Статьи

Блог в ЖЖ або на окремому домені в WordPress ... Що краще?

Деякий час назад стояло питання, де вести блог. Можна розміститися на такий всесвітньо відомої майданчику, як Livejournal.com або купити домен, хостинг і вести блог на популярному движку wordpress. Мій вибір припав на WordPress. Чому? Тому що це твоє. А ось ЖЖ - це ресурс не підконтрольний тобі і з ним може статися що завгодно. Хоча і з твоїм блогом на купленому тобою хостингу теж щось може статися, але ти можеш його зберегти на комп'ютері, перевстановити і т.д.

Варто зазначити, що блог в ЖЖ це величезна аудиторія і це безсумнівний плюс. Як бути, щоб отримати і те і інше? Робите блог на WordPress і кросспост всі свої повідомлення в ЖЖ. Робиться це все автоматично за допомогою потрібного і правильно налаштованого плагіна. Тому, хоч я і не веду блог в ЖЖ, але всі мої записи автоматично йдуть туди. Але, якщо ви зайдете за цією адресою прямо зараз, коли я пишу ці рядки, то побачите ось таку картинку.

Чому Чому? Може тому що знову опозиціонери написали щось «страшне» і ЖЖ атакують злісні хакери. Не знаю. Але, факт, що ЖЖ зараз не працює. А якщо у мене там основний блог, то навіщо мені це треба.

Тому все просто: ведемо блог на своєму хостингу, а в ЖЖ ретранслюємо повідомлення автоматично за допомогою плагіна LiveJournal Crossposter.

Вас може зацікавити:

Чому?
Як бути, щоб отримати і те і інше?
Чому?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача