Статьи

Чи можна зламати Вебмані? Програми злому і методи викрадення конфіденційної інформації

Рано чи пізно, у будь-якого користувача системи WebMoney виникає питання, що стосується безпеки - чи можна зламати вебмані Рано чи пізно, у будь-якого користувача системи WebMoney виникає питання, що стосується безпеки - чи можна зламати вебмані? Тут ми звернемося до «сухим» даними статистики: за останні 10 років немає жодного зафіксованого випадку злому. А справа тут не в неможливості це зробити, а в неспівмірності витрат на злом з можливою вигодою. В Інтернеті «гуляють» тисячі як платних, так і безкоштовних програм, із застосуванням яких «нібито» можна зламати WebMoney. Від кількості всіляких пропозицій навіть «на халяву» рябить в очах. Навіть створюються відео на тему «Як зламати WebMoney» для повної переконливості, де навіть показана піймання таких хакерів. Насправді, це просто постановочні короткометражні фільми. А, як відомо, будь-яке кіно далеко від життєвих реалій.

Найпоширенішими методами злому Вебмані є численні пропозиції в мережі, а саме:

- програма, яка постійно «генерує» на певний гаманець WMZ;

- програма, що перехоплює IP пакети з їх підміною і відправкою назад з підтвердженням про оплату;

- програма, здатна обдурити систему WebMoney при процесі відправлення платежу - гроші залишаються на гаманці-відправника;

- програма, яка проникає на сервер WebMoney і здатна змінити баланс на гаманці користувача.

- «Чарівні» гаманці з подвоєнням або утроением надісланій суми.

Крім цих програм, є і ще безліч інших. А тепер потрібно просто задуматися - творці даних програм просто вирішили зайнятися благодійністю? Вони даром всіх користувачів вирішили «озолотити»? А адміни системи WebMoney нічого не бачачи, сидять і спостерігають, як їх грабують? Потрібно бути дуже наївним, щоб повірити в працездатність таких «диво - програм».

Якщо ввести в пошукову систему запит - «злом вебмані», наприклад в Yandex, то пошуковик видасть вам десятки тисяч посилань. І ви думаєте, що ви можете щось знайти по ним? Знайти, звичайно, можна, але тільки або віруси, або яку-небудь «пустушку», за скачування якої з вас візьмуть ще й певну плату.

Якщо вас не зупиняють всі ці застереження, то перевірте самі Якщо вас не зупиняють всі ці застереження, то перевірте самі. Завантаживши, навіть безкоштовно, і запустивши виконуючий файл, ви майже стовідсотково запустіть вірус на своєму ПК. Даний вірус знайде на вінчестері дорогі вам секретні файли ключів з розширеннями «kwm» і «pwd», а також перехопить пароль для терміналу і відправить всі дані туди, куди визначив розробник цього вірусу. Тепер можна бути готовим до того, що у вашого гаманця з'явився ще один господар. Можна створити прив'язку по IP адресою. Але це тільки в разі використання статичної адреси. У випадку з динамічним адресою дана захист працювати не буде.

Підводимо підсумки. Можна стверджувати, що сама програма WebMoney на сьогодні для «хакерів» недосяжна. Але існують способи «соціальної інженерії», які ствердно відповідають на питання: чи можна зламати вебмані?

Один з таких методів полягає в крадіжці файлів ключів Один з таких методів полягає в крадіжці файлів ключів. Тут відбувається не тільки пошук файлів ключів (Pwd і kwd) з розширення, а й по їх структурі, адже файли можна і перейменувати. Також програми - шпигуни відстежують ваш логін і пароль. Вони також забезпечують доступ до вашої поштової скриньки для активації WM на іншому ПК. Але і тут не йдеться про злом програми, а тільки про безпечність користувача.

Існує також і метод підміни номера гаманця в системі Вебмані. Тут спеціальна програма підміняє номер гаманця при переказі грошей. Неуважний користувач може і тут постраждати.

Загалом, тільки уважність може вас врятувати від злому вашого гаманця в системі WebMoney.

А тепер потрібно просто задуматися - творці даних програм просто вирішили зайнятися благодійністю?
Вони даром всіх користувачів вирішили «озолотити»?
А адміни системи WebMoney нічого не бачачи, сидять і спостерігають, як їх грабують?
І ви думаєте, що ви можете щось знайти по ним?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.