Статьи

CCK для Joomla

розробники з   YOOtheme   розповіли про швидкий запуск нової системи управління матеріалами для Joomla розробники з YOOtheme розповіли про швидкий запуск нової системи управління матеріалами для Joomla !, яка також включає в себе конструктор контенту на подобу CCK для Drupal.

Для тих, хто не працював з Drupal: CCK - це модуль для створення користувацьких типів вмісту в CMS Drupal. Це дійсно потужний інструмент керування вмістом, функціонал якого довгий час просили реалізувати всі любителі CMS Joomla. Врахувавши побажання громадськості, розробники YOOtheme взялися за створення власного дуже гнучкого компонента каталогу матеріалів для Joomla !, який оснащений великою кількістю функцій для створення власних типів контенту. Компонент називається ZOO.

Однією з ключових особливостей компонента є як-раз то, що він дає вам можливість створити свій власний користувальницький тип вмісту. Будь-розробник, який створює сайти на Joomla !, як правило, повинен публікувати різні типи контенту, які відрізняються від стандартних статей Joomla !. Наприклад, ви хотіли б запропонувати користувачам можливість завантаження на вашому сайті. В даний час є кілька способів зробити це. Зазвичай ви йдете в каталог розширень Joomla! і шукайте відповідний компонент для виконання цього завдання. Як правило, ви знаходите спеціальний компонент для файлового архіву з типовим набором функцій. Але іноді вам потрібні конкретні функції, які не може надати цей компонент, наприклад, ви хочете щоб відвідувачі могли голосувати за закачування, або вам просто потрібно додати користувацькі поля. Тоді ви починаєте шукати знову і знову ... І, може, вам пощастить.

Мабуть було б набагато зручніше, якби ви могли створювати свої власні типи вмісту та робити це так, ка ви цього хочете. Саме це і дозволить компонент ZOO. Для кожного користувача, який тип вмісту ви створюєте, ви зможете вибрати ті типи елементів, які він повинен утримувати. Наприклад, текст, зображення або завантажити файл. Ви також зможете додавати і видаляти деякі елементи, якщо це знадобиться пізніше.

За заявами розробників, в даний час доступні наступні типи елементів: простий текст, текстове поле (textarea), зображення, відео і завантаження. Вони можуть бути використані при створенні власних елементів змісту.

В даний час ведеться робота над створенням додаткових типів елементів. Випуск стабільної версії ZOO планується в березні.
Оригінальна інформація про проект тут: http://www.yootheme.com/blog/item/root/cck-for-joomla

PS

хочете дізнатися як заробити на власному сайті ?

Всі гаджети на одному блозі

пультова охорона квартир

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.