Статьи

Браузер Internet Explorer 11 скачати безкоштовно


- Перевірений часом, надійний інтернет-браузер

Internet Explorer - це надійний, перевірений часом безкоштовний браузер від Microsoft. Цей веб-оглядач поширюється абсолютно безкоштовно, йде в комплекті до будь-якої операційної системи Windows. Для нього є безліч доповнень. Він має вбудований модуль, який блокує спливаючі вікна. Можливий вибір пошукової системи за умовчанням. Браузер має зручний інтерфейс для роботи з вкладками. Internet Explorer це один з найстаріших браузерів, він заслужив довіру у безлічі користувачів Всесвітньої павутини.

Особливості та плюси браузера Internet Explorer:

  • Зручний інтерфейс.
  • Підтримка ActiveX компонентів.
  • При переході по посиланнях браузер підсвічує вкладки батьківського і дочірніх сторінок.
  • Захист від реклами і фішингу.
  • Безкоштовна установка і подальші оновлення.
  • Вибір ПС за замовчуванням.
  • Непоганий вибір доповнень.
  • Вбудовані компоненти WebMoney, Skype і менеджера завантажень FlashGet.
Статус Безкоштовно ОС Microsoft Windows 10, 8, XP, 7, Vista Версія 11.0.23 Оновлено: 2016-08-12 Російська мова Є Категорії програми браузери Сайт розробника www.microsoft.com/Windows/default.aspx Рейтинг:

4,19 з 5, оцінок - 21

Скріншоти:
Інтерфейс Internet Explorer Перегляд сайту в Internet Explorer Налаштування Internet Explorer

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.