Статьи

Блоги - медіавалюта майбутнього

Блогери і влоггери (відеоблогер) сьогодні мають більший вплив на суспільство, ніж зірки кіно і телебачення, ніж новини з «зомбоящик», ніж доктора і політики. Блогери здаються незалежними, близькими і зрозумілими. За блогерами майбутнє.

агенти впливу

Вже не новина, що блогери заробляють гроші, монетизуючи своїх передплатників. Крім трафіку або контекстної реклами, ми часто стикаємося в блогах з оглядами продуктів або послуг. Блогери пишуть про ресторанах, про кремах для обличчя або про те, як їх обслужили у відділенні банку. Іноді огляди чисто замовні, іноді це бажання поділитися особистим досвідом, негативним або позитивним. Але головне - блогер несе відповідальність перед своїми передплатниками за контент, за свій відгук або будь-яка згадка бренду.

фото з сайту

Коли б'юті-блогер описує надіслані на огляд новинки відомої марки, він (або вона) втрачає своїх читачів, оскільки ще один реліз косметичної компанії нікому не цікавий. Успішний автор, розповідає свою історію, пов'язану з продуктом, що розкриває проблему, близьку читачам, і ділиться власним шляхом її вирішення. Таким чином, розумна реклама або продакт-плейсмент через блогерів, особливо в комбінації з прямою рекламою, може бути дуже ефективною.

Хороших прикладів роботи з блогерами багато. Ось один. Компанія виробник нижньої білизни знайшла нішу для своєї рекламної кампанії. Було виявлено, що 76% жінок носять бюстгальтери неправильного, «не свого» розміру.

фото з сайту

На спеціальний івент були запрошені 5 дівчат-блогерів. Щоб навчитися вибирати білизну за розміром, вони танцювали, готували коктейлі - і шукали ідеально підходять до одягу форми і моделі. Про все це учасниці написали в своїх блогах, як наприклад .

Контент нового рівня

Якість контенту, що створюється блогерами, сьогодні відповідає рівню рекламних матеріалів, а також вмісту глянцевих видань. Фотосесії, відеоогляди, тексти і теми для постів або постійно цікаві, або автори втрачають передплатників. Регулярні огляди, нові теми, ідеї або приколи - хліб і видовища для вимогливої ​​аудиторії. Фешн-блогери створюють свій контент із завидною регулярністю: деякі практично кожен день, інші раз в тиждень або десять днів, але, погодьтеся, це вражає. Іноді команда, що створює контент регулярного інтернет-видання, має в складі до трьох осіб; з'являється навіть іронічний термін Instagram Husband або « Інстаблучнік », - хлопець або чоловік з камерою і телефоном, постійно працює, щоб його дівчина, зірка Інстаграма або блогу, могла регулярно дивувати передплатників змінами в своєму образі.

Сьогодні блогери не тільки впливають на рішення про покупку, але і допомагають в побутових питаннях. Навчитися користуватися декоративною косметикою або свердлом, готувати незвичайне блюдо або завантажити меню на весь тиждень сьогодні можна на блоггерскіх каналах, які не поступаються за якістю картинки телевізійних програм.

Розваги доступні 24 години на добу 7 днів на тиждень.

А все тому, що створювати якісний контент стає простіше. Виробники розробляють інструменти, доступні не тільки професійним фотографам, а й будь-кому, як наприклад, міні-фотостудія за 45 доларів або портативний освітлювальний прилад за 170 доларів. Навчатися зйомок, монтажу або створення відеоефектів можна у себе вдома за невелику плату. Наприклад, на Skillshare - або взагалі безкоштовно у тих же блогерів.

Хобі чи професія?

Давайте будемо чесними. Сьогодні, маючи інтернет і бажання, можна абсолютно безкоштовно навчитися практично всьому, що може знадобитися блогеру: від фотографії до програмування, від монтажу до спецефектів. Це стосується і навичок роботи з соціальними медіа, в тому числі і блогами. Існують ресурси, що розповідають про те, як зробити ваш блог більш відвідуваним, цікавим і звичайно, прибутковим. Так, блогер може не ходити в офіс, але працювати над створенням контенту і розвитком блога не менше продуктивно, ніж бути найманим менеджером проекту. Влоги Міс Катя відкриває кіндер-сюрпризи, грає в іграшки і має 2 мільярди переглядів своїх відео. 24-річна б'юті-блогер Kenza Zouiten зі Стокгольма веде блог з 15 років. Модель і частина команди бренду IVYREVEL постійно подорожує і працює на зйомках, що не заважає їй практично щодня ділитися матеріалами на двох мовах: шведською та англійською. Багато в чому завдяки її роботі IVYREVEL тепер представлений в H & M.

фото з сайту

Крім авторських блогів, цілком реально уявити найманих блогерів, які працюють над розвитком блога клієнта, причому працюють багато і важко.

Конфіденційність

Один із критеріїв успіху блогу - історія з життя. Блог - дуже інтимний канал впливу, це особистий контакт з мільйонами передплатників. Блоггер НЕ сховається від нападок тролів, незгодних, інакодумців. 23-річна австралійська мама п'ятьох дітей веде свій блог в Інстаграме .

З 271 тисячею передплатників мама двох хлопчиків-погодків і трійні ділиться успіхами своїх милих малюків - завжди, навіть коли з величезним животом вона лягала на складну операцію, вибираючи між тим, щоб втратити дитину Перл і ризикнути здоров'ям двох хлопчаків, або витягти малюків недоношеними раніше терміну . Австралійка отримує неприємні коментарі про своє недосконалому тілі, а також знаходить в пресі засмучує її думки про себе і свою сім'ю. Впускаючи в життя мільйони лайків, блогери відкривають своє життя для натовпів незнайомців, «підписуючи» дозвіл на цілодобове вторгнення.

Чим же корисні блогери? По-перше, це альтернативні думки про події, культурі і життя взагалі, які складно контролювати і, як результат, на які складно впливати. По-друге, це чиста конкуренція і боротьба за передплатників за допомогою контенту, а значить-постійно підвищується планка якості ідей, текстів і матеріалів, не кажучи вже про оперативність, з якою матеріали надходять до читачів.

Третє - це альтернативний спосіб заробітку для людей творчих професій, талановитих і соціально активних. І нарешті, це новий спосіб просування та реклами для брендів. Це конкурентна боротьба, в якій проявлять себе тільки якісні товари та послуги, тільки бренди з ідеєю і місією, тільки ті, які приносять користь.

Хобі чи професія?
Чим же корисні блогери?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача