Статьи

Чи не працює Wi-Fi на iPhone або iPad: можливі рішення проблеми

 1. Усуньте зовнішні причини (перешкоди, чохли)
 2. На iPhone або iPad (перезавантаження, «забути мережу», скидання налаштувань мережі, перепрошивка)
 3. На роутере (маршрутизаторі)
 4. Народні засоби
 5. Зверніться в сервісний центр

Серед усіх проблем, з якими стикаються власники мобільних гаджетів, погана робота або повна відсутність Wi-Fi підключення є однією з найпоширеніших. Зазвичай виною всьому неправильні призначені для користувача настройки одного з пристроїв (маршрутизатора або смартфона), проте часом дозволити ситуацію, що склалася без втручання на апаратному рівні не вдається.

Зазвичай виною всьому неправильні призначені для користувача настройки одного з пристроїв (маршрутизатора або смартфона), проте часом дозволити ситуацію, що склалася без втручання на апаратному рівні не вдається

Нижче розглянемо найбільш ефективні методи лікування Wi-Fi з точки зору співвідношення загального числа спроб до вдалим. Тобто, саме ці способи найчастіше допомагають користувачам вирішити проблему з бездротовим підключенням даного типу.

ПО ТЕМІ: Як зменшити витрату мобільного трафіку на iPhone. 13 порад .

Усуньте зовнішні причини (перешкоди, чохли)

В першу чергу, слід переконатися у відсутності перешкод для сигналу. Якщо між роутером і смартфоном немає мікрохвильової печі, в якій лежить кілька робочих радіотелефонів, то він повинен проходити безперешкодно. Найчастіше проблема полягає в чохлах і бамперах, які були виготовлені недалекоглядними майстрами з металевих матеріалів - усунення такого аксесуара може зняти питання нестабільного Wi-Fi підключення.

Таблиця матеріалів з різним рівнем створюваних перешкод:

На iPhone або iPad (перезавантаження, «забути мережу», скидання налаштувань мережі, перепрошивка)

Природно, в першу чергу слід провести повний комплекс заходів щодо усунення можливої ​​помилки в настройках iOS, рухаючись по списку від самого простого до складного:

 • Вимикаємо і включаємо Wi-Fi в Пункті управління, перезавантажуємо пристрій .
 • У разі, якщо iPhone або iPad некоректно підключається до мережі Wi-Fi, спробуйте «забути» мережу. Для цього відкрийте додаток Налаштування, перейдіть в розділ Wi-Fi і натисніть на значок «i» поруч зі значком рівня сигналу.

Для цього відкрийте додаток Налаштування, перейдіть в розділ Wi-Fi і натисніть на значок «i» поруч зі значком рівня сигналу

 • Якщо це не допомагає, зробіть скидання налаштувань мережі. Для цього перейдіть по шляху: Налаштування -> Основні -> Скидання і натисніть на Скинути настройки мережі.

Для цього перейдіть по шляху: Налаштування -> Основні -> Скидання і натисніть на Скинути настройки мережі

 • У деяких випадках можна вдатися до процедури Відновлення ПО. Про те, чим відрізняється Оновлення ПЗ від Відновлення ПО, а також як цей процес виконується, ми детально розповіли в цьому матеріалі .

ПО ТЕМІ: Приховані можливості iPhone: 20 функцій iOS, про які Ви могли не знати .

На роутере (маршрутизаторі)

 • Перезавантажте роутер. Як би банально це не звучало, але рестарт роутера в деяких випадках дійсно сприяє покращенню роботи бездротової мережі на iOS.
 • Змініть метод шифрування (часто саме з цієї причини iOS-пристрої не хочуть підключатися до Wi-Fi).

Змініть метод шифрування (часто саме з цієї причини iOS-пристрої не хочуть підключатися до Wi-Fi)

 • Змініть канал і регіон.

Змініть канал і регіон

 • Скиньте роутер (маршрутизатор) до заводських налаштувань.

Скиньте роутер (маршрутизатор) до заводських налаштувань

ПО ТЕМІ: Чому iPhone і iPad гальмують і вимикаються на морозі .

Народні засоби

Втім, якщо у вас на руках старий iPhone 3GS або iPhone 4 з розбитим екраном і неробочий кнопкою Home, то можна ризикнути його здоров'ям і виконати один з перевірених тисячами користувачів способів температурного впливу. А саме - нагріти смартфон феном до критичної температури і потім перезавантажити, або навпаки - заморозити iPhone в холодильнику (і це не жарт).

Іноді це дає позитивний, але тимчасовий ефект і підтверджує наявність проблем апаратного плану.

Зверніться в сервісний центр

Якщо iPhone і раніше відмовляється здійснювати інтернет-підключення, то з високою часткою ймовірності є механічні пошкодження або заводський брак відповідного модуля. Таку проблему не слід усувати самостійно в домашніх умовах і краще звернутися в сервісний центр.

Дивіться також:

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача