Статьи

Call-центр Infinity в Конгрес-готелі «Ареал»

У 17 кілометрах від Москви, далеко від міської суєти, в оточенні природи, потопаючи в сонячних променях і співі птахів, розташувався. У 2011 році готель вперше відчинив свої двері для відвідувачів: виконаний в альпійському стилі з загостреними дахами і зеленими галявинами, він став улюбленим місцем для роботи і заміського відпочинку жителів і гостей столиці.

«На початковому етапі організації роботи готелю велика увага приділялася якості готельного сервісу, створенню затишної і комфортної атмосфери для гостей і розширенню спектра послуг, що надаються, тому для роботи з потоком вхідних дзвінків використовували звичайну офісну АТС, і її було досить, - згадує Ігор Синельник, старший технічний фахівець конгрес-готелю «Ареал».

Готель набирав популярність, керівництво створювало нові відділи, доручаючи їм розвиток нових напрямків сервісу. Разом з розвитком бізнесу, ускладнювалася і внутрішня телефонна мережа. Перед технічним відділом була поставлена ​​задача: надавати статистику вхідних дзвінків для аналізу роботи рекламних напрямків, статистику вихідних дзвінків, а також запис розмов для можливості контролю якості роботи персоналу, що взаємодіє з клієнтами. Офісної АТС це було вже не під силу, тому ІТ-відділ почав пошук професійного рішення, яке б не тільки змогло задовольнити поточні вимоги керівництва, а й мало б розширеним функціоналом для роботи з клієнтами і можливістю інтеграції зі сторонніми CRM, і при цьому мало вигідною ціною. Пошуки були недовгими і свій вибір керівництво готелю вирішило зупинити на професійному вирішенні для колл-центрів Infinity .

Установка системи пройшла швидко, як і навчання персоналу завдяки простому і зрозумілому інтерфейсу Infinity. А для самих складних завдань, де потрібно програмування підключилася технічна підтримка Infinity, яка допомогла в реалізації поставлених завдань.

«Поки тільки одне питання виявився не під силу трьом групам фахівців (фахівці Infinity, телефоністи міської телефонної станції та фахівці, які обслуговують офісну АТС): періодично виникають збої незрозумілою етимології в проходженні телефонних викликів. використовуючи інструменти call-центру Infinity , Ми фіксуємо такі виклики і телефонуємо клієнтам самостійно, паралельно передаючи дані про виниклу помилку технічним фахівцям, які не залишають спроб знайти причину і виправити періодично виникає проблему, і ми впевнені, що у них все вийде, »- коментує впровадження Ігор Синельник.

Сьогодні працювати стало легше і простіше: точний облік, прозора аналітика, доступна через систему звітів, запис розмов, облік пропущених дзвінків з можливістю передзвонити в найкоротші терміни - все це допомагає підтримувати сервіс готелю на високому рівні, а також планувати в майбутньому розширення спектра послуг, що надаються і підключення нових відділів до системи Infinity.

«У 2016 році конгрес-готель« Ареал »в черговий раз довів, що може вважатися одним з кращих, підтвердивши свій статус 4-х зіркового готелю. Разом з Infinity ми створюємо такі умови, щоб робота перетворилася в відпочинок, а відпочинок в задоволення, »- доповнює Ігор Синельник.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача