Статьи

Браузер Гугл Хром (Google Chrome) блокує скачіваеніе файлів

 1. Невелика передісторія
 2. Відключаємо блокування скачування файлів в браузері Гугл Хром
 3. Якщо все-таки Chrome зупинив завантаження

Автор admin На читання 3 хв.

Зіткнувся з цікавим нововведенням в браузері Гугл Хром: з якогось моменту він взяв на себе роботу антивіруса і став начисто блокувати завантаження деяких архівів і файлів, мотивуючи це тим, що вони містять шкідливе ПЗ і можуть завдати шкоди комп'ютеру. При цьому немає можливості скасувати перевірку для конкретного файлу. Нижче розповім, що робити, якщо Google Chrome блокує скачування файлів.

Невелика передісторія

До слова сказати, скачуваний файл був повністю дієздатний і не містив вірусів. Захист браузера спрацювала, можна сказати, на порожньому місці.

Захист браузера спрацювала, можна сказати, на порожньому місці

Браузер починає блокувати шкідливі файли

Я, зрозуміло, дуже вдячний хлопцям з Google за таку турботу і цілком упевнений в тому, що функція блокування файлів браузером допоможе знизити кількість заражень вірусами. Але як то кажуть, є одне маленьке «але».

Я завжди був строгим прихильником того, що кожна річ повинна відповідати своєму призначенню. Комп'ютер захищений в кілька рівнів надійним антивірусом , Допоміжним ПО, а також іншими видами активного та пасивного захисту. Знову ж таки, я строго дотримуюся правил користування інтернетом і не скачував ніяких матеріалів без їх фонової перевірки штатним антивірусом.

У зв'язку з цим виникло питання: як відключити набридливу блокування скачування файлів в Google Chrome? Як завжди - все дуже просто! Нижче описані покрокові дії.

Відключаємо блокування скачування файлів в браузері Гугл Хром

 1. Переходимо в меню браузера Google Chrome, натиснувши на кнопку з трьома смужками в верхньому кутку вікна браузера, вибираємо «Завантаження». Заходимо в папку завантажень через меню браузера

  Можна ввести в адресному рядку адресу: chrome: // settings / і натиснути кнопку Enter.

 2. Вибираємо «Налаштування». Відкриваємо налаштування браузера
 3. Кількома по пункту (в самому низу) «Показати додаткові налаштування». Кількома по додаткових налаштувань
 4. Прокручуємо сторінку вниз до заголовка «Особисті дані».
 5. Знімаємо галочку з пункту «Увімкнути захист від фішингу та шкідливих програм». Відключаємо захист від фішингу та шкідливих програм

  Ще цей пункт може називатися «Захистити свій пристрій від небезпечні сайтів».

 6. Усе. Можна завантажувати, блокування відключена.

Якщо все-таки Chrome зупинив завантаження

 1. Заходимо в каталог завантажень. Там лежить непідтверджений файл (по його об'єму можна зрозуміти).
 2. Перейменовуємо його з потрібним розширенням. Я таким чином відновив файл ZIP, заблокований Хромом, а качав його півтори години.

Якщо це не допомогло, подивіться цю статтю: «Не вдалося виконати перевірку на віруси при скачуванні файлу» . Можливо, вона буде корисна і допоможе вам.

Розблокування в браузері Гугл Хром корисно тільки в деяких випадках, так як скачуваний файл дійсно може містити вірус або інше шкідливе ПЗ, і при поганій захисту комп'ютера це може привести до неполадок. Забороняється відключати без гострої і, головне, усвідомленої необхідності функцію захисту від фішингу та шкідливих програм!

Оцініть статтю: Поділіться з друзями!

У зв'язку з цим виникло питання: як відключити набридливу блокування скачування файлів в Google Chrome?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача