Статьи

Чи не працює Інтернет на Андроїд, як усунути проблему?

подробиці

подробиці

Чи не працює Інтернет хоч і Андроїд підключений по Wi-Fi? Не бійтеся, проблема вирішувана! Я знаю дві проблеми через які можливі проблеми з Інтернетом, такі наприклад коли ви не можете зайти з телефону Андроїд нема на один сайт в Інтернеті з будь-якого браузера, також не можете зайти на Google Play.

Проблеми з Інтернетом можуть з'явитися через зміни в файлі hosts що знаходиться в системній папці Android пристрою. Так як файл hosts працює як фільтр, він може забороняти потрібні вам сайти або має неправильне утримання. Якщо Ви не змінювали його самі, то це могла б зробити за вас якась програма, наприклад Freedom , Яка після своєї установки вносить зміни в файл Hosts Андроїда які забороняють вхід в сервіси Google Play.

Такі проблеми можуть статися і з іншими сайтами наприклад соціальними мережами Вконтакте.

В першу чергу потрібно перевірити hosts, він повинен містити один рядок з двома значеннями:

localhost 127.0.0.1,

знайти цей файл можна за допомогою програми Root Explorer по дорозі:

/ etc / hosts

Якщо там все нормально, тоді швидше ви недавно встановили AdBlock для видалення реклами на Андроїд. При неправленая налаштуванні він забороняє вихід в Інтернет через Android навіть якщо ви нормально підключені через Wi-Fi мережу.

Я думаю що, трохи Вам допоміг ... Залишайте коментарі!


Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.