Статьи

Чи не працює YouTube

Сьогодні в інтернеті можна знайти відеохостинг на будь-який смак і колір, проте ще кілька років тому вибору як такого не було

Сьогодні в інтернеті можна знайти відеохостинг на будь-який смак і колір, проте ще кілька років тому вибору як такого не було. Так що там говорити, якщо ще в середині 2000-их років відеоролик взагалі було важко кудись завантажити, оскільки сайти просто не надавали такої можливості. В даний час, на щастя, ця проблема повністю вирішена.

Найбільш популярним місцем для розміщення відеофайлів сьогодні є відомий YouTube, який належить, до речі, корпорації Google. Він був заснований в 2005 році трьома хлопцями, які незадовго до цього працювали в PayPal, де вони і познайомилися. Всього лише півтора роки по тому сайт був викуплений Google за фантастичні $ 1,65 млрд! Сьогодні проект дозволяє не тільки завантажувати власні відеозаписи і насолоджуватися роликами інших користувачів, а й заробляти на цьому чималі гроші.

Незважаючи на те що YouTube - найбільший відеохостинг і над ним працює величезна кількість фахівців, це зовсім не означає, що сайт повинен працювати ідеально. Ні, навіть з ним іноді виникають проблеми. Так, наприклад, деякі скаржаться на те, що ресурс просто не завантажується. Чому це відбувається і як вирішити проблему?

Отже, ваш друг надіслав вам на пошту посилання на смішний відеоролик, який ви відкрили в своєму браузері, однак замість відеозапису бачите перед собою порожню сторінку.

  • В першу чергу ви повинні звернути увагу на те, підключені ви взагалі до інтернету. Всяке буває, можливо, з'єднання розірвалося, хоча якщо ви все-таки змогли зайти на пошту, то цей варіант малоймовірний.
  • Наступний крок - зміна веб-браузера. Припустимо, ви використовуєте Mozilla Firefox. Спробуйте скористатися Google Chrome - можливо, що проблема криється саме в інтернет-браузері. Спробуйте його перевстановити.
  • Особливу увагу необхідно приділяти оновленню Adobe Flash Player , Завдяки якому в тому числі ми можемо споглядати відеоролики на сайті. Зайдіть на офіційний сайт Adobe і скачайте плеєр з відповідного розділу. Пам'ятайте, що утиліта поширюється виключно безкоштовно і якщо з вас вимагають ввести свій номер телефону або відправити СМС-повідомлення, то ви напевно потрапили на шахрайський сайт. І ще один важливий момент - в той же «Гугл Хром» вбудовано додаток на основі Adobe Flash Player, яке оновлюється автоматично.
  • Тепер розповімо про більш витонченої проблеми, з якою іноді можуть стикатися користувачі. Отже, блукаючи по мережі, можна «підчепити» вірус на комп'ютер, автоматично змінює вміст файлу hosts , Який в свою чергу містить базу даних доменних імен і використовує їх для трансляції в мережеві адреси вузлів. Сенс в тому, що відбувається підміна доменного імені - зайшовши на той же YouTube, ви можете потрапляти абсолютно на інший сайт, який на той час виявляється відключеним або заблокованим, тому користувач бачить порожню сторінку або що-небудь ще. Рішення наступне: необхідно знайти файл hosts (зазвичай він знаходиться за адресою C: \ Windows \ System32 \ drivers \ etc), відкрити його блокнотом і видалити всі записи, які знаходяться під рядком 127.0.0.1. Потім файл потрібно закрити, зберегти вміст, просканувати комп'ютер на предмет шкідливих файлів за допомогою антивірусу і перезавантажити комп'ютер, якщо це буде потрібно.
  • До речі, що стосується антивірусів, то багато хто з них мають вбудовані файрволи, які забороняють доступ до певних файлів. Перевірте файрвол на предмет заборонених файлів, можливо, YouTube потрапив туди випадково.
  • Теоретично можливо, що сервер, на якому знаходиться необхідне вам відео, відчуває велике навантаження, в результаті чого відео просто не показується. Однак сам сайт в таких випадках все одно відкривається і завантажується.
  • Деякі провайдери намір блокують доступ до тих чи інших веб-ресурсів, наприклад, за запитом з вищестоящих інстанцій. Зателефонуйте своєму провайдеру і розкажіть йому про проблему.
  • Нарешті, існує вкрай низька ймовірність, що «Ютьюб» дійсно не працює в силу певних причин. Однак якщо таке навіть і відбувається, то вкрай рідко.

Якщо у вас, друзі, є свої власні рішення даної проблеми, пишіть про це в коментарях, ми їх обов'язково опублікуємо.

Чому це відбувається і як вирішити проблему?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.