правило, цей інтернет ваш гаджет побачить. Далі зайдіть в інтернет і вимкніть на першому влаштуванні передачу даних. Ваш MID повинен автоматично зловити вже існуючу точку Wi-Fi.

мимовільне відключення

Наостанок найбільш інтригуюча ситуація. Як-би мережу є, і в інет заходить, але через кілька секунд або пару хвилин несподівано вимикається Wi-Fi на Android. Як правило, винувато недавно встановлений ПО. Щоб не «вбивати» всі додатки підряд, запустіть диспетчер задач і спостерігайте, яка з програм проявить найбільш високу активність під час «зльоту» Wi-Fi. Ліквідація останньої повинна допомогти. Якщо це не допомогло, перезавантажте мережевий адаптер, можливо, потрібно змінити на нього драйвер, хоча простіше зробити hard reset планшетника, попередньо зробивши резервну копію даних.

Чи не працює Wi-Fi на Android: Відео

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача