Статьи

Браузер Opera в портативному (працює без установки) режимі - інструкція

Вітаю Вітаю!
Портативний (портейбл) режим використання браузера хороший тим, що можна в прямому сенсі слова носити з собою закладки, збережені дані для авторизації та іншу інформацію, яка доступна при використанні браузера, причому незалежно від того, на якому комп'ютері буде здійснено запуск.

Браузер Opera підтримує портативний режим використання, і в даній інструкції буде розказано, як за допомогою офіційного дистрибутива Opera отримати портативний варіант браузера, який в свою чергу можна буде скопіювати, наприклад, на флешку і запускати абсолютно на будь-якому комп'ютері.

Для створення портативного браузера Opera нам знадобиться офіційний дистрибутив, який необхідно завантажити з офіційного сайту.

Для створення портативного браузера Opera нам знадобиться офіційний дистрибутив, який необхідно завантажити з офіційного сайту

Для цього перейдіть на офіційний сайт Opera , І клікніть по великій зеленій кнопці, що іменується Завантажити зараз. Розпочнеться процес скачування дистрибутива Opera, який не займе багато часу, тому що захитається он-лайн установник, який має розмір трохи більше мегабайта, який після запуску «підтягне» необхідні файли з Інтернет-а.

Розпочнеться процес скачування дистрибутива Opera, який не займе багато часу, тому що  захитається он-лайн установник, який має розмір трохи більше мегабайта, який після запуску «підтягне» необхідні файли з Інтернет-а

Завантаживши дистрибутив браузера Opera, запустіть його. У вікні установки браузера Opera натисніть на кнопку Налаштування.

У вікні установки браузера Opera натисніть на кнопку Налаштування

В результаті буде відкрито вікно налаштування параметрів. З нечисленних опцій і налаштувань клікніть по випадає меню опції Встановити для і виберіть пункт На переносний USB накопичувач. Решта опцій можете змінити на свій розсуд, після чого натисніть кнопку Прийняти та встановити.

Інсталятор Opera розпакує файли браузера в зазначену вами папку, після чого ви зможете перенести їх на флешку (або інший носій) і користуватися браузером в портативному (працює без установки) режимі на абсолютно будь-якому комп'ютері.

Ваші закладки, збережені дані для авторизації і т.д. завжди будуть з вами, де б ви не запустили браузер Opera. Це дійсно зручно.

На цьому все, що я хотів розповісти про портабельная режимі в Opera. При наявності питань, ви завжди зможете їх залишити в коментарях, для цього скористайтеся відповідною формою, що розташована трохи нижче.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача