Статьи

Чи можна зламати Вебмані? Програми злому і методи викрадення конфіденційної інформації

Рано чи пізно, у будь-якого користувача системи WebMoney виникає питання, що стосується безпеки - чи можна зламати вебмані Рано чи пізно, у будь-якого користувача системи WebMoney виникає питання, що стосується безпеки - чи можна зламати вебмані? Тут ми звернемося до «сухим» даними статистики: за останні 10 років немає жодного зафіксованого випадку злому. А справа тут не в неможливості це зробити, а в неспівмірності витрат на злом з можливою вигодою. В Інтернеті «гуляють» тисячі як платних, так і безкоштовних програм, із застосуванням яких «нібито» можна зламати WebMoney. Від кількості всіляких пропозицій навіть «на халяву» рябить в очах. Навіть створюються відео на тему «Як зламати WebMoney» для повної переконливості, де навіть показана піймання таких хакерів. Насправді, це просто постановочні короткометражні фільми. А, як відомо, будь-яке кіно далеко від життєвих реалій.

Найпоширенішими методами злому Вебмані є численні пропозиції в мережі, а саме:

- програма, яка постійно «генерує» на певний гаманець WMZ;

- програма, що перехоплює IP пакети з їх підміною і відправкою назад з підтвердженням про оплату;

- програма, здатна обдурити систему WebMoney при процесі відправлення платежу - гроші залишаються на гаманці-відправника;

- програма, яка проникає на сервер WebMoney і здатна змінити баланс на гаманці користувача.

- «Чарівні» гаманці з подвоєнням або утроением надісланій суми.

Крім цих програм, є і ще безліч інших. А тепер потрібно просто задуматися - творці даних програм просто вирішили зайнятися благодійністю? Вони даром всіх користувачів вирішили «озолотити»? А адміни системи WebMoney нічого не бачачи, сидять і спостерігають, як їх грабують? Потрібно бути дуже наївним, щоб повірити в працездатність таких «диво - програм».

Якщо ввести в пошукову систему запит - «злом вебмані», наприклад в Yandex, то пошуковик видасть вам десятки тисяч посилань. І ви думаєте, що ви можете щось знайти по ним? Знайти, звичайно, можна, але тільки або віруси, або яку-небудь «пустушку», за скачування якої з вас візьмуть ще й певну плату.

Якщо вас не зупиняють всі ці застереження, то перевірте самі Якщо вас не зупиняють всі ці застереження, то перевірте самі. Завантаживши, навіть безкоштовно, і запустивши виконуючий файл, ви майже стовідсотково запустіть вірус на своєму ПК. Даний вірус знайде на вінчестері дорогі вам секретні файли ключів з розширеннями «kwm» і «pwd», а також перехопить пароль для терміналу і відправить всі дані туди, куди визначив розробник цього вірусу. Тепер можна бути готовим до того, що у вашого гаманця з'явився ще один господар. Можна створити прив'язку по IP адресою. Але це тільки в разі використання статичної адреси. У випадку з динамічним адресою дана захист працювати не буде.

Підводимо підсумки. Можна стверджувати, що сама програма WebMoney на сьогодні для «хакерів» недосяжна. Але існують способи «соціальної інженерії», які ствердно відповідають на питання: чи можна зламати вебмані?

Один з таких методів полягає в крадіжці файлів ключів Один з таких методів полягає в крадіжці файлів ключів. Тут відбувається не тільки пошук файлів ключів (Pwd і kwd) з розширення, а й по їх структурі, адже файли можна і перейменувати. Також програми - шпигуни відстежують ваш логін і пароль. Вони також забезпечують доступ до вашої поштової скриньки для активації WM на іншому ПК. Але і тут не йдеться про злом програми, а тільки про безпечність користувача.

Існує також і метод підміни номера гаманця в системі Вебмані. Тут спеціальна програма підміняє номер гаманця при переказі грошей. Неуважний користувач може і тут постраждати.

Загалом, тільки уважність може вас врятувати від злому вашого гаманця в системі WebMoney.

А тепер потрібно просто задуматися - творці даних програм просто вирішили зайнятися благодійністю?
Вони даром всіх користувачів вирішили «озолотити»?
А адміни системи WebMoney нічого не бачачи, сидять і спостерігають, як їх грабують?
І ви думаєте, що ви можете щось знайти по ним?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача