Статьи

Чи потрібні коментарі на сайті / блозі?

На запитання, поставлене в заголовку поста, важко відповісти однозначно. Все залежить від сайту. Наприклад, якщо у вас сайт, який продає будівельні матеріали для комплектації будівельний об'єктів, то йому, швидше за все, коментарі не потрібні (якщо на ньому немає, наприклад, блогу). Якщо ж ваш сайт не настільки жорстко b2b тематики, або це взагалі особистий блог або розважальний портал, то коментарі йому потрібні однозначно.

Але що робити, якщо ваші відвідувачі не коментують матеріали? Можна в пості / статті закликати читачів поділитися власним досвідом / висловити свою думку (підходить далеко не всім тематикам), можна писати пост-провокацію в коментарях до якого гарантовано вибухне холівар, але не у всіх це вийде. Можна зробити конкурс, відповіді до якого приймати в коментарях, але в кожну статтю по конкурсу не вставиш ...

А можна просто купити кілька коментарів до кожного нового посту, і тоді відвідувачі, що потрапили на сторінку з коментарями, значно охочіше втягнуться в дискусію, ніж якби вони потрапили на сторінку зовсім без коментарів. До того ж, наявність коментарів, що підтверджують компетенцію автора в описуваному питанні, підвищить довіру випадкових відвідувачів як до конкретного матеріалу сайту, так і до сайту в цілому (деякі з них напевно перетворяться в постійних читачів).

Сьогодні я хочу представити вам біржу коментарів QComment.ru , Яка пропонує купити осмислені коментарі до ваших матеріалів.

Всі автори біржі проходять іспит перед тим, як отримати допуск до виконання завдань замовників.

Форма замовлення дуже гнучка, коментарі можна замовити як до конкретного матеріалу сайту, так і до всіх матеріалів. Можна зробити так, що б по кілька коментарів купувалося тільки до нових постів.

На коментарі є кілька різних тарифів, є можливість замовити коментарі в соціальних мережах і на блог-платформах:

В біржі так само є партнерська програма, по якій вебмастера отримують 20% доходів біржі з залучених замовників і 10% з авторів (на даний момент набір авторів припинений).

Реєстрація в біржі проста і цілком стандартна, докладно на ній зупинятися не бачу сенсу, краще перейдемо відразу до процесу замовлення коментарів.

Заходимо в розділ «Замовнику», тиснемо «Створити проект»:

Як видно на скріншоті, у карти замовлення є чотири різні вкладки з налаштуваннями: Основні, Додатково, Обмеження, Сторінки.

На вкладці «Основні» крім назви і посилання можна вибрати тематику (є багато різних), тариф (див. Скріншот вище) і написати завдання авторам.

На вкладці «Додатково» можна вибрати групу, якій належить проект (для зручності замовника можна створювати групи), мова коментарів (доступні російська, українська, білоруська та англійська мови), ранг автора (чим вище ранг, тим якісніше коментарі, але повільніше наповнення - визначається за кількістю написаних коментарів і по їх унікальності), вибрати команду авторів (ви можете створювати свої команди, наприклад, для різних тематик коментарів), вибрати тип коментарів: Відгуки, Питання, Позитивні, Нейтральні, отрицат  Єльня
На вкладці «Додатково» можна вибрати групу, якій належить проект (для зручності замовника можна створювати групи), мова коментарів (доступні російська, українська, білоруська та англійська мови), ранг автора (чим вище ранг, тим якісніше коментарі, але повільніше наповнення - визначається за кількістю написаних коментарів і по їх унікальності), вибрати команду авторів (ви можете створювати свої команди, наприклад, для різних тематик коментарів), вибрати тип коментарів: Відгуки, Питання, Позитивні, Нейтральні, отрицат Єльня.

На вкладці «Обмеження» можна встановити час, в яке потрібно публікувати коментарі, ліміт коментарів з добу і в годину, ліміт для одного учасника та сторінку, а так же, задати стоп-слова.

На останній вкладці «Сторінки», можна задати список сторінок, на яких потрібні коментарі (якщо не потрібні обмеження - заповнювати не треба).

Після заповнення всіх потрібних полів, зберігаємо проект, поповнюємо баланс, тиснемо «Купити коментарі», задаємо кількість, і запускаємо проект. Коментарі з'являються досить швидко, виконані завдання можна перевіряти і, при необхідності, відправляти на доопрацювання.

Як бачимо, користуватися біржею коментарів QComment.ru досить просто, інтерфейс її зручний і зрозумілий, реєструємося , Налаштовуємо проект, і спостерігаємо за зростанням користувача активності у вас на сайті!

* Реклама

Але що робити, якщо ваші відвідувачі не коментують матеріали?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача