Статьи

Блог місяці. Грудень: Paris with me

Мене звати Аня. Я веду Paris with me про Париж, стилі життя і подорожах. Блог був запущений в травні 2016, тобто відносно недавно. Він став логічним продовженням мого Instagram , Існуючим з 2015 року, а також улюбленим творчим проектом, якому я віддаю більшу частину вільного часу.

Аня, розкажіть, як часто Ви оновлюєте контент і які Ваші внутрішні вимоги до нових постів.

Моє внутрішнє вимога до постів в блозі - корисність (читач дізнається щось нове) і красиві фотографії.

Фотографії та відео - дуже важливий момент. Текст і малюнки повинні бути добре збалансовані, зараз дуже багато візуалів і залучити сучасного читача можливо тільки якісною картинкою. Створення, відбір і редагування фотографій і відео віднімають у мене левову частку часу при створенні нового матеріалу для блогу.

Публікуюся поки відносно рідко, намагаючись робити публікацію мінімум раз в 14 днів, але іноді спізнююся. У своє виправдання скажу, що поєднувати щоденну роботу в офісі і креативний проект досить складно. Але абсолютно можливо. Тому я зараз намагаюся підібрати для себе зручний Планнинг для більш частих публікацій. Тому що планування і постійність - ключові моменти успішного блогу.

Скільки відвідувань Вашого блогу в місяць і хто Вас читає?

Мій основний читач - дівчата (86%) у віці від 25 до 34 років (51%). Мене читають в 94 країнах, трійка перших - Росія, Франція і США.

Які соціальні мережі Ви використовуєте і яка стратегія роботи з ними?

Найактивніше я користуюся Instagram. Там сформувалася аудиторія, якій цікава моя тема. В Instagram (19,5 тисяч передплатників) я люблю як стандартні пости, так і Stories. Тим більше що в Stories ледь не щотижня новий функціонал. Це дуже круто.

Також люблю і бачу результати від Facebook . Нещодавно запустила свій канал в Youtube . Там я поки шукаю себе, розмірковуючи про темах відео і стилі редагування і монтажу.

Що стосується Діджитал-стратегії. З огляду на те що зараз основні платформи поміняли алгоритми, час публікації стає не так важливо, як engagement аудиторії. Іншими словами, щоб твої канали працювали, ти повинен бути активним учасником спільноти: не тільки збирати лайки під фото, а й постійно спілкуватися з передплатниками, коментувати фотографії інших акаунтів і т. Д. Я вважаю, що комунікація повинна стати головним пріоритетом всіх, хто хоче органічно нарощувати свою аудиторію. Це ідея, яка стоїть за моторами і алгоритмами соцмереж сьогодні.

За старою звичкою я також враховую час. Публікації під час обіду або в кінці робочого дня для мене працюють краще, ніж ранкові.

Ваші самі успішні досліди роботи з брендами?

З моменту утворення блогу я стала отримувати пропозиції про колаборації. В основному це нові бренди годинників, біжутерії, аксесуарів, додатків для смартфонів. Дуже акуратно ставлюся до вибору партнерів, тому що для них мій акаунт і блог являє додаткову (і найчастіше безкоштовну, так як пропонують вони бартер) рекламний майданчик, в той час як я, як не банально це звучить, люблю свою аудиторію і зовсім не хочу засмічувати стрічку черговою спробою продати що-небудь. Особливо те, у що я, поклавши руку на серце, не завжди вірю сама. Ні, я нічого не маю проти інших блогерів, які роблять рекламу і бартери, я захоплююся умінням і професіоналізмом деяких створювати product placement. Та й сама обов'язково погоджуся на колаборації - якщо вона мені цікава і відповідає темі мого блогу.

З моїх улюблених: колаборація з L'Artisan Parfumeur, французьким будинком нишевой парфумерії. Їх аромати просто неймовірні! І сам бренд підходить під ідею мого блогу - розповіді про неочевидно, нетуристичному Парижі.

Також дуже люблю колаборації-проекти: недавно ми провели цілий день в Парижі з австралійським тур-оператором Contiki, знімаючи командний проект з блогером Laureen Uy. Проект поки не відредагований і не опублікований, але я вже чекаю не дочекаюся результатів!

З «партнерів моєї мрії» назвала б онлайн- і друковані видання про подорожі і лайфстайлом, колаборації з місцевими, французькими та європейськими брендами і проектами.

Як ще можна заробляти блогерством?

Монетизувати можна багатьма способами (я навіть всіх не знаю). Одні з найпоширеніших - це партнерські програми, створення своєї лінії продуктів. Причому це не обов'язково повинна бути лінія одягу або аксесуарів. Можна почати з послуги або сервісу - це ж теж продукт. Якщо ти зміг поставити себе як професіонал, можливі також платні проекти: відрядження, зйомки на замовлення.

Ви створюєте контент і залучаєте свою читацьку аудиторію. По суті, Ви конкуруєте з великими виданнями про подорожі, моду і красу. Розкажіть про свої секрети створення успішних постів.

Чесно кажучи, я не вважаю, що своїм блогом конкурую з великими виданнями: все-таки моя тема досить вузька. Тим більше що читач адже не зосереджується лише на одному джерелі. Якщо він фолловіть і читає ваш блог, це не означає, що він не фолловіть і не читає інші блоги зі схожою тематикою.

Я завжди керуюся двома принципами. Перший: ставлю себе на місце читача. Чи корисно мені те, що я тут написала? Чи сподобалися мені ці картинки? Чи не втомилася я читати цю статтю?

Більш того, я прочитую КОЖЕН коментар, який мені залишають на всіх моїх майданчиках. Я дуже вдячна людям, які просять описати певний сюжет, задають питання, критикують. Активний читач - найголовніший мотиватор і локомотив якісного контенту.

І другий принцип. Чесність і автентичність важливіше оригінальності. Справа в тому що знайти оригінальні сюжети в сучасному світі практично неможливо. Швидше за все, хтось вже написав про це, краще або гірше. У той час як чесність відчувається завжди. І нехай написані вже тонни матеріалів про Париж і паризької осені, кілометри історій про переїзд і життя за кордоном. Але ж моя історія все одно неповторна, тому що саме так розповісти можу тільки я. Я за автентичність!

Фотографії з блогу Paris with me.

Промо-ролик до статті

Скільки відвідувань Вашого блогу в місяць і хто Вас читає?
Які соціальні мережі Ви використовуєте і яка стратегія роботи з ними?
Ваші самі успішні досліди роботи з брендами?
Як ще можна заробляти блогерством?
Чи корисно мені те, що я тут написала?
Чи сподобалися мені ці картинки?
Чи не втомилася я читати цю статтю?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача