Статьи

Блокування реклами в веб-браузерах

  1. Блокування реклами в Chrome
  2. Блокування реклами в Firefox

Рекламний бізнес невпинно зростає, а разом з ним стає все більше банерів, набридливих рекламних роликів і спливаючих вікон. Деякі сайти настільки перевантажені рекламою, що через неї неможливо знайти потрібну інформацію. Ще сумніше йде справа, коли ми заходимо в інтернет з мобільних телефонів, смартфонів, планшетів ... Не рідко буває, що в цьому випадку банери розкриваються на весь екран, закриваючи собою доступ до сайту. Може хтось і закриває на такий безлад очі, але більшість все-таки цікавляться можливістю прибрати всю зайву й непотрібну бруд з екрану. Блокування реклами в браузерах не тільки можлива, а й легко здійсненна за допомогою установки одного невеликого і безкоштовного плагіна Adblock Plus. Це розширення для браузерів автоматично блокує практично всі настирливі банери і спливаючі вікна, ваше втручання в його роботу не потрібно. Просто встановили і забули 🙂 Adblock підтримує такі браузери: Opera, Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari, Internet Explorer. Важливо знати! Adblock Plus встановлюється в кожен браузер окремо. Наприклад, якщо ви хочете встановити Adblock в браузери Opera і Chrome, то вам потрібно буде спочатку зайти в Opera і встановити Adblock, а потім запустити Google Chrome і встановити плагін ще раз.

Приступимо до встановлення. Все робиться досить просто і швидко. Запускаєте ваш улюблений браузер, якщо ви зараз читаєте цю статтю не з нього. Заходьте за цим посиланням https://adblockplus.org/ru/ і натискаєте велику зелену кнопку «встановити для #####» (замість решіток буде назва вашого браузера). Спливе віконце, де ви повинні будете підтвердити дію натисканням кнопок «Додати» або «Встановити» (в залежності від браузера, Firefox може зажадати додатково натиснути кнопку «Дозволити»). Все, плагін встановлений! Справа зверху вашого браузера повинен з'явиться червоний значок Adblock, який означає, що ви тепер захищені від набридливої ​​реклами. На картинках я вказав на нього червоною стрілкою.

Блокування реклами в Chrome

Блокування реклами в Chrome

Блокування реклами в Firefox

Блокування реклами в Firefox

З повагою, Олександр Молчанов

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.