Статьи

Ці незвичайні символи


Щоб прикрасити свій документ нестандартними і навіть кумедними символами, скористайтеся командою Вставка> Символ. Багато шрифти Windows містять нестандартні символи. Так, шрифт Symbol містить величезну кількість всяких забавних закорючек. Шрифт Wingdings просто вражає уяву достатком вигадливих штуковин; навіть такий "нормальний" шрифт, як Times New Roman, може похвалитися кількома незвичайними символами.

При бажанні зовсім не складно вставити будь-який з цих символів в свій документ. Для цього виконайте такі дії.

  1. Виберіть команду Вставка> Символ.

З'явиться вражаюче діалогове вікно Символ, показане на рис. 35.1.

Мал. 35.1. Діалогове вікно Символ

  1. Виберіть шрифт.

Деякі шрифти, такі як Symbol, Webdings і Wingdings, містять дивовижні по зображенню символи. Виберіть в списку, що розкривається Шрифт кожен з цих шрифтів, щоб переконатися, який екзотикою вони заповнені.

Примітка

Щоб ознайомитися з усіма незвичайними символами, виберіть в списку Шрифт саму верхню опцію (звичайний текст). Якщо символи, зібрані в деяких шрифтах, можуть застосовувати тільки користувачі певного типу комп'ютерів, то символи з набору (звичайний текст) доступні в будь-якому додатку Windows. Ви можете визначити, який набір символів з усього переліку "звичайних" символів вам підходить, а потім скористайтеся списком Набір. На рис. 35.1 показаний набір символів Грошові одиниці. Прокрутивши цей список, ви побачите весь набір грошових знаків, в тому числі і представлені на малюнку.

  1. Виберіть символ, який ви вирішили вставити в текст.

Для цього досить клацнути на ньому кнопкою миші.

  1. Клацніть на кнопці Вставити. Зазначений символ буде вставлений в ваш документ.
  2. Коли робота буде закінчена, клацніть на кнопці Скасування.

Є кілька символів, на використання яких варто звернути особливу увагу: при записи операції множення символ X більш підходить, ніж буква X, а для Поділу символ виглядає приємніше косою риси (/). Зазвичай я користуюся цією командою для вставки стрілок, що вказують вліво, вправо, вгору і вниз, при роботі над книгою про ... текстовому процесорі!

  • Деякі символи ви зможете вставити, натиснувши певну комбінацію клавіш. Комбінація, відповідна виділеного символу, видно в нижній частині діалогового вікна. Наприклад, для введення символу градуса (°) застосовується комбінація <Сtrl + @, Пропуск>. Це означає, що ви повинні натиснути <Ctrl + @> (насправді можна натиснути <Ctrl + Shift + 2>), а потім - клавішу <Пробіл>. В результаті ви отримаєте в документі символ градуса.
  • Рідко зустрічаються символи іноземних мов можна вводити не тільки в діалоговому вікні Символ, але і за допомогою спеціальних комбінацій клавіш. Читайте про це нижче, в розділі "Як ввести деякі символи" цієї глави.
  • Окремі символи, такі як ©, © й ™, можна ввести, користуючись командою Автотекст. Про цю команду ми говорили в чолі 7 .
  • Ввести символи в документ можна і по-іншому: спочатку наберіть код символу, а потім натисніть комбінацію клавіш <Alt + X>. Наприклад, кодом символу суми (грецька буква "сигма" - знак суми) є 2211. Наберіть це число в документі і натисніть <Alt + X>. Число 2211 чарівним чином перетвориться в символ суми.
  • Зверніть також увагу на перелік Раніше використовувалися символи, розташований в нижній частині діалогового вікна. Дуже зручна функція.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.