Статьи

Чи шкідливий Wi-Fi

  1. Як захиститися від шкідливого впливу Wi-Fi радіохвиль?

Сьогодні Wi-Fi-мережі оточують нас скрізь - удома, на роботі, в торгових і розважальних центрах, ресторанах і бістро і навіть просто на багатьох вулицях Сьогодні Wi-Fi-мережі оточують нас скрізь - удома, на роботі, в торгових і розважальних центрах, ресторанах і бістро і навіть просто на багатьох вулицях. А ось про вплив радіохвиль Wi-Fi на здоров'я людини мало хто замислюється. Так давайте розберемося, чи шкідливий wifi?

Для початку розберемося, як працює Wi-Fi - а працює ця бездротова мережа по радіоканалу, тобто випромінює електро-магнітне поле. Чи шкідливо це саме поле для здоров'я людини - питання, відповідь на який ми зараз і дізнаємося.

Завдяки багаторічним дослідженням іноземних вчених і лікарів про вплив Wi-Fi на організм людини вони з'ясували, що Wifi несприятливо впливає на організм людини при тривалому і сильному з ним контакті. Тобто, якщо Вас практично завжди і всюди оточують Wi-Fi мережі - припустимо, вдома у Вам Wi-Fi роутер, на роботі аналогічно, проживаєте Ви в мегаполісі, де кругом віщають точки доступу Wi-Fi - то, в цілому, це несприятливо для Вашого здоров'я. Відображається це несприятливий вплив тільки через кілька років, а то й десятиліть. Виражений негативний вплив вчені виявили приблизно через 10 років постійного перебування людини в зоні дії wifi радіохвиль. У Росії і СНД ми ще так довго WiFi не користуємося, тому у нас і рано говорити про захворювання, пов'язані зі шкідливим впливом W-Fi. А ось за кордоном, де люди давно використовую Wi-Fi в своєму житті, лікарі навіть захворювання називають, що асоціюються з wifi. Особливо шкідливо постійно знаходиться в зоні дії Wi-Fi радіомереж вагітним жінкам і маленьким дітям!

Як захиститися від шкідливого впливу Wi-Fi радіохвиль?

1) Необхідно встановити Wi-Fi роутер (Антени) якнайдалі від того місця, де постійно знаходяться люди. Наприклад, в коридорі квартири, де-небудь в кутку офісу, подалі від робочих місць і так далі. Якщо такої можливості немає і Ви змушені перебувати постійно поруч з працюючим Wi-Fi роутером, тоді хоча б вимикайте його коли не використовуєте. Так само правильно було б відключати Wi-Fi-роутер вночі будинку, коли він не затребуваний.

2) Використовуйте мінімальну потужність Wi-Fi пристрої, якої Вам буде достатньо! Не варто включати його на повну потужність без необхідності! Для повного покриття wifi мережею середньостатистичної міської квартири досить включити Wi-Fi пристрій всього на 25% від його максимальної потужності. За заводських установок, як правило, завжди включено 100% потужності. Відрегулювати це легко можна в налаштуваннях Вашого роутера.

3) При використанні ноутбука не кладіть його на коліна - намагайтеся, щоб всі електронні пристрої, що працюють по Wi-Fi, максимально мало стикалися з Вашим тілом!

Дотримуючись цих нескладних правил Ви зведете шкідливість випромінювання від Wi-Fi до міннальному або навіть зовсім нульового.

Варто так само відзначити, що по можливості краще проводити інтернет у Вашій квартирі (будинку, офісі) по дротах, що сприятливо позначиться не тільки на Ваше здоров'я і здоров'я оточуючих, а й на якості інтернет з'єднання. Тому як по кабелю завжди буде максимально можлива швидкість передачі даних, в той час, як по Wi-Fi швидкість передачі даних буде нижче - значно або не суттєво - це залежить від Вашого WiFi роутера . У будь-якому випадку швидкості по бездротових з'єднань нижче бодай навіть тому, що там йде шифрування сигналу, тобто на кодування переданих по повітрю зашифрованих даних теж йде якийсь час, нехай навіть воно і дуже мало, але все ж таки присутня. Так само не варто забувати і про радіоперешкоди, які сьогодні нас оточують колом! Постійно зростаюча кількість техніки в нашому житті все частіше працює без проводів і, як правило, приблизно на однакових радіочастотах. Ну і сусідські Wi-Fi маршрутизатори так само створюють перешкоди один одному, особливо, коли всі вони включені на максимальну потужність. Все це відбивається на падінні швидкостей по бездротових Wi Fi з'єднанням.

Короткий підсумок - дійсно постійне перебування в зоні дії Wi-Fi мереж несприятливо позначається на нашому здоров'ї. Провід завжди були, є і будуть найкращою альтернативою бездротових мереж, але менш зручною. Вибір за вами.

Вибір за вами

Увага! Не забудьте залишити Ваш коментар !!

Також на цю тему Ви можете почитати:

Як захиститися від шкідливого впливу Wi-Fi радіохвиль?
Як захиститися від шкідливого впливу Wi-Fi радіохвиль?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.