Статьи

Бюджет США забороняє фінансування полку Азов

У підписаному минулого тижня Дональдом Трампом федеральному бюджеті США міститься пункт про заборону надання будь-якої допомоги полку Азов У підписаному минулого тижня Дональдом Трампом федеральному бюджеті США міститься пункт про заборону надання будь-якої допомоги полку Азов.

Про це повідомляє американське видання The Hill.

Видання назвало Азов «ультранаціоналістичним збройним формуванням, яке відкрито приймає в свої ряди неонацистів».

Відзначається, що в законопроектах про бюджет, які приймалися останні три роки Палатою представників, містилася заборона на передачу американської допомоги Азову, але це положення кожен раз виключалося перед прийняттям бюджету в остаточному варіанті.

Однак в цьому році закон передбачає, що виділені кошти не можуть «використовуватися для передачі озброєнь, навчання або надання іншої допомоги батальйону Азов».

Як заявив член Палати представників Ро Ханна, який є противником надання Україні допомоги летального характеру, «ідея переваги білої раси і неонацисти є неприйнятними, і їм немає місця в нашому світі».

«Я дуже радий, що недавно прийнятий всеосяжний закон забороняє США поставляти зброю і навчати неонацистський батальйон Азов, який воює в Україні», - сказав він.

Згідно з бюджетним законом, США в 2018 році виділять Україні допомогу в розмірі $ 620,7 мільйонів. З яких - $ 200 мільйонів - по лінії Пентагону, і $ 420,7 мільйонів - по лінії Державного департаменту.

Нагадаю, 24 грудня минулого року бійці «Азова» мало не начистили фізіономію порошенківська раднику Бірюкову.

В той день в Києві проходив рошенівських антимайдан , На який його організаторам під керівництвом Бірюкова вдалося зібрати лише пару сотень калік.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.