Статьи

Браузер Google Chrome (хром), скачати Chrome безкоштовно

 1. Особливості
 2. Безпека
 3. швидкість
 4. стабільність
 5. інтерфейс
 6. теми
 7. розширення
 8. завантажити Chrome
браузери

-> браузер Chrome -> Безкоштовний браузер Google Chrome

Google Chrome - браузер, що розробляється компанією Google і використовує для відображення веб-сторінок движок WebKit. Перша публічна бета-версія для Microsoft Windows вийшла 2 вересня 2008 року, а перша стабільна - 11 січень 2008 року. На даний момент найсвіжіша стабільна версія - Chrome 44.0.2403.130

Особливості

Google Chrome спрямований на підвищення безпеки, швидкості і стабільності. 9 червня 2009 року розробники Google Chrome в своєму інтерв'ю для неофіційного спільноти користувачів позначили стратегію подальшого розвитку свого продукту, яка полягає в тому, що браузер буде мати максимально високу швидкість роботи і мінімально допустимий функціонал, а всі додаткові функції планується впроваджувати за допомогою розширень.

Безпека

Chrome періодично завантажує оновлення з двох чорних списків (один для фішинг сайтів і один для сайтів містять шкідливе ПЗ) і попереджає користувача, коли той намагається відвідати шкідливий сайт.

Chrome, як правило, створює для кожної вкладки окремий процес, щоб не допустити ситуації при якій вміст однієї вкладки має можливість впливати на вміст іншої (так само, в разі, якщо процес обробки вмісту вкладки зависне, його можна буде завершити без ризику втрати даних інших вкладок). Процесу вкладки дається найменше число привілеїв, процес може здійснювати обчислення, але не може зчитувати або запис. Образно висловлюючись, вкладка знаходиться в пісочниці.

Як правило, плагіни (найбільш популярний Adobe Flash Player), не є частиною браузера і не можуть бути вбудовані в пісочницю. 30 березня 2010 року Google оголосив, що незабаром Adobe Flash буде вбудований в браузер, що позбавляє користувача від необхідності завантажувати та встановлювати його. Оновлюватися Flash Player буде також автоматично. Починаючи з версії 5.0.375.86 Adobe Flash Player був інтегрований.

При завантаженні виконуваного файлу (наприклад, з розширенням EXE, DLL або BAT) спочатку необхідно підтвердити завантаження, натиснувши кнопку Зберегти, яка з'являється на панелі завантажень. Це дозволяє запобігти автоматичній завантаження шкідливого програмного забезпечення на комп'ютер.

Браузер підтримує режим інкогніто. Сторінки, які проглядаються в цьому вікні, не з'являться в історії браузера або історії пошуку, а також не залишать на комп'ютері інших слідів, таких як файли cookie, вони автоматично видаляються коли користувач закриє це вікно. Проте, всі файли, які будуть завантажені, або закладки, які будуть створені, залишаться в цілості й схоронності. Як попереджає сам браузер, перехід в режим інкогніто не впливає на реакцію інших користувачів, серверів або програмного забезпечення і не дозволяє захиститися від:

 • Веб-сайтів, які збирають інформацію про вас або передають її іншим
 • Постачальників послуг Інтернету або їх співробітників, які відстежують, які сторінки ви відвідуєте
 • Шкідливого ПО, яке відстежує натискання клавіш

швидкість

Google Chrome використовує високопродуктивний движок обробки JavaScript V8. Також, для прискорення завантаження сторінок Google Chrome може використовувати попередній виклик DNS.

стабільність

У Chrome використовується многопроцессность архітектура, і кожній вкладці або плагіну, в більшості випадків, відповідає окремий процес. Ця процедура, яка називається ізоляцією процесів, виключає ймовірність того, що вкладки будуть заважати один одному. Також, зловмисник, використовуючи одну вкладку, не зможе підглянути, що відбувається в іншій, і, якщо на одній вкладці відбудеться збій, це не завадить роботі всього браузера - потрібно буде просто закрити дану вкладку.

Chrome включає в себе диспетчер задач, який дозволяє подивитися, як сайти і плагіни використовують оперативну пам'ять, процесор і інтернет-канал користувача, а також - завершити їх роботу в разі потреби.

інтерфейс

За замовчуванням інтерфейс Google Chrome включає кнопки: назад, вперед, оновити / зупинити завантаження, додати поточну сторінку в закладки, перейти на головну сторінку (додому). Кнопка переходу на головну сторінку може бути відключена.

Картотека є основним компонентом інтерфейсу і знаходиться у верхній частині вікна, а не під рядком адреси. Ця зміна виглядає досить контрастно в порівнянні з багатьма іншими браузерами. Вкладка легким перетягуванням на вільне місце може бути перенесена в окреме вікно (можливий також і зворотний варіант). Кожна вкладка має свій власний набір елементів, в тому числі Omnibox.

Omnibox - це адресний рядок, яка знаходиться зверху кожної вкладки, вона поєднує в собі адресний рядок і рядок пошуку. Omnibox перенаправляє запит в пошукову систему, в тому випадку, якщо адреса не відповідає правилам написання URL - наприклад, не містить точок, імені протоколу, косих рис, містить прогалини на початку адреси і т. Д. При введенні пошукового запиту Google за допомогою функції пошуку в Інтернеті «Мені пощастить» пропонує перший за списком URL адреса (наприклад, при введенні в адресний рядок слова «яндекс» браузер автоматично запропонує варіант «www.yandex.ru»). Так само автодоповнення пропонується пошуком по закладках та історії раніше відвіданих сторінок. У браузері ви можете телефонувати різних пошукових машин прямо з адресного рядка. Для цього треба ввести скорочення для даної пошукової машини (наприклад, букву 'g' для google), потім натиснути клавішу «Tab» і ввести пошуковий запит. При відвідуванні сайтів браузер автоматично копіює звідти рядок пошукових запитів і наступного разу при введенні цього сайту автоматично буде запропоновано пошук з використання його пошукової системи.

Однією з відмінних рис Chrome є сторінка швидкого доступу, яка може заміняти домашню сторінку і відкривається при створенні нової вкладки. На сторінці нової вкладки міститься 8 найбільш відвідуваних веб-сайтів (відображаються у вигляді маленьких знімків веб-сторінок), недавно закриті вкладки, поради щодо використання Chrome і синхронізація закладок. За бажанням користувач може змінити зовнішній вигляд сторінки, додавши або видаливши одну з опцій.

Chrome має менеджер закладок, доступний з меню. Зліва від Omnibox є кнопка (на ній зображена зірочка), при натисканні на яку поточна сторінка додається в закладки. На даний момент ця функція недоступна у версіях Chrome на платформах Linux і Mac. У 6-ій версії ця кнопка була прибрана разом з опцією в параметрах, а зірочка перемістилася в праву частину Omnibox, як у браузера Mozilla Firefox.

Вікно «Параметри Google Chrome» містить три вкладки: «Основні», «Особисті дані» і «Розширені». Вкладка «Основні» містить налаштування: домашньої сторінки, пошукових систем і браузера за замовчуванням. Вкладка «Особисті дані» містить налаштування: синхронізації закладок, збереження паролів, автозаповнення форм, можливість імпорту даних про роботу з іншого браузера і налаштування тем. Вкладка «Розширені» містить налаштування: конфіденційності, мережі, перекладача, завантажень і безпеки.

Chrome дозволяє користувачеві створювати локальні ярлики на додатки (а саме - їх сторінки). При запуску такого ярлика сторінка, на яку він веде, відкривається в Chrome, але без елементів інтерфейсу (за винятком заголовка).

При завантаженні файлу з веб-сайту в нижній частині вкладки з'являється панель завантажень, на якій відображається хід завантаження. Список всіх завантажених файлів знаходиться на сторінці завантажень.

теми

Починаючи з версії 3.0, користувачі можуть встановити теми змінюють зовнішній вигляд браузера. Була створена галерея, яка включала в себе як теми від Google, так і теми від третіх осіб.

розширення

Розширення Google Chrome дозволяють розширити можливості і функції браузера. Та чи інша функція може бути корисна для деяких людей, але не для всіх. Розширення дозволяють додавати в Google Chrome тільки потрібні можливості, уникаючи накопичення функцій, які не використовуються. Google створив спеціальну галерею розширень від третіх осіб.

Вперше розширення з'явилися в стабільній версії Chrome 4.0, а галерея була офіційно відкрита 25 січня 2010 року. На момент відкриття в ній було вже 1500 розширень.

завантажити Chrome

Завантажити Chrome можна через розділ завантажити браузери - завантажити Chrome , Де представлені всі стабільні версії браузера та зведення змін до кожної версії.


Можливо, Вас зацікавлять:

Браузер Google Chrome (хром), скачати Chrome безкоштовно

Рейтинг: 4.9

(Голосів: 10)

Користь: +4

(Голосів: 5)

eee eee

, Улюблений браузер: Mozilla Firefox

2013-07-16 22:06:50

відмінний браузер!

спасибі, розробники! був приємно здивований вашою канаркою для віндовс.успехов вам!

ну і звичайно спасибі цьому сайту! дуже необхідний, познавательний.я постійно до нього повертаюся, щоб дізнатися саме свежее.особенно хвилює доля браузера opera.

Юрій Юрій

, Улюблений браузер: Google Chrome

2014-10-14 10:13:26

Хлопці знову що то з маштабування.

Oleg

, Улюблений браузер: Google Chrome

2015-03-29 10:24:54

Тільки Chrom !!!!!!!

добре браузер

Щоб залишити коментар - зареєструйтеся або авторизуйтесь через улюблений сервіс (ВКонтакте, Однокласники, Twitter та ін.) за допомогою OpenID .

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача