Статьи

Чи не працює WiFi на ноутбуці | Чому не діє Вай Фай модуль

  1. Можливі причини
  2. Проблема з адаптером
  3. Чому не працює Wi-Fi адаптер на ноутбуці: рішення програмних проблем

Що робити, якщо не працює Wi-Fi на ноутбуці і чому так відбувається? У цьому питанні допоможе розібратися наша інструкція, після прочитання якої Ви зможете швидко налаштувати бездротову мережу на будь-якому пристрої.

Для початку розберемо фактори, які можуть стати причиною, чому не включається Вай Фай модуль. Для початку розберемо фактори, які можуть стати причиною, чому не включається Вай Фай модуль

Можливі причини

Всі фактори, що впливають на роботу бездротової мережі можна розділити на наступні:

  1. Апаратна проблема. У цьому випадку причиною є погане підключення модуля у відповідний роз'єм, несправність самого заліза і так далі. Якщо після ремонту ноутбука не працює Wi-Fi, то, швидше за все, причина криється в апаратній частині;
  2. Програмна проблема. Якщо в апаратному забезпеченні все справно, то причину варто шукати саме в програмному забезпеченні. Виною несправності тут можуть бути несумісні або відсутні драйвера, відключений адаптер в налаштуваннях операційної системи і так далі.

Розглянемо всі причини, чому не працює Вай Фай на ноутбуці докладніше.

Проблема з адаптером

Для початку спробуйте активувати Wi-Fi через комбінацію клавіш на клавіатурі.

Зазвичай цю функцію активує поєднання клавіші Fn і однієї з ряду F1-F10, яка містить значок WiFi. Дане поєднання може відрізнятися в залежності від моделі ноутбука.

Якщо комп'ютер не реагує на ваші дії і бездротова мережа не включається, то переходите до наступних дій.

Зайдіть в Центр управління мережами і загальним доступом. Зайдіть в Центр управління мережами і загальним доступом У лівому стовпі з пунктами меню виберіть розділ «Зміна параметрів адаптера». Якщо в списку всіх модулів ви бачите бездротову мережу, біля якої намальований червоний хрест, то вам необхідно заново включити його.

Якщо в списку всіх модулів ви бачите бездротову мережу, біля якої намальований червоний хрест, то вам необхідно заново включити його

Можливо, не працює Вай Фай модуль на ноутбуці через те, що його не включили програмним способом в операційній системі.

Якщо ці варіанти вам не допомогли, то переходите до наступних заходів, які описані нижче.

Чому не працює Wi-Fi адаптер на ноутбуці: рішення програмних проблем

Клацніть по ярлику Мій комп'ютер правою кнопкою миші і зайдіть в властивості.

У лівому списку меню виберіть розділ Диспетчер пристроїв. У лівому списку меню виберіть розділ Диспетчер пристроїв У цьому вікні ви побачите все залізо, яке підключено до вашого комп'ютера. Крім того, в цьому вікні ви знайдете всю інформацію про працездатність кожного з елементів, встановлених драйверах і так далі.

У розділі Мережеві адаптери виберіть ваш модуль Вай фай і відкрийте властивості. У розділі Мережеві адаптери виберіть ваш модуль Вай фай і відкрийте властивості Швидше за все, ваш драйвер потребує перевстановлення. Натисніть правою кнопкою миші по залізу і виберіть пункт "Оновити драйвери». Якщо заліза, що відповідає за бездротову мережу, навіть немає в цьому списку, тоді переходите до вирішення апаратних несправностей. Тепер ви знаєте, що робити якщо не працює Wi-Fi адаптер на ноутбуці і зможете спробувати його полагодити.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!

Сподобалася стаття?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача