Статьи

Блог в ЖЖ або на окремому домені в WordPress ... Що краще?

Деякий час назад стояло питання, де вести блог. Можна розміститися на такий всесвітньо відомої майданчику, як Livejournal.com або купити домен, хостинг і вести блог на популярному движку wordpress. Мій вибір припав на WordPress. Чому? Тому що це твоє. А ось ЖЖ - це ресурс не підконтрольний тобі і з ним може статися що завгодно. Хоча і з твоїм блогом на купленому тобою хостингу теж щось може статися, але ти можеш його зберегти на комп'ютері, перевстановити і т.д.

Варто зазначити, що блог в ЖЖ це величезна аудиторія і це безсумнівний плюс. Як бути, щоб отримати і те і інше? Робите блог на WordPress і кросспост всі свої повідомлення в ЖЖ. Робиться це все автоматично за допомогою потрібного і правильно налаштованого плагіна. Тому, хоч я і не веду блог в ЖЖ, але всі мої записи автоматично йдуть туди. Але, якщо ви зайдете за цією адресою прямо зараз, коли я пишу ці рядки, то побачите ось таку картинку.

Чому Чому? Може тому що знову опозиціонери написали щось «страшне» і ЖЖ атакують злісні хакери. Не знаю. Але, факт, що ЖЖ зараз не працює. А якщо у мене там основний блог, то навіщо мені це треба.

Тому все просто: ведемо блог на своєму хостингу, а в ЖЖ ретранслюємо повідомлення автоматично за допомогою плагіна LiveJournal Crossposter.

Вас може зацікавити:

Чому?
Як бути, щоб отримати і те і інше?
Чому?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.