Статьи

Cent Browser

  1. переваги
  2. висновок

Браузер на основі Chromium з рядом додаткових можливостей

Браузер на основі Chromium з рядом додаткових можливостей.

Cent Browser - це простий і зручний браузер, що володіє великим числом додаткових можливостей. Він створений на базі проекту Chromium і відповідно успадкував всі його переваги. Зокрема, високу швидкість і продуктивність, стабільність, підтримку сучасних стандартів, зрозумілий інтерфейс і багато іншого. Однак користувачі вибирають Cent Browser нема за стандартні функції, а за ряд нових можливостей і налаштувань, яких немає у Google Chrome. Давайте докладніше розглянемо основні переваги Cent Browser і його переваги над конкурентами.

переваги

У Cent Browser реалізована функція прокручуваному панелі вкладок. Така можливість добре знайома користувачам Mozilla Firefox. Вона допоможе швидко знайти потрібну вкладку за допомогою коліщатка миші. Крім того, в налаштуваннях Cent Browser є опція включає перемикання вкладок за допомогою коліщатка миші. Там же ви зможете задати мінімальну ширину вкладок в пікселях, щоб при великій кількості відкритих вкладок, вони не сильно стискалися і були читаються.

Мал. 1. Доповнення для Cent Browser

На відміну від Google Chrome, закріплені вкладки можна закрити за допомогою швидкого закриття Ctrl + W. Режим приватного перегляду, в якому не зберігаються cookie, історія завантажень і журнал відвідувань сайтів не обов'язково запускати в новому вікні, а можна відкрити в новій вкладці (Нова автономна вкладка). Для панелі закладок Cent Browser доступна опція автоматичного приховування.

Для панелі закладок Cent Browser доступна опція автоматичного приховування

Мал. 2. Меню браузера

Не можна не згадати, про наявність в Cent Browser функції ледачою завантаження сесії, як в Firefox. При запуску браузера з раніше відкритими вкладками, завантажуватися буде тільки одна активна вкладка, а не все відразу, як в Chromium. Це істотно прискорює запуск браузера.

З метою зниження споживання пам'яті в Cent Browser присутня опція включення єдиного процесу рендеринга для всіх вкладок. Вона дозволяє до 50% скоротити споживання пам'яті, але при цьому браузер втрачає одне з головних достоїнств Chromium - многопроцессность архітектуру. Я б не рекомендував використовувати цю опцію на постійній основі, оскільки це може позначитися на стабільності браузера.

Я б не рекомендував використовувати цю опцію на постійній основі, оскільки це може позначитися на стабільності браузера

Мал. 3. Додаткові настройки Cent Browser

В адресному рядку Cent Browser присутня генератор QR-коду адреси сторінки. Ця функція дає можливість, прочитавши QR-код, швидко відкрити на мобільному пристрої тугіше сторінку, що і на комп'ютері.

Cent Browser розуміє жести мишею, швидкі клавіші (наприклад, «Анти-Бос» Ctrl + `), і підтримує супер-перетягування. Остання функція дозволяє задати різні чотири команди, які виконуються при перетягуванні з затиснутою лівою клавішею миші. Підказка не дасть переплутати дії.

Підказка не дасть переплутати дії

Мал. 4. Жести мишею в Cent Browser

Наостанок можна відзначити можливість відключення в браузері нелюбимого багатьма DirectWrite.

висновок

Я розкрив, далеко не всі можливості Cent Browser. У його настройках заховано ще багато цікавих опцій, які спрощують і прискорюють роботу в браузері. Самі розробники браузера кажуть: «Ми завжди додаємо функції до Chromium і ніколи не видаляємо з нього нічого, крім помилок». На мій погляд, це дуже точне визначення для Cent Browser.

оновлено 01.02.2019

Завантажити Cent Browser для Windows 32 біт Завантажити Cent Browser для Windows 32 біт

Безкоштовно На російській Версія 3.8.5.69

Завантажити Cent Browser для Windows 64 біт Завантажити Cent Browser для Windows 64 біт

Безкоштовно На російській Версія 3.8.5.69

Завантажити Cent Browser Portable для Windows 32 біт Завантажити Cent Browser Portable для Windows 32 біт

Безкоштовно На російській Версія 3.8.5.69

Завантажити Cent Browser Portable для Windows 64 біт Завантажити Cent Browser Portable для Windows 64 біт

Безкоштовно На російській Версія 3.8.5.69

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача