Статьи

Браузер Аміго - як завантажити і встановити безкоштовно на комп'ютер, інструкції з фото і відео

 1. Що таке браузер «Аміго»
 2. Переваги і недоліки «Аміго»
 3. Установка оглядача «Аміго»
 4. Як користуватися браузером
 5. Випадає вікно «Налаштування і управління»
 6. Налаштування браузера: основне
 7. Проблеми при роботі з браузером «Аміго»
 8. Браузер не запускається
 9. Відео: як видалити браузер «Аміго» з комп'ютера
 10. Чи не зберігаються паролі
 11. Чи не встановлюються розширення (плагіни)
 12. Як видалити браузер «Аміго»

Часто, встановлюючи нові програми на комп'ютер, ми стикаємося з тим, що крім необхідного нам продукту з'являється раптом якийсь браузер розробки компанії Mail.ru - «Аміго». Частина користувачів вважають його вірусом, який, тим не менш, пропускається усіма антивірусними системами. Так що ж це за браузер і чи варто їм користуватися?

Що таке браузер «Аміго»

«Аміго» - це браузер, який був розроблений компанією Mail.Ru для більш зручного спілкування в соціальних мережах. Він підходить для операційних систем Windows XP / Vista / 7/8 / 8.1 / 10, а також існує мобільна версія додатка.

Як і інші відомі браузери (Google Chrome, «яндекс.браузер» та інші), «Аміго» створений в першу чергу для того, щоб просувати продукцію компанії-розробника: пошукову систему, поштового агента, ігри, карти, соціальні мережі і так далі . Саме тому він встановлюється автоматично разом з іншими продуктами «Мейл Груп» (і не тільки з ними). Тобто «Аміго» - це зовсім не вірус, а просто елемент рекламної кампанії, не більше того.

Особливістю браузера «Аміго» є функція моніторингу стрічки соціальної мережі. У правій частині його вікна в вертикальному фреймі показується новинна стрічка обраної вами соцмережі. При цьому перемикання між мережами відбувається в один клік, що, звичайно ж, дуже зручно. Відображаються всі новини груп і друзів, але немає автоматичного оновлення, що зручно тим, у кого багато різних підписок.

Відображаються всі новини груп і друзів, але немає автоматичного оновлення, що зручно тим, у кого багато різних підписок

Найбільш популярні в Росії соціальні мережі інтегровані з «Аміго»

Браузер дозволяє слухати музику і сортувати її по альбомах без входу в соціальну мережу. За один клік в нього можна перенести всі закладки з інших веб-оглядачів, якщо це необхідно. В адресному рядку є невеликий значок: при натисканні на нього в обраній соціальній мережі на вашій стіні зберігається посилання, по якій можна увійти в «Аміго».

Переваги і недоліки «Аміго»

«Аміго» має цілий ряд переваг перед іншими браузерами:

 • продуктивність: на швидкість роботи браузера впливають різні розширення і плагіни, які за умовчанням неактивні і не перевантажують платформу оглядача;
 • будь-яке розширення з магазину Chrome може бути встановлено в «Аміго»;
 • простий інтерфейс;
 • кнопка Mail.ru Checker: при натисканні на неї відкривається пошта Mail.ru, що зручно тим, хто цією поштою користується;
 • ресурсомісткість: «Аміго» дуже помірно використовує оперативну пам'ять, тому може працювати навіть на слабких машинах.

Як і у будь-якого продукту, у «Аміго» є свої недоліки, зокрема:

 • для підключення доступні тільки найбільш популярні соціальні мережі ( «Однокласники», «Мій світ», «Вконтакте», Facebook, Twitter, Google+, Mamba);
 • неможливо підключити ICQ, Skype, Google Talk, Windows Live, AOL, Yahoo.

Установка оглядача «Аміго»

Браузер «Аміго» розповсюджується безкоштовно і часто встановлюється автоматично разом з іншими програмами. Системними вимогами при цьому є:

 • ОС Windows XP і вище;
 • процесор Intel Pentium 4 або пізнішої;
 • мінімум 2 Гб оперативної пам'яті;
 • мінімум 5 Гб вільного місця на диску.

Якщо ви поставили собі за мету скачати оглядач, то вам необхідно перейти за офіційною засланні і натиснути кнопку «встановити». Для використання «Аміго» не потрібна реєстрація ні до установки, ні після, що значно спрощує роботу з ним.

Для використання «Аміго» не потрібна реєстрація ні до установки, ні після, що значно спрощує роботу з ним

Натисніть кнопку «встановити»

Після цього виконайте наступні кроки:

 1. У вікні, виберіть папку, куди завантажити інсталяційний файл, і натисніть кнопку «Зберегти». Браузер скочується за кілька секунд.

  Натисніть кнопку «Зберегти»

 2. Перейдіть в папку, куди завантажити інсталяційний файл amigo_setup.exe, і запустіть його.

  Запустіть файл amigo_setup.exe для установки браузера

 3. Через деякий час у вас відкриється віконце з повідомленням про те, що «Аміго» майже готовий до роботи. Натисніть кнопку "Далі".

  Натисніть «Далі» для завершення установки

 4. Зачекайте ще трохи, поки установка не закінчиться і браузер автоматично не відкриється.

  Після відкриття початкової сторінки браузера можна приступити до його налаштуванні

 5. Тепер необхідно провести установку всіх компонентів, які полегшать вам роботу з соціальними мережами. Для цього натисніть на початковій сторінці кнопку «Продовжити» (або кнопку «Призначити за умовчанням», якщо хочете зробити «Аміго» основним браузером). З'явиться пропозиція встановити кнопку для швидкого доступу до пошти Mail.ru.

  Після установки кнопки доступу до пошти ящик Mail.ru стане доступним в один клік

 6. На останньому кроці з'явиться пропозиція встановити кнопку для прослуховування музики.

  При натисканні на цю кнопку ви відразу перейдете в папку з музичними файлами

 7. Після виконання всіх цих кроків відкриється головне вікно оглядача. На цьому установка закінчилася, і браузером можна користуватися.

  Після появи головного вікна браузер «Аміго» готовий до роботи

Як користуватися браузером

Оскільки браузер «Аміго» призначений в першу чергу для користувачів соціальних мереж, то розглянемо основні компоненти його інтерфейсу, що полегшують користування цими сервісами.

 1. Якщо під час налаштування оглядача ви встановили кнопку доступу до пошти, то вона з'явиться у вас на панелі швидкого доступу. Щоб пошта відкрилася, потрібно просто натиснути на іконку,.

  Для входу в пошту натисніть синю кнопку на панелі швидкого доступу

 2. Аналогічно працює кнопка для прослуховування музики, якщо ви її встановили.

  Натисніть на значок з нотами на панелі швидкого доступу

 3. У самому браузері в правому верхньому куті є п'ять кнопок. Почнемо з самої правої - вона відповідає за настройки браузера. При натисканні на неї з'являється випадає панель «Налагодження та управління», дії з якої будуть детально розглянуті нижче.

  Клацніть по крайней справа кнопці, виберіть у випадаючому панелі потрібний параметр і зробіть необхідні настройки

 4. Лівіше розташована зелена кнопка, яка показує стрічку новин.

  Натисніть на зелену кнопку і виберіть соцмережа, новини якій вас цікавлять

 5. У панелі, можна переключитися між різними соціальними мережами, використовуючи іконки у верхній частині панелі.

  Виберіть потрібну соціальну мережу, використовуючи логотипи в верхній частині панелі

 6. В правому куті панелі новинної стрічки також є кнопка з трьома вертикальними точками, яка відповідає за настройку швидкого доступу до соціальних мереж. Натиснувши на квадратик з логотипом, ви можете відключити або підключити на панелі відповідну мережу.

  Виберіть мережі, якими маєте намір користуватися

 7. Лівіше зеленої кнопки новинної стрічки розташована помаранчева кнопка, яка відповідає за чат в різних соціальних мережах.

  Виберіть соцмережа, в якій збираєтеся вести чат

 8. Ще лівіше розташована сіра кнопка, яка відкриває пошту. Натиснувши на неї, ви можете вибрати в що з'явилася зліва панелі потрібний поштову скриньку. При цьому для вашої зручності панель соціальних мереж не закриється.

  Виберіть потрібну вам поштову систему

 9. І остання кнопка - у вигляді зірочки: вона відповідає за додавання сторінки в закладки, щоб завжди можна було швидко її відкрити. Натисніть цю кнопку, вона стане жовтою. Після цього виберіть, куди зберегти закладку, надайте їй ім'я, якщо хочете, і натисніть кнопку «Готово».

  Зберігайте потрібні вам сторінки на панелі закладок

Випадає вікно «Налаштування і управління»

Це вікно необхідно розглянути більш детально, адже саме тут містяться всі опції, які забезпечують комфортну роботу з браузером «Аміго». А саме:

 • масштаб - в разі необхідності ви можете його змінити, використовуючи кнопки «+» і «-»;
 • вхід в повноекранний режим (кнопка у вигляді рамок правіше масштабу) переводить вікно браузера в такий режим, коли немає панелі швидкого доступу; для виходу з цього режиму натисніть клавішу F11;
 • відкрити нове вікно можна клацанням по рядку «Нове вікно» або комбінацією клавіш Ctrl + N;
 • функція «Режим інкогніто» дозволяє не зберігати в браузері інформацію про ваші дії в мережі, тобто адреси відвідуваних вами веб-сторінок не будуть зберігатися в історії браузера, а список завантажених файлів не буде показаний в «Завантаження»;
 • функція «Нічний / Денний режим» змінює колір панелі вкладок з білого на темний і навпаки;
 • функція «Історія» відкриває журнал відвіданих вами веб-сторінок, якщо не встановлено режим інкогніто; для кожної сторінки вказуються адреса, дата і точний час відвідування;
 • функція «Завантаження» відкриває список всіх завантажених вами файлів в новій вкладці; тут можна отримати інформацію, коли, звідки і який файл був викачаний, в якій папці він збережений, а також чи існує він ще на комп'ютері; це дуже зручно, якщо ви не звернули уваги, куди зберегли файл, або випадково видалили його з комп'ютера;
 • функція «Закладки» відкриває список, що випадає список можливих дій з закладками: створення нових, список папок, де зберігаються закладки, і інше;
 • функція «Налаштування» призначена для переходу до вікна налаштувань браузера;
 • функція «Додатково» - тут перераховано те, що ви можете зробити з конкретної веб-сторінкою: знайти якийсь фрагмент тексту, роздрукувати сторінку, подивитися код і так далі.

Налаштування браузера: основне

Для того, щоб змінити настройки браузера, натисніть саму праву кнопку навпроти рядка (з іконкою у вигляді вертикального трьох крапок), відкрийте панель «Налагодження та управління» і перейдіть в «Налаштування». Відкриється нова вкладка, де ви можете змінити основні настройки, а при необхідності спуститися в нижню частину сторінки і натиснути кнопку «Додаткові», відкривши тим самим набір додаткових опцій. Там можна поміняти мову браузера і налаштувати його інтерфейс на ваш смак.

Там можна поміняти мову браузера і налаштувати його інтерфейс на ваш смак

Щоб відкрити більше налаштувань, натисніть кнопку «Додаткові»

Проблеми при роботі з браузером «Аміго»

При роботі браузером можуть іноді виникнути проблеми. Розглянемо найпоширеніші з них і способи їх усунення.

Браузер не запускається

Браузер може не запускатися тільки з двох причин:

 • були пошкоджені файли програми;
 • не вистачає ресурсів комп'ютера, наприклад, оперативної пам'яті або дискового простору.

У першому випадку вам необхідно видалити оглядач і встановити заново. У другому слід почекати, поки завершаться ресурсомісткі процеси, пов'язані, як правило, з обробкою фото, відео і музики. Якщо це не допоможе, то повторно браузер.

Відео: як видалити браузер «Аміго» з комп'ютера

Браузер не підключається до мережі

Це проблема не браузера, а комп'ютера. Перевірте підключення до інтернету на інших пристроях (смартфонах, планшетах і так далі), і якщо там все працює нормально - перезавантажте комп'ютер. Якщо інтернет не доступний ні на одному пристрої - зверніться до свого провайдера.

Чи не зберігаються паролі

Відкрийте настройки браузера і перевірте, як налаштоване збереження паролів:

 1. Для швидкого доступу скористайтеся кнопкою, яка розташована поруч з написом «Налаштування».

  Натисніть на кнопку головного меню для зручності пошуку потрібного розділу налаштувань

 2. Відкриється головне меню налаштувань, в якому всі налаштування розбиті по розділах. Натисніть «Додаткові», щоб розкрився весь список розділів. Далі виберіть розділ «Паролі та форми».

  Виберіть розділ «Паролі та форми»

 3. В цьому розділі всього два пункти. Для настройки збереження паролів виберіть «Налаштувати».

  Виберіть пункт «Налаштувати»

 4. Перевірте, чи включено збереження паролів. Зліва має бути написано «ВКЛ», а кнопка повинна бути синьою. Якщо хочете, щоб браузер не зберігав паролі, натисніть на цю кнопку - вона стане сірою.

  Напис «ВКЛ» і синя кнопка говорять про те, що браузер зберігає паролі

Чи не встановлюються розширення (плагіни)

Якщо розширення не встановлюються, то необхідно очистити cookie-файли і спробувати налаштувати браузер заново. Для цього:

 1. Зайдіть в налаштування браузера, натисніть «Додаткові» і знайдіть розділ «Політика конфіденційності».

  Знайдіть розділ «Політика конфіденційності»

 2. Натисніть «Очистити історію» і в віконці в списку «Видалити наступні елементи» виберіть рядок «за весь час».

  Для повного очищення виберіть варіант «за весь час»

 3. Виберіть додаткові елементи, які ви хочете видалити, але виставлені за замовчуванням залиште виділеними. Після цього натисніть кнопку «Очистити історію» і спробуйте встановити розширення заново.

Як видалити браузер «Аміго»

Браузер «Аміго» видаляється так само, як і будь-яка інша програма:

 1. Натисніть на кнопку «Пуск» (лівий нижній кут екрану) і в рядку пошуку введіть «Панель управління». Відкрийте це вікно.

  Знайдіть розділ «Програми»

 2. Виберіть розділ «Програми» або «Програми та засоби» (в різних версіях ОС назви можуть відрізнятися). Тут ви побачите список всіх програм, встановлених на комп'ютері. Вони відсортовані в алфавітному порядку (спочатку англійські назви, потім російські).

  Знайдіть в списку додаток «Аміго»

 3. Знайдіть програму «Аміго» і двічі клацніть по ній мишею. Через кілька секунд з'явиться віконце з інформацією про видалення програми. Вам буде запропоновано видалити і всю інформацію про роботу програми - поставте галочку, щоб не засмічувати комп'ютер.

  Поставте галочку, щоб видалити разом з програмою всі дані про роботу браузера

 4. Натисніть кнопку «Видалити» і почекайте якийсь час.

  Браузер «Аміго» знаходиться на відстані

Після видалення на диску можуть зберегтися залишкові файли оглядача, але я не рекомендую видаляти браузер повністю, тобто через командний рядок. Справа в тому, що більшість користувачів не до кінця розуміють, як цим користуватися, і можуть видалити щось важливе, через що порушиться робота інших процесів. Видалення, описаного вище, цілком достатньо, проте після нього браузер при першій нагоді може відновитися знову.

Браузер «Аміго» зручний тим користувачам, хто використовує інтернет в основному для спілкування в популярних соціальних мережах. Встановити його досить просто, ніяких складнощів при його використанні не виникає. Є програми, які можна встановити на комп'ютер, але не можна видалити; на щастя, «Аміго» до таких не належить.

Так що ж це за браузер і чи варто їм користуватися?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача