Статьи

Call-центр Infinity в Конгрес-готелі «Ареал»

У 17 кілометрах від Москви, далеко від міської суєти, в оточенні природи, потопаючи в сонячних променях і співі птахів, розташувався. У 2011 році готель вперше відчинив свої двері для відвідувачів: виконаний в альпійському стилі з загостреними дахами і зеленими галявинами, він став улюбленим місцем для роботи і заміського відпочинку жителів і гостей столиці.

«На початковому етапі організації роботи готелю велика увага приділялася якості готельного сервісу, створенню затишної і комфортної атмосфери для гостей і розширенню спектра послуг, що надаються, тому для роботи з потоком вхідних дзвінків використовували звичайну офісну АТС, і її було досить, - згадує Ігор Синельник, старший технічний фахівець конгрес-готелю «Ареал».

Готель набирав популярність, керівництво створювало нові відділи, доручаючи їм розвиток нових напрямків сервісу. Разом з розвитком бізнесу, ускладнювалася і внутрішня телефонна мережа. Перед технічним відділом була поставлена ​​задача: надавати статистику вхідних дзвінків для аналізу роботи рекламних напрямків, статистику вихідних дзвінків, а також запис розмов для можливості контролю якості роботи персоналу, що взаємодіє з клієнтами. Офісної АТС це було вже не під силу, тому ІТ-відділ почав пошук професійного рішення, яке б не тільки змогло задовольнити поточні вимоги керівництва, а й мало б розширеним функціоналом для роботи з клієнтами і можливістю інтеграції зі сторонніми CRM, і при цьому мало вигідною ціною. Пошуки були недовгими і свій вибір керівництво готелю вирішило зупинити на професійному вирішенні для колл-центрів Infinity .

Установка системи пройшла швидко, як і навчання персоналу завдяки простому і зрозумілому інтерфейсу Infinity. А для самих складних завдань, де потрібно програмування підключилася технічна підтримка Infinity, яка допомогла в реалізації поставлених завдань.

«Поки тільки одне питання виявився не під силу трьом групам фахівців (фахівці Infinity, телефоністи міської телефонної станції та фахівці, які обслуговують офісну АТС): періодично виникають збої незрозумілою етимології в проходженні телефонних викликів. використовуючи інструменти call-центру Infinity , Ми фіксуємо такі виклики і телефонуємо клієнтам самостійно, паралельно передаючи дані про виниклу помилку технічним фахівцям, які не залишають спроб знайти причину і виправити періодично виникає проблему, і ми впевнені, що у них все вийде, »- коментує впровадження Ігор Синельник.

Сьогодні працювати стало легше і простіше: точний облік, прозора аналітика, доступна через систему звітів, запис розмов, облік пропущених дзвінків з можливістю передзвонити в найкоротші терміни - все це допомагає підтримувати сервіс готелю на високому рівні, а також планувати в майбутньому розширення спектра послуг, що надаються і підключення нових відділів до системи Infinity.

«У 2016 році конгрес-готель« Ареал »в черговий раз довів, що може вважатися одним з кращих, підтвердивши свій статус 4-х зіркового готелю. Разом з Infinity ми створюємо такі умови, щоб робота перетворилася в відпочинок, а відпочинок в задоволення, »- доповнює Ігор Синельник.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.