Статьи

Блокування спливаючих вікон і реклами в браузері Edge

  1. Керувати блокуванням модулів в Edge
  2. Adfender блокує рекламу в будь-якому браузері

Більшість браузерів мають будь-які рішення для блокування реклами, банерів, і спливаючих вікон, popunder і clickunder. Так, в будь-браузери на базі Chromium легко встановлюються розширення для Google Chrome , В тому числі і блокувальники реклами. але серед розширень для Edge подібного блокувальника немає. Між тим, користувачі запитують про можливість блокувати рекламу в ньому.

Керувати блокуванням модулів в Edge

Це робиться штатними засобами самого браузера, ніяких додаткових розширень і плагінів не потрібно.

На сайті Microsoft є відповідна інструкція . Потрібно відкрити головне меню Edge, вибрати «Додаткові параметри» і включити блокування перемикачем.

Робиться це дуже просто:

Робиться це дуже просто:

Відкриваємо головне меню Edge

Відкриваємо головне меню Edge

Включаємо блокування спливаючих вікон перемикачем

Що таке спливаючі вікна?

Слід розуміти, що спливаючі вікна це не реклама. Тому включення даної опції не вплине на показ банерів, тізерів і навіть попап. Що ж, в такому разі воно блокує? Прикладом спливаючих вікон може служити повідомлення про довіру до сайту, що видається java. Деякі сайти використовують спливаючі вікна для додаткових функцій, наприклад, для вбудованих чатів, месенджерів або для завантаження файлів користувачем.

Adfender блокує рекламу в будь-якому браузері

На щастя, існує можливість блокування реклами сторонніми додатками, які працюють незалежно від браузерів. Але використовуючи подібні програми слід бути гранично уважними, оскільки шахраї часто використовують бажання користувача прибрати рекламу в своїх цілях, підсовуючи у вигляді блокерів який-небудь шкідливий софт. Який не тільки не блокує рекламу, а навпаки, може показувати рекламу на користь зловмисників.

Я рекомендую програму Adfender . Ця програма встановлюється в операційну систему і працює незалежно від використовуваного браузера. Воно блокує рекламу в Edge в тому числі. А також в Chrome, Firefox, Яндекс-браузері і будь-якому іншому. Більш того, заявлено, що він відловлює рекламні банери не тільки в браузерах, але і в месенджерах, таких як Skype.

Програма має обсяг близько 5 Мб і устанавлівется в кілька кліків, не вимагаючи налаштування.

Програма має обсяг близько 5 Мб і устанавлівется в кілька кліків, не вимагаючи налаштування

Все просто запускається і працює.

Все просто запускається і працює

Ось так виглядає основне вікно Adfender. Інтерфейс з великою кількістю налаштувань і функцій, але все працює за замовчуванням.

Стрілками показано, де встановлена ​​реклама Google Adsense

Адфендер блокує також і тизери, попандер і клікандери. Програма має два режими роботи - платний і free. Після установки запускається і працює в Pro (платному) протягом пробного (тріального) періоду. Платна версія коштує близько $ 20 на рік. Однак її спокійно можна використовувати в безкоштовному режимі після закінчення тріалу.

Що ж, в такому разі воно блокує?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача