Статьи

Браузер Opera в портативному (працює без установки) режимі - інструкція

Вітаю Вітаю!
Портативний (портейбл) режим використання браузера хороший тим, що можна в прямому сенсі слова носити з собою закладки, збережені дані для авторизації та іншу інформацію, яка доступна при використанні браузера, причому незалежно від того, на якому комп'ютері буде здійснено запуск.

Браузер Opera підтримує портативний режим використання, і в даній інструкції буде розказано, як за допомогою офіційного дистрибутива Opera отримати портативний варіант браузера, який в свою чергу можна буде скопіювати, наприклад, на флешку і запускати абсолютно на будь-якому комп'ютері.

Для створення портативного браузера Opera нам знадобиться офіційний дистрибутив, який необхідно завантажити з офіційного сайту.

Для створення портативного браузера Opera нам знадобиться офіційний дистрибутив, який необхідно завантажити з офіційного сайту

Для цього перейдіть на офіційний сайт Opera , І клікніть по великій зеленій кнопці, що іменується Завантажити зараз. Розпочнеться процес скачування дистрибутива Opera, який не займе багато часу, тому що захитається он-лайн установник, який має розмір трохи більше мегабайта, який після запуску «підтягне» необхідні файли з Інтернет-а.

Розпочнеться процес скачування дистрибутива Opera, який не займе багато часу, тому що  захитається он-лайн установник, який має розмір трохи більше мегабайта, який після запуску «підтягне» необхідні файли з Інтернет-а

Завантаживши дистрибутив браузера Opera, запустіть його. У вікні установки браузера Opera натисніть на кнопку Налаштування.

У вікні установки браузера Opera натисніть на кнопку Налаштування

В результаті буде відкрито вікно налаштування параметрів. З нечисленних опцій і налаштувань клікніть по випадає меню опції Встановити для і виберіть пункт На переносний USB накопичувач. Решта опцій можете змінити на свій розсуд, після чого натисніть кнопку Прийняти та встановити.

Інсталятор Opera розпакує файли браузера в зазначену вами папку, після чого ви зможете перенести їх на флешку (або інший носій) і користуватися браузером в портативному (працює без установки) режимі на абсолютно будь-якому комп'ютері.

Ваші закладки, збережені дані для авторизації і т.д. завжди будуть з вами, де б ви не запустили браузер Opera. Це дійсно зручно.

На цьому все, що я хотів розповісти про портабельная режимі в Opera. При наявності питань, ви завжди зможете їх залишити в коментарях, для цього скористайтеся відповідною формою, що розташована трохи нижче.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.