Статьи

Чи шкідливий Wi-Fi

  1. Як захиститися від шкідливого впливу Wi-Fi радіохвиль?

Сьогодні Wi-Fi-мережі оточують нас скрізь - удома, на роботі, в торгових і розважальних центрах, ресторанах і бістро і навіть просто на багатьох вулицях Сьогодні Wi-Fi-мережі оточують нас скрізь - удома, на роботі, в торгових і розважальних центрах, ресторанах і бістро і навіть просто на багатьох вулицях. А ось про вплив радіохвиль Wi-Fi на здоров'я людини мало хто замислюється. Так давайте розберемося, чи шкідливий wifi?

Для початку розберемося, як працює Wi-Fi - а працює ця бездротова мережа по радіоканалу, тобто випромінює електро-магнітне поле. Чи шкідливо це саме поле для здоров'я людини - питання, відповідь на який ми зараз і дізнаємося.

Завдяки багаторічним дослідженням іноземних вчених і лікарів про вплив Wi-Fi на організм людини вони з'ясували, що Wifi несприятливо впливає на організм людини при тривалому і сильному з ним контакті. Тобто, якщо Вас практично завжди і всюди оточують Wi-Fi мережі - припустимо, вдома у Вам Wi-Fi роутер, на роботі аналогічно, проживаєте Ви в мегаполісі, де кругом віщають точки доступу Wi-Fi - то, в цілому, це несприятливо для Вашого здоров'я. Відображається це несприятливий вплив тільки через кілька років, а то й десятиліть. Виражений негативний вплив вчені виявили приблизно через 10 років постійного перебування людини в зоні дії wifi радіохвиль. У Росії і СНД ми ще так довго WiFi не користуємося, тому у нас і рано говорити про захворювання, пов'язані зі шкідливим впливом W-Fi. А ось за кордоном, де люди давно використовую Wi-Fi в своєму житті, лікарі навіть захворювання називають, що асоціюються з wifi. Особливо шкідливо постійно знаходиться в зоні дії Wi-Fi радіомереж вагітним жінкам і маленьким дітям!

Як захиститися від шкідливого впливу Wi-Fi радіохвиль?

1) Необхідно встановити Wi-Fi роутер (Антени) якнайдалі від того місця, де постійно знаходяться люди. Наприклад, в коридорі квартири, де-небудь в кутку офісу, подалі від робочих місць і так далі. Якщо такої можливості немає і Ви змушені перебувати постійно поруч з працюючим Wi-Fi роутером, тоді хоча б вимикайте його коли не використовуєте. Так само правильно було б відключати Wi-Fi-роутер вночі будинку, коли він не затребуваний.

2) Використовуйте мінімальну потужність Wi-Fi пристрої, якої Вам буде достатньо! Не варто включати його на повну потужність без необхідності! Для повного покриття wifi мережею середньостатистичної міської квартири досить включити Wi-Fi пристрій всього на 25% від його максимальної потужності. За заводських установок, як правило, завжди включено 100% потужності. Відрегулювати це легко можна в налаштуваннях Вашого роутера.

3) При використанні ноутбука не кладіть його на коліна - намагайтеся, щоб всі електронні пристрої, що працюють по Wi-Fi, максимально мало стикалися з Вашим тілом!

Дотримуючись цих нескладних правил Ви зведете шкідливість випромінювання від Wi-Fi до міннальному або навіть зовсім нульового.

Варто так само відзначити, що по можливості краще проводити інтернет у Вашій квартирі (будинку, офісі) по дротах, що сприятливо позначиться не тільки на Ваше здоров'я і здоров'я оточуючих, а й на якості інтернет з'єднання. Тому як по кабелю завжди буде максимально можлива швидкість передачі даних, в той час, як по Wi-Fi швидкість передачі даних буде нижче - значно або не суттєво - це залежить від Вашого WiFi роутера . У будь-якому випадку швидкості по бездротових з'єднань нижче бодай навіть тому, що там йде шифрування сигналу, тобто на кодування переданих по повітрю зашифрованих даних теж йде якийсь час, нехай навіть воно і дуже мало, але все ж таки присутня. Так само не варто забувати і про радіоперешкоди, які сьогодні нас оточують колом! Постійно зростаюча кількість техніки в нашому житті все частіше працює без проводів і, як правило, приблизно на однакових радіочастотах. Ну і сусідські Wi-Fi маршрутизатори так само створюють перешкоди один одному, особливо, коли всі вони включені на максимальну потужність. Все це відбивається на падінні швидкостей по бездротових Wi Fi з'єднанням.

Короткий підсумок - дійсно постійне перебування в зоні дії Wi-Fi мереж несприятливо позначається на нашому здоров'ї. Провід завжди були, є і будуть найкращою альтернативою бездротових мереж, але менш зручною. Вибір за вами.

Вибір за вами

Увага! Не забудьте залишити Ваш коментар !!

Також на цю тему Ви можете почитати:

Як захиститися від шкідливого впливу Wi-Fi радіохвиль?
Як захиститися від шкідливого впливу Wi-Fi радіохвиль?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача