Статьи

Блог місяці. Грудень: Paris with me

Мене звати Аня. Я веду Paris with me про Париж, стилі життя і подорожах. Блог був запущений в травні 2016, тобто відносно недавно. Він став логічним продовженням мого Instagram , Існуючим з 2015 року, а також улюбленим творчим проектом, якому я віддаю більшу частину вільного часу.

Аня, розкажіть, як часто Ви оновлюєте контент і які Ваші внутрішні вимоги до нових постів.

Моє внутрішнє вимога до постів в блозі - корисність (читач дізнається щось нове) і красиві фотографії.

Фотографії та відео - дуже важливий момент. Текст і малюнки повинні бути добре збалансовані, зараз дуже багато візуалів і залучити сучасного читача можливо тільки якісною картинкою. Створення, відбір і редагування фотографій і відео віднімають у мене левову частку часу при створенні нового матеріалу для блогу.

Публікуюся поки відносно рідко, намагаючись робити публікацію мінімум раз в 14 днів, але іноді спізнююся. У своє виправдання скажу, що поєднувати щоденну роботу в офісі і креативний проект досить складно. Але абсолютно можливо. Тому я зараз намагаюся підібрати для себе зручний Планнинг для більш частих публікацій. Тому що планування і постійність - ключові моменти успішного блогу.

Скільки відвідувань Вашого блогу в місяць і хто Вас читає?

Мій основний читач - дівчата (86%) у віці від 25 до 34 років (51%). Мене читають в 94 країнах, трійка перших - Росія, Франція і США.

Які соціальні мережі Ви використовуєте і яка стратегія роботи з ними?

Найактивніше я користуюся Instagram. Там сформувалася аудиторія, якій цікава моя тема. В Instagram (19,5 тисяч передплатників) я люблю як стандартні пости, так і Stories. Тим більше що в Stories ледь не щотижня новий функціонал. Це дуже круто.

Також люблю і бачу результати від Facebook . Нещодавно запустила свій канал в Youtube . Там я поки шукаю себе, розмірковуючи про темах відео і стилі редагування і монтажу.

Що стосується Діджитал-стратегії. З огляду на те що зараз основні платформи поміняли алгоритми, час публікації стає не так важливо, як engagement аудиторії. Іншими словами, щоб твої канали працювали, ти повинен бути активним учасником спільноти: не тільки збирати лайки під фото, а й постійно спілкуватися з передплатниками, коментувати фотографії інших акаунтів і т. Д. Я вважаю, що комунікація повинна стати головним пріоритетом всіх, хто хоче органічно нарощувати свою аудиторію. Це ідея, яка стоїть за моторами і алгоритмами соцмереж сьогодні.

За старою звичкою я також враховую час. Публікації під час обіду або в кінці робочого дня для мене працюють краще, ніж ранкові.

Ваші самі успішні досліди роботи з брендами?

З моменту утворення блогу я стала отримувати пропозиції про колаборації. В основному це нові бренди годинників, біжутерії, аксесуарів, додатків для смартфонів. Дуже акуратно ставлюся до вибору партнерів, тому що для них мій акаунт і блог являє додаткову (і найчастіше безкоштовну, так як пропонують вони бартер) рекламний майданчик, в той час як я, як не банально це звучить, люблю свою аудиторію і зовсім не хочу засмічувати стрічку черговою спробою продати що-небудь. Особливо те, у що я, поклавши руку на серце, не завжди вірю сама. Ні, я нічого не маю проти інших блогерів, які роблять рекламу і бартери, я захоплююся умінням і професіоналізмом деяких створювати product placement. Та й сама обов'язково погоджуся на колаборації - якщо вона мені цікава і відповідає темі мого блогу.

З моїх улюблених: колаборація з L'Artisan Parfumeur, французьким будинком нишевой парфумерії. Їх аромати просто неймовірні! І сам бренд підходить під ідею мого блогу - розповіді про неочевидно, нетуристичному Парижі.

Також дуже люблю колаборації-проекти: недавно ми провели цілий день в Парижі з австралійським тур-оператором Contiki, знімаючи командний проект з блогером Laureen Uy. Проект поки не відредагований і не опублікований, але я вже чекаю не дочекаюся результатів!

З «партнерів моєї мрії» назвала б онлайн- і друковані видання про подорожі і лайфстайлом, колаборації з місцевими, французькими та європейськими брендами і проектами.

Як ще можна заробляти блогерством?

Монетизувати можна багатьма способами (я навіть всіх не знаю). Одні з найпоширеніших - це партнерські програми, створення своєї лінії продуктів. Причому це не обов'язково повинна бути лінія одягу або аксесуарів. Можна почати з послуги або сервісу - це ж теж продукт. Якщо ти зміг поставити себе як професіонал, можливі також платні проекти: відрядження, зйомки на замовлення.

Ви створюєте контент і залучаєте свою читацьку аудиторію. По суті, Ви конкуруєте з великими виданнями про подорожі, моду і красу. Розкажіть про свої секрети створення успішних постів.

Чесно кажучи, я не вважаю, що своїм блогом конкурую з великими виданнями: все-таки моя тема досить вузька. Тим більше що читач адже не зосереджується лише на одному джерелі. Якщо він фолловіть і читає ваш блог, це не означає, що він не фолловіть і не читає інші блоги зі схожою тематикою.

Я завжди керуюся двома принципами. Перший: ставлю себе на місце читача. Чи корисно мені те, що я тут написала? Чи сподобалися мені ці картинки? Чи не втомилася я читати цю статтю?

Більш того, я прочитую КОЖЕН коментар, який мені залишають на всіх моїх майданчиках. Я дуже вдячна людям, які просять описати певний сюжет, задають питання, критикують. Активний читач - найголовніший мотиватор і локомотив якісного контенту.

І другий принцип. Чесність і автентичність важливіше оригінальності. Справа в тому що знайти оригінальні сюжети в сучасному світі практично неможливо. Швидше за все, хтось вже написав про це, краще або гірше. У той час як чесність відчувається завжди. І нехай написані вже тонни матеріалів про Париж і паризької осені, кілометри історій про переїзд і життя за кордоном. Але ж моя історія все одно неповторна, тому що саме так розповісти можу тільки я. Я за автентичність!

Фотографії з блогу Paris with me.

Промо-ролик до статті

Скільки відвідувань Вашого блогу в місяць і хто Вас читає?
Які соціальні мережі Ви використовуєте і яка стратегія роботи з ними?
Ваші самі успішні досліди роботи з брендами?
Як ще можна заробляти блогерством?
Чи корисно мені те, що я тут написала?
Чи сподобалися мені ці картинки?
Чи не втомилася я читати цю статтю?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.