Статьи

бонуси WebMoney

В інтернеті ходить думка, що халяви в інтернеті, як і в житті, не буває, але я розвію цю думку

В інтернеті ходить думка, що халяви в інтернеті, як і в житті, не буває, але я розвію цю думку. Дана халява буде виражатися в WebMoney бонуси.

У Вас природно виникне питання, що таке wm бонус? як його отримати? На ці питання, ви знайдете відповідь саме в цій статті.

WM бонуси - це певна сума грошей, яка перекладається з одного гаманця на інший, за допомогою заповнення на сайті спеціальної форми, яка застосовується власником сайту для передачі бонусів.

Найчастіше багато сайтів роздають бонус wmr в розмірі 0т 0.10 до 1 рубля. Бонус wmz зустрічається набагато рідше, але заробити в інтернеті можна і його, він видається в розмірі від 1 до 3 центів.

Для чого роздають бонуси ВебМани? Найчастіше займаються цим обмінні пункти електронних валют або ж сервіси активної реклами , З метою привернути людей на свій сайт. Вони вважають, що видавши бонус в розмірі 10 копійок сотні людей, то напевно повернеться хоча б один з них назад і скористається їхніми послугами, що відшкодує витрати.

Бонуси wm можуть видаватися, як з реєстрацією, так і без неї прямо на ваш гаманець.

Нижче я розміщу список сайтів, які роздають WMR і WMZ бонус з реєстрацією. Сайти всі перевірені особисто мною, і на момент написання даної статті всі працювали.

Бонуси WMZ з реєстрацією:

сайт WMmail , Розмір бонусу - 0.01 $.

Необхідно зареєструватися і підтвердити реєстрацію поштою, прочитавши 10 листів Ви, автоматично отримуєте на рахунок 1 цент.

На даному сервісі поштових розсилок, можна добре заробляти, докладніше про заробіток на даному сервісі можете дізнатися в статті - Заробіток на WMmail .

Бонуси WMR з реєстрацією:

сайт   FortunaTime   , Розмір бонусу 0 сайт FortunaTime , Розмір бонусу 0.10 ігрова копійка.

Далі я розміщу список сайтів, які роздають WMR бонуси без реєстрації, тобто миттєве перерахування грошей на Ваш гаманець.

СайтБонусПримітка

0.02-0.05 Для отримання бонусу потрібно ввести актуальний курс долара на даному сайті (дізнатися його можете на головній сторінці). 0.01-0.20 В лівому навігаційному меню внизу знаходиться блок, в якому потрібно вибрати вкладку «WMR-бонус». 0.01-0.10 У Вас повинен бути BL не менш 3. 0.05 Вгорі сайту є відповідне поле, вводите туди свій Яндекс.Деньги гаманець і отримуєте гроші. 0.01-0.10 Для отримання, Вам потрібно ввести Ваш гаманець і капчу. 0.01-0.1 $ Необхідно ввести свій Perfect Money гаманець . WmToCash.com 0.01-0.05 Вводите свій гаманець і капчу і отримуєте гроші.

Думаю для прикладу досить даних сайтів. Тепер Ви уявляєте собі, що таке wm бонуси. Але насправді подібних сайтів величезна кількість, але я Вам не рекомендую витрачати свій час на це, адже можна заробити прямо зараз куди більш значні суми грошей, ніж ці копійки.

PS На закінчення хотілося б сказати, що останнім часом все частіше і частіше на просторах інтернету можна зустріти програми під назвою - автоскладальники бонусів. Запам'ятайте раз і назавжди, що це лохотрон. Такі програми якщо і будуть збирати бонуси, але й не факт, що вони у Вас комп'ютера не вкрадуть Ваші паролі або заразять Ваш комп'ютер різними вірусами.

У Вас природно виникне питання, що таке wm бонус?
? як його отримати?
Для чого роздають бонуси ВебМани?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.