Статьи

Блокування реклами в Google Chrome

  1. Блокування спливаючих вікон функціями браузера
  2. Блокування реклами в Google Chrome за допомогою розширення AdBlock
  3. Блокування реклами за допомогою AdBlock Plus в Google Chrome
  4. висновок

Привіт, друзі Привіт, друзі! Реклама (як ми вже говорили в попередній статті Як заблокувати рекламу в Opera?) це двигун прогресу. Вона допомагає «маленьким» сайтам залишатися на плаву. Мені іноді хочеться подякувати автора сайту за відмінну статтю, яка мені допомогла, особливо якщо вже не першу годину шукаєш відповідь на своє питання. АЛЕ!

Реклама не повинна відволікати користувача від основної інформації статті. Якщо це відбувається, реклама обзивається настирливої ​​і вимагає застосування відповідних заходів - блокування. У цій статті ми розповімо про те як організована блокування реклами Chrome.

На даний момент браузери не дозволяють ефективно боротися (блокувати) з рекламою. Це функція вішається на плечі розширень, які ми розглянемо в цій статті.

Блокування спливаючих вікон функціями браузера

У браузері Google Chrome є вбудована функція блокування спливаючих вікон. Що б її включити або відключити необхідно зайти в меню Налагодження та управління У браузері Google Chrome є вбудована функція блокування спливаючих вікон . вибрати налаштування . Внизу сторінки натискаємо Показати додаткові налаштування. У розділі «Особисті дані» тиснемо на кнопку Налаштування контенту. У відкритому спливаючому вікні) знаходимо розділ «Спливаючі вікна» і вибираємо Блокувати спливаючі вікна на всіх сайтах (Рекомендується)

Після цієї не хитра процедури більшість спливаючих вікон не буде вас турбувати. При блокуванні вікон в адресному рядку браузера ви побачите значок Після цієї не хитра процедури більшість спливаючих вікон не буде вас турбувати . Для того що б побачити список заблокованих спливаючих вікон необхідно натиснути на цей значок. Для того що б показати спливаюче вікно необхідно натиснути на посилання цього вікна. Для того що б спливаючі вікна завжди показувалися на певному сайті, необхідно натиснути кнопку управління винятками (дивіться попередній малюнок) і у вікні додати потрібний сайт .

На цьому захисні функції браузера добігають кінця. Далі як блокувати рекламу за допомогою розширень читайте нижче.

Блокування реклами в Google Chrome за допомогою розширення AdBlock

Дане розширення є комплексним засіб захисту від будь-якого роду реклами. Перш ніж використовувати розширення, необхідно встановити його. Для цього переходимо за посиланням

На проти додатки AdBlock тиснемо кнопку Встановити .

У віконці, що з'явилося натискаємо кнопку Додати

Після цього у нас відкриється нова вкладка з пропозицією зробити внесок автору. Робимо внесок або просто закриваємо цю вкладку. Так само біля меню Налагодження та управління Google Chrome Після цього у нас відкриється нова вкладка з пропозицією зробити внесок автору з'явиться значок AdBlock . Це свідчить про те що плагін успішно встановлений і працює (вже успішно блокує рекламу). Тепер будь-яка вкладка буде відкриватися практично без реклами.

Якщо ж якась реклама, таки прорвалася через наш захист або спливаюче вікно будь-якого сайту не дає вам спокою, то необхідно зробити наступне

Знайти цей злісний сайт з рекламою або спливаючому вікном. Натиснути на значок AdBlock лівою кнопкою миші і в меню вибрати Блокувати рекламу на цій сторінці .

потім наводите мишкою на рекламу, при цьому відбувається її виділення , І натискаєте ліву кнопку

Відкриється наступне вікно. У ньому за допомогою повзунка необхідно налаштувати коректне відображення сторінки. Посувайте подивіться. Якщо ви чітко виділили рекламу, то вона автоматично заблокується і ви відразу натискаєте Виглядає добре .

Відкривається віконце в якому необхідно натиснути Блокувати!

Таким чином блокується реклама яка відразу не потрапила під фільтр AdBlock.

Управління всіма встановленими розширеннями в браузері Google Chrome здійснюється на вкладці Розширення. Для того що б відкрити цю вкладку необхідно зайти в меню Управління всіма встановленими розширеннями в браузері Google Chrome здійснюється на вкладці Розширення і вибрати Інструменти> розширення .

У вкладці, ви можете включити, вимкнути, налаштувати або видалити будь-яке розширення. Дотримуйтесь принцип менше краще і не ставте розширень з однотипною функціональністю, так як це може уповільнити роботу браузера Google Chrome. Що робити в цьому випадку описано в статті Що робити якщо Google Chrome гальмує?

Блокування реклами за допомогою AdBlock Plus в Google Chrome

Розширення покликане допомогти вам в блокуванні реклами в браузері Google Chrome. Функціональність практично така ж як і у попереднього плагіна. Не потрібно думати що це доповнення або наступна версія вищерозглянутого додатки. Це окремий плагін.

Щоб ним скористатися необхідно встановити. Для установки переходимо по посиланню

Все так само як і в попередньому випадку. Після установки відкривається сторінка з оповіщенням про успішну установку плагіна. На ній відразу попереджають, що блокувати будуть тільки настирливу рекламу. Там же є можливість відразу відключити і ненастирливої. Натискаєте на посилання відключити і потрапляєте в налаштування плагіна. Знімаєте показаний на малюнку нижче прапорець .

Так само з'явиться значок AdBlock Plus в адресному рядку.

Це означає, що плагін працює - блокує.

Рекламу, яка пройшла через фільтр плагіна, необхідно заблокувати таким чином.

Переходьте на сторінку з рекламою або спливаючому вікном. Натискаєте на значок AdBlock Plus лівою кнопкою мишки і вибираєте Швидко створити фільтр .

Потім наводите миша на рекламу і натискаєте ліву кнопку. З'явиться віконце в якому натискаєте на виділену кнопку Додати .

Після цього реклама або спливаюче вікно більше не буде вам заважати.

висновок

У цій статті ми розглянули способи блокування реклами в браузері Google Chrome. (Як видалити рекламу в Skype можна прочитати тут ) Це здійснюється за допомогою плагінів або розширень таких як AdBlock і AdBlock Plus. Функціональність у них практично однакова так що використовуйте сподобався. Дані плагіни дозволяють тільки приховувати рекламу, вони поки що не можуть її не завантажувати. Тому не варто очікувати прискорення завантаження сторінок або зменшення трафіку. Дана можливість реалізована, поки тільки, в браузері Firefox (на скільки мені відомо). Будемо наїдяться, що і Google Chrome скоро отримає підтримку цих функцій.

Якщо після встановлення Adblock реклама в браузері залишилася - читайте цю статтю .

Якщо ви хочете прискорити або зробити більш комфортною свою роботу за комп'ютером рекомендую прочитати статті Readyboost. прискорюємо Windows і Гальмує комп'ютер що робити? . Вирішити питання з швидким завантаженням операційної системи можна в статті Автозавантаження Windows 7 .

Відео в якому показана блокування реклами Chrome за допомогою AdBlock Plus

Дякую, що поділилися статтею в соціальних мережах. Всього Вам Доброго!

З повагою, Антон Дяченко

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача