Статьи

CCK для Joomla

розробники з   YOOtheme   розповіли про швидкий запуск нової системи управління матеріалами для Joomla розробники з YOOtheme розповіли про швидкий запуск нової системи управління матеріалами для Joomla !, яка також включає в себе конструктор контенту на подобу CCK для Drupal.

Для тих, хто не працював з Drupal: CCK - це модуль для створення користувацьких типів вмісту в CMS Drupal. Це дійсно потужний інструмент керування вмістом, функціонал якого довгий час просили реалізувати всі любителі CMS Joomla. Врахувавши побажання громадськості, розробники YOOtheme взялися за створення власного дуже гнучкого компонента каталогу матеріалів для Joomla !, який оснащений великою кількістю функцій для створення власних типів контенту. Компонент називається ZOO.

Однією з ключових особливостей компонента є як-раз то, що він дає вам можливість створити свій власний користувальницький тип вмісту. Будь-розробник, який створює сайти на Joomla !, як правило, повинен публікувати різні типи контенту, які відрізняються від стандартних статей Joomla !. Наприклад, ви хотіли б запропонувати користувачам можливість завантаження на вашому сайті. В даний час є кілька способів зробити це. Зазвичай ви йдете в каталог розширень Joomla! і шукайте відповідний компонент для виконання цього завдання. Як правило, ви знаходите спеціальний компонент для файлового архіву з типовим набором функцій. Але іноді вам потрібні конкретні функції, які не може надати цей компонент, наприклад, ви хочете щоб відвідувачі могли голосувати за закачування, або вам просто потрібно додати користувацькі поля. Тоді ви починаєте шукати знову і знову ... І, може, вам пощастить.

Мабуть було б набагато зручніше, якби ви могли створювати свої власні типи вмісту та робити це так, ка ви цього хочете. Саме це і дозволить компонент ZOO. Для кожного користувача, який тип вмісту ви створюєте, ви зможете вибрати ті типи елементів, які він повинен утримувати. Наприклад, текст, зображення або завантажити файл. Ви також зможете додавати і видаляти деякі елементи, якщо це знадобиться пізніше.

За заявами розробників, в даний час доступні наступні типи елементів: простий текст, текстове поле (textarea), зображення, відео і завантаження. Вони можуть бути використані при створенні власних елементів змісту.

В даний час ведеться робота над створенням додаткових типів елементів. Випуск стабільної версії ZOO планується в березні.
Оригінальна інформація про проект тут: http://www.yootheme.com/blog/item/root/cck-for-joomla

PS

хочете дізнатися як заробити на власному сайті ?

Всі гаджети на одному блозі

пультова охорона квартир

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача