Статьи

бонуси WebMoney

В інтернеті ходить думка, що халяви в інтернеті, як і в житті, не буває, але я розвію цю думку

В інтернеті ходить думка, що халяви в інтернеті, як і в житті, не буває, але я розвію цю думку. Дана халява буде виражатися в WebMoney бонуси.

У Вас природно виникне питання, що таке wm бонус? як його отримати? На ці питання, ви знайдете відповідь саме в цій статті.

WM бонуси - це певна сума грошей, яка перекладається з одного гаманця на інший, за допомогою заповнення на сайті спеціальної форми, яка застосовується власником сайту для передачі бонусів.

Найчастіше багато сайтів роздають бонус wmr в розмірі 0т 0.10 до 1 рубля. Бонус wmz зустрічається набагато рідше, але заробити в інтернеті можна і його, він видається в розмірі від 1 до 3 центів.

Для чого роздають бонуси ВебМани? Найчастіше займаються цим обмінні пункти електронних валют або ж сервіси активної реклами , З метою привернути людей на свій сайт. Вони вважають, що видавши бонус в розмірі 10 копійок сотні людей, то напевно повернеться хоча б один з них назад і скористається їхніми послугами, що відшкодує витрати.

Бонуси wm можуть видаватися, як з реєстрацією, так і без неї прямо на ваш гаманець.

Нижче я розміщу список сайтів, які роздають WMR і WMZ бонус з реєстрацією. Сайти всі перевірені особисто мною, і на момент написання даної статті всі працювали.

Бонуси WMZ з реєстрацією:

сайт WMmail , Розмір бонусу - 0.01 $.

Необхідно зареєструватися і підтвердити реєстрацію поштою, прочитавши 10 листів Ви, автоматично отримуєте на рахунок 1 цент.

На даному сервісі поштових розсилок, можна добре заробляти, докладніше про заробіток на даному сервісі можете дізнатися в статті - Заробіток на WMmail .

Бонуси WMR з реєстрацією:

сайт   FortunaTime   , Розмір бонусу 0 сайт FortunaTime , Розмір бонусу 0.10 ігрова копійка.

Далі я розміщу список сайтів, які роздають WMR бонуси без реєстрації, тобто миттєве перерахування грошей на Ваш гаманець.

СайтБонусПримітка

0.02-0.05 Для отримання бонусу потрібно ввести актуальний курс долара на даному сайті (дізнатися його можете на головній сторінці). 0.01-0.20 В лівому навігаційному меню внизу знаходиться блок, в якому потрібно вибрати вкладку «WMR-бонус». 0.01-0.10 У Вас повинен бути BL не менш 3. 0.05 Вгорі сайту є відповідне поле, вводите туди свій Яндекс.Деньги гаманець і отримуєте гроші. 0.01-0.10 Для отримання, Вам потрібно ввести Ваш гаманець і капчу. 0.01-0.1 $ Необхідно ввести свій Perfect Money гаманець . WmToCash.com 0.01-0.05 Вводите свій гаманець і капчу і отримуєте гроші.

Думаю для прикладу досить даних сайтів. Тепер Ви уявляєте собі, що таке wm бонуси. Але насправді подібних сайтів величезна кількість, але я Вам не рекомендую витрачати свій час на це, адже можна заробити прямо зараз куди більш значні суми грошей, ніж ці копійки.

PS На закінчення хотілося б сказати, що останнім часом все частіше і частіше на просторах інтернету можна зустріти програми під назвою - автоскладальники бонусів. Запам'ятайте раз і назавжди, що це лохотрон. Такі програми якщо і будуть збирати бонуси, але й не факт, що вони у Вас комп'ютера не вкрадуть Ваші паролі або заразять Ваш комп'ютер різними вірусами.

У Вас природно виникне питання, що таке wm бонус?
? як його отримати?
Для чого роздають бонуси ВебМани?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача