Статьи

Брокери бінарних опціонів, що використовують систему Webmoney

На сучасному ринку бінарних опціонів існують брокери, які використовують платіжну систему Webmoney в якості способу внесення та виведення клієнтських коштів На сучасному ринку бінарних опціонів існують брокери, які використовують платіжну систему Webmoney в якості способу внесення та виведення клієнтських коштів.

Платіжна система Webmoney (WM) працює приблизно за тим же принципом, що і PayPal. Зареєструвавши гаманець Webmoney, трейдери бінарних опціонів отримують можливість вносити кошти на рахунок свого брокера і виводити їх звідти.

Кращі брокери, що приймають платежі за Webmoney::

Як працює система Webmoney на платформах для торгівлі бінарними опціонами

Якщо брокерів бінарних опціонів приймає оплату через Webmoney, трейдеру достатньо відкрити в рахунок в цій системі, і далі він може проводити всі операції за допомогою свого електронного гаманця. Процедура підключення функції оплати через Webmoney для брокерів бінарних опціонів описана нижче.

Щоб мати можливість приймати оплату через Webmoney, брокер повинен використовувати спеціальний інструмент Web Merchant, який також дозволить створити на брокерське сайті кнопку Webmoney. При натисканні на цю кнопку ініціюється фінансова операція:

трейдера перенаправляють на сайт Webmoney для входу в систему і підтвердження транзакції. Після виконання операції трейдер знову автоматично потрапляє на сайт брокера, а брокеру приходить повідомлення про завершення операції по внесенню або виведення коштів.

Після виконання операції трейдер знову автоматично потрапляє на сайт брокера, а брокеру приходить повідомлення про завершення операції по внесенню або виведення коштів

Верифікація рахунку Webmoney

Перш ніж використовувати систему Webmoney для перерахування коштів на рахунок брокера бінарних опціонів, трейдеру необхідно пройти процедуру верифікації, яка, як правило, полягає в поданні наступних документів:

 1. Посвідчення особи (загальногромадянський паспорт, водійське посвідчення або закордонний паспорт). Посвідчення має бути чинним на момент подання, і в ньому повинні бути вказані прізвище та ім'я трейдера, дата закінчення документа (якщо є), дата і місце народження трейдера, його підпис і фотографія.
 2. Документ, що підтверджує адреса проживання або реєстрації (рахунок за комунальні послуги або банківська виписка, видані не раніше ніж 3 місяці тому).
 3. Копія лицьового та зворотного боку банківської карти користувача (при цьому вас можуть попросити приховати перші або останні 4 цифри номера картки та / або її код безпеки).

Крім того, у Webmoney є і власна система верифікації (так званий "атестат"), завдяки якій ця платформа і набула широкого поширення, так як така система різко підвищує рівень безпеки клієнтських даних і практично виключає можливість відмивання грошей.

Які брокери використовують систему Webmoney?

Нижче перераховані деякі брокери, які використовують платіжну систему Webmoney:

 1. Stockpair
 2. 24Option
 3. BeeOptions
 4. uBinary
 5. TradeRush
 6. OptionBit
 7. OptionRally
 8. Options770

Це далеко не повний список, ми перерахували лише найвідоміших брокерів.

Як користуватися системою Webmoney на платформах для торгівлі бінарними опціонами

Після успішного проходження процедури верифікації та отримання "атестата" Webmoney ви можете вільно користуватися цією системою для внесення і виведення коштів з брокерського рахунку. Однак необхідно мати на увазі, що брокер може на свій розсуд встановлювати ліміти на депозити і виведення коштів як для всіх способів платежу, так і конкретно для платежів через Webmoney. При внесенні коштів через Webmoney вони, як правило, зараховуються на рахунок вже через кілька хвилин.

На сайті брокера, який використовує Webmoney, на сторінці оплати присутній відповідний кнопка. Після входу в систему необхідно натиснути на цю кнопку, і ви відразу будете перенаправлені на сайт Webmoney, де зможете здійснити необхідну операцію з допомогою свого гаманця.

Перспективи брокерів бінарних опціонів, що користуються системою Webmoney

Після того, як Liberty Reserve і інші системи з анонімними транзакціями припинили своє існування, у багатьох були побоювання, що така ж доля спіткає і Webmoney.

Однак на ділі ситуація вийшла абсолютно зворотна: система Webmoney стала ще більш популярною, тому що робота з нею неможлива без проходження перевірки, що гарантує повну безпеку і практично виключає вірогідність її використання з метою відмивання грошей. Верифікація позитивно впливає і на використання системи Webmoney брокерами бінарних опціонів, вимоги до яких також посилилися. Таким чином, трейдери, які використовують Webmoney для внесення і виведення коштів, можуть не переживати за безпеку свого капіталу.

Ще одна перевага Webmoney полягає в зручній системі інтеграції: брокерам бінарних опціонів не обов'язково переводити кошти, отримані через Webmoney, вони можуть витрачати їх на свої потреби, виконуючи електронні платежі. З цієї причини на сучасному ринку стає все більше брокерів, які використовують Webmoney.

Які брокери використовують систему Webmoney?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача