Статьи

Ці незвичайні символи


Щоб прикрасити свій документ нестандартними і навіть кумедними символами, скористайтеся командою Вставка> Символ. Багато шрифти Windows містять нестандартні символи. Так, шрифт Symbol містить величезну кількість всяких забавних закорючек. Шрифт Wingdings просто вражає уяву достатком вигадливих штуковин; навіть такий "нормальний" шрифт, як Times New Roman, може похвалитися кількома незвичайними символами.

При бажанні зовсім не складно вставити будь-який з цих символів в свій документ. Для цього виконайте такі дії.

  1. Виберіть команду Вставка> Символ.

З'явиться вражаюче діалогове вікно Символ, показане на рис. 35.1.

Мал. 35.1. Діалогове вікно Символ

  1. Виберіть шрифт.

Деякі шрифти, такі як Symbol, Webdings і Wingdings, містять дивовижні по зображенню символи. Виберіть в списку, що розкривається Шрифт кожен з цих шрифтів, щоб переконатися, який екзотикою вони заповнені.

Примітка

Щоб ознайомитися з усіма незвичайними символами, виберіть в списку Шрифт саму верхню опцію (звичайний текст). Якщо символи, зібрані в деяких шрифтах, можуть застосовувати тільки користувачі певного типу комп'ютерів, то символи з набору (звичайний текст) доступні в будь-якому додатку Windows. Ви можете визначити, який набір символів з усього переліку "звичайних" символів вам підходить, а потім скористайтеся списком Набір. На рис. 35.1 показаний набір символів Грошові одиниці. Прокрутивши цей список, ви побачите весь набір грошових знаків, в тому числі і представлені на малюнку.

  1. Виберіть символ, який ви вирішили вставити в текст.

Для цього досить клацнути на ньому кнопкою миші.

  1. Клацніть на кнопці Вставити. Зазначений символ буде вставлений в ваш документ.
  2. Коли робота буде закінчена, клацніть на кнопці Скасування.

Є кілька символів, на використання яких варто звернути особливу увагу: при записи операції множення символ X більш підходить, ніж буква X, а для Поділу символ виглядає приємніше косою риси (/). Зазвичай я користуюся цією командою для вставки стрілок, що вказують вліво, вправо, вгору і вниз, при роботі над книгою про ... текстовому процесорі!

  • Деякі символи ви зможете вставити, натиснувши певну комбінацію клавіш. Комбінація, відповідна виділеного символу, видно в нижній частині діалогового вікна. Наприклад, для введення символу градуса (°) застосовується комбінація <Сtrl + @, Пропуск>. Це означає, що ви повинні натиснути <Ctrl + @> (насправді можна натиснути <Ctrl + Shift + 2>), а потім - клавішу <Пробіл>. В результаті ви отримаєте в документі символ градуса.
  • Рідко зустрічаються символи іноземних мов можна вводити не тільки в діалоговому вікні Символ, але і за допомогою спеціальних комбінацій клавіш. Читайте про це нижче, в розділі "Як ввести деякі символи" цієї глави.
  • Окремі символи, такі як ©, © й ™, можна ввести, користуючись командою Автотекст. Про цю команду ми говорили в чолі 7 .
  • Ввести символи в документ можна і по-іншому: спочатку наберіть код символу, а потім натисніть комбінацію клавіш <Alt + X>. Наприклад, кодом символу суми (грецька буква "сигма" - знак суми) є 2211. Наберіть це число в документі і натисніть <Alt + X>. Число 2211 чарівним чином перетвориться в символ суми.
  • Зверніть також увагу на перелік Раніше використовувалися символи, розташований в нижній частині діалогового вікна. Дуже зручна функція.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача